Tencent Gaming Buddy Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Tencent Gaming Buddy : PUBG Mobile’ı PC’de oynamanın en iyi yolu

Tencent Gaming Buddy Indir - Güncellendi 2022

 Gelir açısından rakip Fortnite’ı yakalamak için hala bir yolu olsa da  ,  PUBG Mobile  , mobil oyun tacı için gerçek bir rakip olarak kendini gösteriyor. Öyleydi  En çok indirilen oyun  Tencent Oyun Buddy, ilk 2018 yarısı ve sayesinde  resmi PUBG Mobil emülatörü , oyuncular PC’de savaşı devam edebilirsiniz.

PUBG Mobile ilk başta orijinal PC oyununun mobil bir versiyonu olduğu için bu kafa karıştırıcı görünebilir. Ancak,  iki oyunu benzersiz kılan PUBG ve PUBG Mobile arasında bir takım  farklılıklar var .

En belirgin fark fiyattır. PUBG Mobile ücretsizdir ve dünyadaki çoğu oyuncu için en büyük giriş engelini kaldırır. Tencent Gaming Buddy ile her iki dünyanın da en iyisini elde edebilirsiniz.

Aşıyorsun bir sen ise  350 milyon  ve dünya çapında PUBG Mobil oyuncuları orada en iyi şekilde PUBG Mobil emülatörü arıyor başına daha fazla kendinizi yormayın. Tencent Gaming Buddy, PUBG Mobile’ı PC’de oynamanın en iyi yoludur.

TENCENT GAMING BUDDY İNDİR

Tencent Gaming arkadaşı nedir?

Tencent Gaming Buddy (Tencent Gaming Assistant veya Gameloop olarak da bilinir), Tencent tarafından geliştirilen bir Android emülatörüdür. PUBG Mobile, Mobile Legends, Auto Chess ve daha fazlası dahil olmak üzere en popüler mobil oyunları oynamak için tasarlanmıştır  .

Ayrıca, Tencent ve Huya arasında bir ortaklık olarak oluşturulan bir oyun akışı platformu olan Nimo TV ile yerel entegrasyona sahiptir. Huya, kısmen Tencent’e ait olan Douya’nın arkasındaki Çin’deki en büyük video oyunu akış platformlarından biridir.

Tencent Gaming Buddy nasıl kurulabilir

Birçok PC Android emülatörünün aksine  , Tencent Gaming Buddy her şeyden önce PUBG Mobile’ı taklit etmek için tasarlanmıştır. Bu, sadece oyun için optimize edilmediğinin yanı sıra kurulumu çok kolay olduğu anlamına gelir.

PUBG Mobile ipuçları ve püf noktaları: Nasıl hayatta kalabilir ve bir battle royale kazanabilirsiniz

Tek yapmanız gereken resmi Tencent Gaming Buddy web sitesini ziyaret etmek   ve istemciyi indirmek. Tencent Gaming Buddy uygulamasını yükledikten sonra, PUBG Mobile’ı PC’nizde oynatmak için ihtiyacınız olan dosyaları otomatik olarak indirmeye başlayacaktır.

Bu kadar. Hesap oluşturma yok, VPN yok  , sadece indirin ve oynayın. Kolay.

Oyunlar sekmesine Otomatik Satranç veya AFK Arena gibi diğer oyunları yükleyebilirsiniz. Ancak arkadaşlar özelliğinden yararlanmak için bir hesap oluşturmanız gerekir.

Tencent Gaming Buddy ile ilgili bir başka harika şey, PUBG Mobile sürümünüzü güncel tutmanın kolay olmasıdır. 0.6.0 yamasının ardından, öykünücünün de güncellenmesi bir günden az sürdü. Kullanılabilir olduğunda, yapmanız gereken tek şey uygulamayı başlatmaktır ve güncellemenizi ister.

Özelleştirme seçeneklerini denetleme

Tıpkı diğer mobil emülatörler gibi, Tencent Gaming Buddy, PUBG Mobile için kontrol katmanını özelleştirmenizi sağlar. Bu kontroller ayrıca bağlama duyarlıdır, bu nedenle envanterinizi sürerken veya açtığınızda kontrol şeması uyum sağlamak için değişir.

Pencereyi hızla gizleyen bir patron anahtarı ayarlama seçeneği bile var

ADS’yi değiştirmek için kısayol tuşunu basılı tutma veya dokunma gibi birkaç seçenek daha vardır. Kenarda yaşamak isteyenler için bir patron anahtarı (pencereyi hızla gizlemek) ayarlama yeteneği bile var.

Ekranın belirli bir bölümüne dokunmanız gereken anlar için, bir düğmeye dokunarak fareyi kilitleyebilir veya kilidini açabilirsiniz (varsayılan tilde’dir). Ayrıca, denetimlere tamamen alıştıktan sonra kısayol tuşu kaplamasını gizleyebilir veya görüntüleyebilirsiniz.

Kontroller iyi çalışmasına rağmen, Tencent Gaming Buddy’nin PUBG’nin orijinal PC sürümüne dayanamadığı birkaç durum var. Bunlardan ilki, bazen beklenmedik şekilde tepki veren kaydırma tekerleğidir.

Diğeri, yıldırım hızının varsayılanı olan hassasiyettir. Mobil bir oyun için mantıklı, ancak PC’de nişan almak neredeyse imkansız. Neyse ki öykünücünün fare dpi’sini ayarlamak için ek bir seçeneği var ve PUBG Mobile uygulamasının kendisi hassasiyeti ayarlamak için sağlam seçeneklere sahip.

Denetleyici kullanmayı tercih edenler için, Tencent Gaming Buddy sizi bekliyor. Xbox için PUBG’ye benzer bir deneyim sağlamak için bir gamepad kullanabilir ve kontrolleri özelleştirebilirsiniz.

Düşük kaliteli PC’lerde PUBG oynatın

Bir yıldan uzun bir süre önce piyasaya sürülmesine rağmen, PUBG’nin PC sürümü hala optimizasyon sorunları ile uğraşıyor. Bu, eski bilgisayarlara sahip oyuncuların oyunu oynamasını engeller.

Tencent Gaming Buddy çok daha erişilebilir, yani PUBG’yi düşük kaliteli bilgisayarlarda oynayabilirsiniz. Oyunu çalıştırmak için minimum gereksinimler orijinal PUBG’den çok daha düşüktür. Bu, PUBG Mobile’ın bütçe telefonlarında da çalıştığı göz önüne alındığında, mantıklı  . Ancak, emülatörle avuç içlerinizdeki üçüncü derece yanıklar hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak.

Emülatörle avuç içlerinizdeki üçüncü derece yanıklar hakkında endişelenmenize gerek yoktur

Daha güçlü makinelere sahip olanlar için çözünürlük 720p, 1080p ve 2K arasında değiştirilebilir. Verilen, kare hızı (şimdilik) 30 fps ile sınırlıdır, bu nedenle beklentilerinizi yumuşatın. Umarım Tencent, beta bitmeden önce daha yüksek kare hızı sınırları ekleyecektir.

Parlaklığı monitörünüzden bağımsız olarak ayarlamak ve pencereyi portre moduna döndürmek gibi birkaç seçenek daha vardır. PUBG Mobile için portre modu çok kullanışlı değil, ancak gelecekte Tencent Gaming Buddy’ye eklenebilecek diğer uygulamaların kullanımlarını hayal edebilirsiniz.

PUBG Mobile’ın Çapraz platform oyunu var mı?

Fortnite’nin ana çizim noktalarından biri   , tamamen çapraz platform olmasıdır. PC, konsol ve mobil oyuncuların tümü, fare ve klavye oyuncularının rekabeti durdurmasını önlemek için bariz sınırlarla birlikte oynayabilir.

Tencent Gaming Buddy, PUBG Mobile için benzer bir çapraz platform oyununa izin verir. PUBG Mobile zaten Android ve iOS arasında platformlar arası oynatmaya izin veriyor, ancak şimdi PC oyuncuları da harekete geçebilir.

Konsol oyuncuları için Tencent Gaming Buddy denetleyici desteğine sahiptir

Fortnite gibi, PUBG Mobile da eşleştirmeyi adil tutmak için emülatör oyuncuları mobil oyunculardan ayırıyor. Bir emülatör oyuncusu mobil bir oyuncu ile takım veya ikili için sıraya girerse, diğer emülatör oyuncularla eşleştirilir. Arkadaşlarınızı davet etmeden önce bunu dikkate alın.

Hesabınızı bağladığınızda arkadaş listeniz Tencent Gaming Buddy’ye aktarıldığından arkadaşlarınızı davet etmek kolaydır.

PC’de PUBG Mobile’a nasıl giriş yapılır

Tencent Gaming Buddy’de PUBG Mobile’a giriş yapmak kolaydır. Tek yapmanız gereken mobil oyununuzu bir Facebook veya Twitter hesabına bağlamak, sonra da aynısını bilgisayarınızda yapmak. Bir hesabı ilk kez bağladığınızda, avatarınız sosyal profil resminize dönüşür (aşırı bilinçliyseniz geri değiştirebilirsiniz).

Şifre veya hesap güvenliği konusunda endişeleriniz varsa, her zaman sahte bir hesap oluşturabilirsiniz. Twitter hesaplarının altı ay boyunca herhangi bir işlem yapılmadığında silinebileceğini unutmayın; bu, PUBG Mobile hesabınızı etkileyebilir.

Royale Pass durumunuz ve ilerlemeniz PC ve mobil cihazlar arasında paylaşılacak

Avatar dışında, giriş yapmanın birçok acil faydası vardır. Her şeyden önce, seviyeniz ve kilidi açılmış kozmetikleriniz aktarılacaktır. Yukarıda belirtildiği gibi, arkadaş listeniz ve mürettebatınız da aktarılacaktır.

En önemlisi, Royale Pass durumunuz ve ilerlemeniz, hesapları bağladıktan sonra Tencent Gaming Buddy’ye yüklenecek ve kaydedilecektir. Mermi ısırır ve 0.6.0 yamasından sonra Royale Pass için ödeme yaparsanız, bu bir zorunluluktur.

PUBG Mobile ve Tencent Gaming Buddy arasındaki farklar

Aslında aynı oyun olsalar da, Tencent Gaming Buddy’deki PUBG Mobile, gerçek mobil deneyimden biraz farklı.

En büyük fark oyuncu tabanı. PUBG emülatör oyuncuları otomatik olarak algıladığından, oyuncuları kullanan diğer fare ve klavye ile eşleştirileceksiniz. Bu oyuncuların çoğu sıradan bir adım yukarıda, bu yüzden mobil eşleştirmeden daha yüksek bir beceri boşluğu bekliyoruz.

Tencent onunla savaşmaya çalışsa da, her iki sürüm de hackerların oyunları mahvediyor

Bir başka talihsiz yan etki, bilgisayar korsanlarının yaygınlığıdır. Tencent, hack’le mücadele etmek için ellerinden geleni yapıyor  , ancak emülatörde mobil sürümden daha fazla sayıda bilgisayar korsanı var gibi görünüyor. Üst düzeylerde her iki versiyonda da bol değiller.

Bunun dışında çoğunlukla aynı. Hala çığlık atan çocuklar ve farklı dilleri konuşan insanlar bulacaksınız, ama en azından şimdi bireysel oyuncuları susturma seçeneğiniz var.

Her oyunda, muhtemelen Tencent Gaming Buddy’nin yerleşik patron anahtarı ile gemiyi terk etmek zorunda kaldıktan sonra, bağlantısı kesilmiş birçok oyuncu var. Bu sorun, rütbelerde yükseldikçe azalır.

PC’de PUBG Mobile oynamanın en iyi yolu

PC’nizde PUBG Mobile oynamanın bir yolunu arıyorsanız, Tencent Gaming Buddy gitmenin yoludur.  PUBG Mobile oynamanıza izin veren bir dizi diğer  Android emülatör var, ancak bunların hiçbiri Tencent Gaming Buddy ile aynı harika PUBG performansını sunmuyor.

Tencent Gaming Buddy’yi denedin mi? Uygulamada yeni olanlar için ipucu var mı? Yorumlarda bize bildirin!

[contact-form-7 404 "Not Found"] [contact-form-7 404 "Not Found"]

Photoscape Indir

Directx Indir 

Combofix Indir

Video Indir

GOM Player Indir

Excel Indir

Utorrent Indir

Youtube Video Indir

Internet Download Manager Indir

IDM Indir 

Word Indir 

Microsoft Office Indir

Teamviewer Indir

IFS Indir

PUBG Mobile on PC With Bluestacks Indir

Movie Maker Indir

Photoshop Indir

iTunes Indir

Nero Indir

Download links

Indir

How to install Tencent Gaming Buddy Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Tencent Gaming Buddy Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.