Subnautica Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Subnautica Indir - Güncellendi 2022

Oyun hakkında

Subnautica, yabancı bir okyanus gezegeninde yer alan bir sualtı macera oyunudur. Merak ve tehlike dolu devasa, açık bir dünya sizi bekliyor! Geniş Sualtı Dünyasına Dalın. Yabancı bir okyanus dünyasına çöktün ve tek yol çöktü. Subnautica’nın okyanusları güneş sırılsıklığında sığ mercan resiflerinden hain derin deniz siperleri, lav tarlaları ve biyo-ışıldayan sualtı nehirlerine kadar uzanmaktadır. Yosun ormanlarını, yaylaları, resifleri ve sarma mağara sistemlerini keşfederken oksijen kaynağınızı yönetin. Su hayatla doludur: Bazıları yararlı, çoğu zararlı. Gezin, Zanaat ve Hayatta Kal. Life Pod’unuza çarptıktan sonra, saat su, yiyecek bulmak ve keşfetmeniz gereken ekipmanı geliştirmek için geçiyor. Çevrenizdeki okyanustan kaynakları toplayın. Tekne dalış malzemeleri, ışıklar, habitat modülleri ve dalgıçlar.

Subnautica Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın, UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Subnautica bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Subnautica.v63668.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Subnautica klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Subnautica Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Subnautica Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

SUBNAUTICA (V63668)
BOYUT: 4.06 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows Vista SP2 or newer, 64-bit
 • İşlemci:  Intel Haswell 2 çekirdek / 4 iplik @ 2.5Ghz veya dengi
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Intel HD 4600 veya eşdeğeri – Bu, 3DMark Fire Strike karşılaştırmasında 950 puandan fazla puan alan GPU’ların çoğunu içerir 
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  20 GB kullanılabilir alan
 • Ek Notlar:  Subnautica bir Erken Erişim oyunudur ve geliştirme sırasında minimum te

Assassin’s Creed Unity Indir

Tomb Raider Indir

Rust Indir

Spider Man Indir

Euro Truck Simulator 1 Indir

Rise Of Nations Indir

Age of Empires Definitive Edition Indir

Microsoft Office 2007 Indir 

W2K15 Indir 

The Amazing SpiderMan Indir 

Cat Goes Fishing Indir

PC Building Simulator Indir

Far Cry 5 Indir 

Spore Collection Indir

Driver San Francisco Indir

Total War Rome II Indir

Poly Bridge Indir 

Just Cause 3 Indir

Farming Simulator 2013 Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.