Swamp Attack (Mod, Unlimited Money) Uygulamasını Indirin

Indir
3.5/5 Votes: 2

Report this app

Description

Bataklık Saldırısı hakkında daha fazla bilgi

Bataklık Saldırısı APK v3.0.1’i indirin. Swamp Attack, Action kategorisine aittir ve bu uygulamanın geliştiricisi Outfit7’dir. Web sitemizdeki ortalama derecelendirme 5 üzerinden 0.0’dır. Ancak, bu uygulamanın derecelendirmesi, farklı derecelendirme platformlarına göre 5 üzerinden 4,4 yıldızdır. Cihazınız için Eylem kategorisinden ücretsiz bir uygulamaya ihtiyacınız varsa Swamp Attack’ı indirin, ancak bu uygulamayı yüklemek için Android 4.1 veya daha yüksek bir sürüme ihtiyacınız olacak.

Swamp Attack (Mod, Unlimited Money) Uygulamasını Indirin

Ayrıca Swamp Attack incelemenizi web sitemizde bırakabilirsiniz, böylece kullanıcılarımız uygulama hakkında iyi bir fikir sahibi olabilir. Swamp Attack hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız,  daha fazla bilgi için outfit7 yardım merkezini ziyaret edebilirsiniz  . 2.088.701 kullanıcı, ortalama 4.4 puanla sonuçlanan derecelendirmeyi verdi. 114.413 kullanıcı 1 yıldız verdi ve 1.499.445 kullanıcı 5 yıldız verdi. Web’deki minimum indirme sayısı 10.000.000’dir, ancak indirme sayısı 50.000.000’e kadar çıkabilir.

Swamp Attack, 28 Haziran 2018’de piyasaya sürüldüğünden beri AndroidAPKsFree’de mevcuttur. Mevcut sürüm 3.0.1’dir ve platformumuzdan toplam indirmeler 3.607’den fazladır. Ayrıca, uygulama İngilizce olarak mevcuttur ve indirebileceğiniz toplam sürümler 2’dir. APK’yi indirin ve favori Dosya yöneticinizi kullanarak açın ve dosya adına dokunarak yükleyin. Kurulum başlamazsa, Android ayarlarınızdan bilinmeyen kaynakları etkinleştirmeniz gerekir. Bu uygulama 2 yıl önce güncellendi. Swamp Attack gibi bazı uygulamalar arasında Temple Run, Temple Run 2, Real Racing 3, FIFA 15 Ultimate Team, Brave Frontier, Minecraft: Pocket Edition Demo, slither.io, Agar.io yer alır. Bir inceleme yazmak istiyorsanız, bu uygulamayı yükleyin ve web sitemize oy verin. Hızımız yüksek olduğu için indirme işlemi sorunsuz.

Genel olarak, apk dosyasının Swamp Attack puanı 10’dan 9’dur. Bu kümülatif derecelendirmedir, google play store’daki en iyi uygulamaların çoğu, google play store’daki toplam yorum sayısı 2383804’tür. Toplam beş yıldızlı yorum sayısı 1829056’dır. Bu uygulama 124810 kullanıcı tarafından kötü olarak derecelendirilmiştir. Tahmini indirme sayısı, google play store’da 100.000.000+ indirme arasında değişiyor, Action kategorisinde yer alan Swamp Attack, etiketli ve Outfit7 Limited tarafından geliştirilmiştir. Web sitelerini http://outfit7.com/contact/android/ ziyaret edebilir veya onlara [email protected] gönderebilirsiniz. Swamp Attack, 4.1 (Jelly Bean) + sürümünde olan android işletim sistemli cihazlara kurulabilir. Yalnızca orijinal apk dosyaları sağlıyoruz. Bu sitedeki materyallerden herhangi biri haklarınızı ihlal ederse, bize bildirin Ayrıca Google’ın apk’sini indirebilir ve big nox app player gibi android öykünücüler kullanarak çalıştırabilirsiniz. bluestacks ve koplayer. Ayrıca Swamp Attack’ın apk dosyasını indirebilir ve bluestacks veya koplayer gibi android öykünücülerle çalıştırabilirsiniz. Swamp Attack apk’nın sitemizde bulunan sürümleri: 4.0.4.75, 4.0.3.73, 4.0.1.71, 3.0.1, 2.4.6 ve diğerleri. Swamp Attack’in son sürümü 4.0.4.75 olan 2020/07/07 tarihinde yüklendi
Swamp Attack’in ekran görüntüleri

Bataklığınız saldırı altında! Bir silah alın ve evinizi zombi tarzı çılgın canavarlar, timsahlar, uzaylılar ve daha fazlası gibi istilacı canavarlardan koruyun!

Bir strateji geliştirin! Silahları vur. Canavarları yenin. Saldırıdan sağ çıkın ve evinizi koruyun. Kötü canavarlar merhamet bilmiyor olabilir, ama hepsini yenebilirsiniz – her canavar eğlenceli bir mücadeledir!

Zombi tarzı yaratıklara karşı kullanabileceğiniz dinamit, alev püskürtücüler, tatar yayları, damla atıcılar, molotof kokteylleri ve daha fazlasına sahibiz! Öyleyse ATIŞ yapmaya hazır olun! SALDIRINIZI hazırlayın! Ve etraftaki en iyi aksiyon dolu nişancı oyununu oynarken evinizi KORUYUN!
★★★ CANAVARLARI YENMEK İÇİN EN İYİ STRATEJİYİ YARATMAYA HAZIR MISINIZ? ★★★
– EKRANA DOKUNARAK farklı silahlarla ateş edin.
– Patlayıcıları canavarların üzerine SÜRÜKLE VE BIRAK.
– Tek bir ritmi kaçırmayın – Eylem sırasında silahlar arasında GEÇİŞ YAPIN!
– Yeni bir seviyeye başlamadan önce YÜKSELTİN ve kendinizi silahlar ve bombalarla donatın.
– Öldürülürseniz OYNAMAYA DEVAM ETMEK veya enerjinizi anında doldurmak için bir iksir iç.
En iyi kule savunma oyunlarında oyuncuların kulelerini savundukları gibi, evinizi ve bataklığınızı da savunmalısınız!
Bu aksiyon dolu, süper havalı kule savunma oyununu oynayın ve ücretsiz olarak eğlenin! Mücadele modunu deneyin ve sınırlarınızı test edin! Kazandığınızda, daha da zorlu çok oyunculu modu deneyerek daha da eğlenebilirsiniz!

Peki, oradaki en heyecan verici oyunlardan birini oynamaya hazır mısınız ?!
8 aksiyon dolu BÖLÜMLER!
390 eğlenceli TEK OYUNCU SEVİYELERİ!
40 harika ÇOK OYUNCULU SEVİYE!
Anında heyecan için HIZLI MİSYONLAR!
Güçlü av tüfeği, pervasız minigun ve süper atom bombası gibi 30’dan fazla harika SAVUNMA ARACI.
Her biri kendi özel saldırılarına sahip 45’ten fazla CANAVAR çılgınca koşuyor!
Swamp Attack, seviyelerde daha hızlı ilerlemenize yardımcı olacak öğeler satın alma seçeneği sunan ücretsiz bir oyundur.

Bu uygulama şunları içerir:
– Outfit7 ürünlerinin tanıtımı ve içeriksel reklamcılık;
– Müşterileri web sitelerimize ve diğer Outfit7 uygulamalarına yönlendiren bağlantılar;
– Uygulama içi satın alma seçeneği;
– Facebook arkadaşlarını oyun içi ödüller için davet etme seçeneği; ve
– Diğer kullanıcılara karşı oynama seçeneği.

Bataklık Saldırısı  – oyuncunun sahipliğini vahşi hayvanların saldırısına karşı korumak zorunda kalacağı android üzerindeki orijinal atari oyunu. Oyunun gelişimi gibi hit hangi hesap üzerinde firma Outfit7’ın, devreye girer  My Konuşan Angela  ve  Konuşan Tom Altın Run .

Arsa göre, kahramanın evi, sakinleri için bu açıkça onların zevkine uygun olmayan bir bataklıkta bulunuyor. Bu yüzden sevilmeyen bir komşuya saldırmak için bir araya geldiler. Kullanıcının görevi, hayvan saldırılarını herhangi bir şekilde püskürtmektir. Ana karakter verandada sallanan bir sandalyede oturur ve ilk başta görevle mükemmel bir şekilde başa çıkan bir dvuhstvolkoy ile silahlanır. Bununla birlikte, ilerledikçe, oyuncu cephaneliğini her şekilde pompalamak zorunda kalacak, çevresel baskıyla başa çıkmak için yeni silahlar ve diğer ekipmanlar edinecek. In  Bataklık Saldırızombi hayvanların istilası, göstergesi ekranın sağ üst köşesinde bulunan dalgalar halinde geçer. Aşamanın başarıyla tamamlanmasından sonra, oyuncunun para birimi, asistanların satın alınması veya malzemelerin ikmali için harcanabilecek oyuncunun bakiyesine yatırılır. Oyun, karmaşıklığı geçişle birlikte artan seviyelere ayrılmıştır. Her 18 seviyede bir yer değişikliği olacaktır.

Oyunun görsel kısmı niteliksel olarak yapılmış ancak bir vay etkisi yaratmıyor. Genel olarak yönetim, çetelerin alanındaki ekrana tıklamaya gelir. Ekranın sağ üst kısmında, seçilen mermi hayvanların göründüğü alana sürüklenerek aktif hale getirilen bonus mağazalarının bulunduğu özel bir panel bulunmaktadır.

Bataklık Saldırısı oyunu ilk dakikalardan itibaren cezbeden büyüleyici bir zamanlayıcıdır. Herhangi bir olay örgüsünün ve dinamik oyunun olmaması, hızlı oyun salonlarının hayranları tarafından takdir edilecektir.

Bataklık Saldırısı (MOD, Para / Enerji) –  Kahramanınızın hayatta kalmasına yardım ettiğiniz çok eğlenceli bir oyun. Oyunun hikayesinden sonra medeniyetten uzak duruyorsunuz. Ve bir gün, tüm hayvanların size karşı silahlanmaya karar verdiğini ve karanlıkta beklenmedik bir şekilde seyahat etmenize neden olduğunu anlıyorsunuz. Tüm düşmanlarınızın saldırılarına karşı savaşın ve favori evinizi farelerden kurtarmak için neler yapabileceğinizi gösterin. Bu oyun 78 farklı mizah seviyesi ile sizi mutlu edecek, sadece isyan etmeyecek, aynı zamanda sahanıza dönecek kadar uzun süre sizi hayal kırıklığına uğratacak daha fazla silahın kilidini açacak!

Bataklığınız saldırı altında! Bir silah alın ve evinizin güvenlik canavar stilini, timsahı, uzaylıları ve daha fazlasını istila eden canavarlara saldırın!

Strateji ile gelin! Silahları vur. Canavarları yenmek için. Saldırıdan sağ çıkın ve evinizi koruyun. Kötü canavar merhamet bilmez, ama onları yenebilirsiniz – her canavar eğlenceli bir mücadeledir!

Dynamite, Flamethrower, Crossbow, Fot Throwers, Molotof kokteylleri ve zombi gibi kremlerle kullanacak çok şeyimiz var! Hazır olun, vurun! SALDIRINIZI hazırlayın! Ve evinizi taşıyın çünkü en iyi aksiyon dolu nişancı oyununu oynuyorsunuz!

★ ★  Canavarları geçmek için en iyi stratejiyi geliştirmeye hazır mısınız?  ★★★

– Ekrana dokunarak farklı bir tabanca ile ekrana ateş edin.

– Canavara patlayıcı bırakın ve bırakın.

– Atışı kaçırmayın – eylem sırasında silahlar arasında geçiş yapın!

– Yeni bir seviyeye yükseltmeden önce, yükseltin ve silahlar ve bombalarla silahlandırın.

– Alkollü içecek içmek veya anında enerji almak için içki iç

Oyuncular en iyi kule savunma oyunlarında kulelerini korurken, evinizi ve bataklığınızı korumalısınız!

Bu aksiyon dolu, süper havalı kule savunma oyununu oynayın ve eğlenin! Challenge modunu test edin ve erişiminizi test edin! Kazanırsanız, daha zorlu çok oyunculu modu deneyerek daha fazla eğlenebilirsiniz.

Dünyanın en çekici oyunlarından birini oynamaya hazır mısınız?

  • 8 Eylemler EPISODES paketi!
  • 390 komik tek oyunculu seviye!
  • 40 Soğuk Çok Seviyeli!
  • Hızlı heyecan için hızlı görev!
  • Güçlü av tüfeği, kaygısız minigans ve süper moleküler bombalar gibi 30 harika savunma aracı
  • Her biri özel saldırılara sahip 45’ten fazla farklı vahşi canavar!

Hemen İndirin ve Çalıştırın!

Bataklık Saldırısı, daha hızlı seviyelere ulaşmak için öğe satın alma seçeneği sunan bağımsız bir katmandır.

Bu uygulama şunları içerir:

– Outfit 7 promosyon ürünleri ve ilgili reklamlar;

– Müşterilerin web sitelerimizden ve diğer donanımlarımızdan 7 web sitesine eriştiği bağlantılar;

– Uygulama içi satın alma seçeneği;

– Facebook arkadaşlarını oyun içi ödül için davet etme imkanı; Ve

– Diğer kullanıcılara karşı oynama seçeneği.

Action uygulamasının / oyununun kalitesini ve atmosferini sağlamak için herkes her zaman kullanıcıya Swamp Attack (MOD, Money / Energy) Apk’nin en son sürümünü indirmesini önerecektir. Doğrudan Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Ancak size yalnızca orijinal sürümü verecektir. Değiştirilmiş sürüm ve Google Play Store’a erişimde sorun yaşayanlar veya başka bir nedenle uygulamayı indiremeyenler için endişelenmenize gerek yok. Tüm sorunlarınızı çözmek için buradayız. Birçok web sitesi Swamp Attack (MOD, Money / Energy) Apk için en son güncellemeleri sağladığını iddia ediyor, ancak hiçbiri gerçekten amacını kanıtlamıyor.

Ancak web siteleri, kullanışlı olmayan eski sürümlere erişim sağlayan eski bağlantılar sağlar. Swamp Attack (MOD, Money / Energy) Apk’yi herhangi bir nedenle Google Play Store’dan indiremeyenler, endişelenmeyin! Sağladığımız bağlantı, oyunun güncellenmiş bir sürümüne erişmenizi sağlayarak kullanıcının tüm seviyelerin ve modların kilidini açmasını sağlar. Tek yapmanız gereken, Swamp Attack (MOD, Money / Energy) Apk’nin en son sürümünü edinmek için kurulum sürecinden geçmek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.