The Elder Scrolls IV Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

The Elder Scrolls IV Indir - Güncellendi 2022

The Elder Scrolls IV: Oblivion Game Of The Year Edition Ücretsiz İndir

The Elder Scrolls IV: Oblivion Game Of The Year Edition Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş. The Elder Scrolls IV: Oblivion Game Of The Year Edition 11 Eylül 2007’de yayınlandı

Oyun hakkında

The Elder Scrolls IV: Oblivion® Yılın Oyunu Sürümü, daha önce hiç olmadığı gibi tüm zamanların en iyi RPG’lerinden birini sunuyor. Şimdiye kadar yaratılmış en zengin ayrıntılara sahip ve canlı oyun dünyasına adım atın. Serbest biçimli oyun ve benzeri görülmemiş grafiklerin güçlü bir kombinasyonu ile, ana görevi kendi hızınızda çözebilir veya geniş dünyayı keşfedebilir ve kendi zorluklarınızı bulabilirsiniz. Yılın Oyunu sürümüne ayrıca, Oblivion’un zaten devasa dünyasına yeni ve benzersiz görevler ve içerik ekleyen Knights of the Nine ve Titreyen Adalar genişlemesi de dahildir. Eleştirmenlerin neden Oblivion’u 2006’nın En İyi Oyunu olarak adlandırdıklarını görün.

Oyun özellikleri:

 • Başka Bir Dünyada Başka Bir Hayatı Yaşayın
  Soylu savaşçıdan uğursuz suikastçıya, büyücü büyücüye kadar hayal edebileceğiniz her karakteri yaratın ve oynayın.
 • Birinci Şahıs Yakın
  Dövüş ve Büyü Yepyeni bir dövüş ve sihir sistemi, birinci şahıs rol oynamayı her darbeyi hissettiğiniz yeni bir yoğunluk seviyesine getiriyor.
 • Radiant AI
  Bu çığır açan AI sistemi, Oblivion karakterlerine 7/24 eksiksiz programlar ve çevrelerindeki dünyaya bağlı olarak kendi seçimlerini yapma yeteneği verir. Oyuncu olmayan karakterler kendi başlarına yemek yer, uyur ve hedefleri tamamlar.
 • Keşfedilecek Yeni Topraklar Shivering Isles genişlemesinde Sheogorath’ın kendi imajında ​​yaratılmış, biri Mania ve Dementia arasında bölünmüş ve Oblivion’da deneyimlediğiniz hiçbir şeye benzemeyen bir dünya görün.
 • Yeni düşmanlara meydan
  okumak Titreyen Adalar’ın sakinleriyle, çirkin böceklerle, Flesh Atronach’larla, iskelet Karmaşalarla, amfibi Grummites’lerle ve daha pek çok şeyle dolu bir arazide savaşın.
 • Yeni Bir Fraksiyon Başlayın
  Dokuz Şövalyeleri uzun zamandır dağıldı. Epik bir görev serisinde Cyrodill’in uzak bölgelerinde ilerlerken eski ihtişamlarını geri kazanın.

The Elder Scrolls IV: Oblivion Game Of The Year Edition Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. The Elder Scrolls IV: Oblivion Game Of The Year Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to The.Elder.Scrolls.IV.Oblivion.GOTY.zip” e tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız , sen alabileceğiniz  burada ).
 4. The Elder Scrolls IV: Oblivion Game Of The Year Edition klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları kurun.

The Elder Scrolls IV: Oblivion Game Of The Year Edition Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile The Elder Scrolls IV: Oblivion Game Of The Year Edition Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın. THE ELDER SCROLLS IV: YILIN MUHALEFET OYUNU SÜRÜMÜ
BOYUT: 5,17 GB

This game is already pre-installed for you, meaning you don’t have to install it. If you get any missing dll errors, make sure to look for a _Redist or _CommonRedist folder and install directx, vcredist and all other programs in that folder. You need these programs for the game to run. Look for a ‘HOW TO RUN GAME!!.txt’ file for more help. Also, be sure to right click the exe and always select “Run as administrator” if you’re having problems saving the game. Always disable your anti virus before extracting the game to prevent it from deleting the crack files. If you need additional help, click here

System Requirements

 • OS: Windows XP, Windows 2000, Windows XP 64-Bit
 • Processor: 2 Ghz Intel Pentium 4 or equivalent
 • Memory: 512 MB
 • Ekran  Kartı : 128 MB Direct3D uyumlu ekran kartı ve DirectX 9.0 uyumlu sürücü
 • DirectX®:  DirectX 9.0c
 • Sabit Disk:  4,6 GB
 • Ses:  DirectX 8.1 uyumlu

Point Blank Indir

Delta Force Black Hawk Down Indir

Payday The Heist Indir

Genrales Indir

Genrales Indir

Football Manager 2017 Indir

Generals Zero Hour Indir

Five Night at Freddy’s1 Indir

The Witcher 2 Indir

Roblox Indir

FORZA HORIZON 3 Indir

MAX PAYNE 2 Indir

Geopolitical Simulator 4 Indir

8 Bit Armies Indir

FINAL FANTASY XV Indir 

Portal Knights Indir 

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Indir

MotoGP 2 Indir

LEGO Star Wars Indir 

Download links

Indir

How to install The Elder Scrolls IV Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded The Elder Scrolls IV Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.