Stronghold Crusader HD İndir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Stronghold Crusader HD İndir - Güncellendi 2022

Bir zamanlar bir PCZ arayanının arka planda ineklerin hafifçe mooingini duyarak Stronghold oynadığını doğru bir şekilde belirledim. Bu bana şunu söyledi: a) Oyunu çok uzun süredir oynuyordum, b) öyle de olmuştu. ve c) Kaleyi bu kadar eğlenceli bir RTS yapan tüm küçük detaylardı. Onları çağırmak istediğim bir pastırma sandviçi RTS – mikro yönetim tarafından aşırı yüklenmemiş olan, arkanıza yaslanıp pastırma sarnı tabağınızı munching için zaman ayırmanıza izin veren bir sandviç RTS. Ve belki de bir bardak çay için.

Kale: Haçlı, diğer taraftan, daha çok bir Pot Erişte RTS’sidir. birden fazla rakibin ve çılgın çarpışma oyununun etrafında döndüğü için daha tutarlı dikkat ve yağlı olmayan parmaklar gerektirir. Firefly Studios müdürü Simon Bradbury, “Her zaman harika bir çatışma oyunu yapmak istedik.” “Ancak 1998’de olduğu gibi 2001’de çıkması için gerçekten iyi bir kale sim oyunu yapmak istedik, bu yüzden çarpma tarafını da yapamadık çünkü fazladan bir çalışma ve bütçeleme alacaktı. d Kale’yi iki parçaya ayırmaya çalışın ve Haçlı etkili bir şekilde ikinci kısımdır. “

İkincisi geliyor

Ve ikinci bölüm bunun için en iyi açıklamadır, çünkü Crusader bir genişlemeden çok daha fazlasıdır, ancak tamamen yeni bir oyun olarak nitelendirmek için yeterince eklemez. Grafiksel olarak ve büyük ölçüde ekonomik sisteminde, selefi ile aynıdır, ancak bu durumda eylem, Suriye’nin çöllerinde evlerin yeşil alanlarından ziyade Haçlı Seferleri yolunda gerçekleşir.

Dört bölüme ayrılan yirmi görev, hem Avrupa hem de Arap tarafları olarak oynamanıza izin veren ve gizli ama savunmasız yeni Arap birimlerine hakim olmanızı öğreten kampanya modunu oluşturuyor. Ancak, oyunun gerçek etini, gittikçe zorlaşan senaryolarla oynadığınız, ittifaklar kurarak ve birden fazla düşmanı yendiğiniz 50 misyonlu ‘çarpışma izi’ ile çarpışan seçenekler.

Aynı ekonomik birimlerin çoğunu kullanacak olsanız da, çöl ortamı, çiftçiliğe uygun verimli toprakların oldukça az olduğu ve başarılı bir kampanya oluşturmak için en iyi arazinin bulunduğu vahaların kontrol edilmesi gerektiği anlamına gelir. Ateş, Arap kuvvetlerinin birincil silahı olmasının yanı sıra sürekli mevcut bir tehlikedir.

Doğu Sözü

Daha önce, çarpışma modu, genellikle oyunun sonuna isteğe bağlı bir ekstra olarak etiketlenen, strateji başlıklarına sahip sonradan düşünülmüş bir şeydi. Kale: Haçlı, dengeyi düzeltecek ve çoklu rakiplerle destansı savaşlarda gelişen bir oyun üretecek gibi görünüyor. İlk Stronghold unvanı, hardcore stratejistler için çok fazla bir sim / bina oyunu gibi görünse de, Stronghold: Crusader, ortaçağ yaşamının görkemli tasvirlerini tam, yüz yüze tokat stratejisiyle birleştiriyor. Sadece güzel Lego kaleleriyle ilgili değil. Bu sefer savaş.

Kale Haçlı İndir

PC

Windows XP / Vista / 7/8/10

Sistem gereksinimleri:

  • PC uyumlu
  • İşletim sistemleri:  Windows 10 / Windows 8 / Windows 7/2000 / Vista / WinXP

Oyun İncelemeleri

 Bu inceleme için Kale Oynamadan önce  , bildiğim tek şey, bir inek duvarlarının üzerinden ölü inekleri fırlatabileceğiniz ve cesedin bir süre çürümesi durumunda hastalık ve umutsuzluğa neden olabilmesiydi. Aslında, oyuna sadece bunun için iyi bir not vermek istedim ama bulduğum şey gerçekten iyi bir strateji oyunuydu.

Haçlı, kalenin duvarları içinde başarılı bir topluluk kurarken, bir kale inşa etmek ve tekrarlanan saldırılara ve saldırılara karşı savunmak için denenmiş ve test edilmiş Kale oyununu kullanır. Bu basımın bükümü, Saracens ve Sassanids’i karşılaşmanız gereken düşmanlar yapan Orta Doğu’da gerçekleşen eylemdir.

Dealer’s Life Indir

The Long Dark Indir

Sniper Elite 3 Indir

Raft Indir

Mortal Kombat 9 Indir

Call of Duty Black Ops 2 Indir

Papers Please Indir

Getting Over It Indir

Farming Simulator 15 Indir

Ben Ve Ed Indir

Cuphead Indir

GTA 5 Pc İndir

Efendisi Oyunu indir

Swat 4 Full Türkçe İndir

NBA 2k14 Indir

Battlefield 4 İndir 

Rome Total War İndir

My Friend Pedro İndir

Microsoft Office 2010 Pro Plus SP2 VL Full Türkçe İndir

Download links

Indir

How to install Stronghold Crusader HD İndir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Stronghold Crusader HD İndir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.