The Rings Battle For Middle Earth 2 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

The Rings Battle For Middle Earth 2 Indir - Güncellendi 2022

Yüzüklerin Efendisi Middle Earth 2 Savaşı

Muhtemelen şu andan itibaren iyi bir 20 saat geçirdim ve bunu yazarken bile tekrar ateş etmek ve başka bir savaş açmak için endişeliyim.

İyi: BFME2, RTS oyunlarının bir kontrolörle rahatça oynatılabileceğini gösterir. Güzel görseller ve harika, çevrimiçi ses deneyimi büyük ölçüde geliştirdi. Büyük veya el değmemiş olarak mücadele etme kapasitesi ve 2 tam savaş, kapsamlı ve tam tek kişilik bir deneyim sağlar. 5 çok oyunculu mod, etkili devasa tekrar oynatma itibarına katkıda bulunur.

Kötü: Büyük kapsam kavgaları sırasındaki kare hızları biraz sürüklenir. Pikselli birim gölgeler net görünmektedir. Temelde her şey için uzun yük süreleri.

Son birkaç haftadır BFME2’nin günden güne bölümünü alıyorum. Bu oyunda olduğum gibi, gerçekten bir oyuna girmeye başladığımdan beri biraz zaman geçti. Bir dövüşü tamamladıktan sonra bir saat kadar birkaç kez buldum, bunu düşünen her şeye rağmen. İşleri başka türlü nasıl yapabilirdim ya da çelişkili silahlı kuvvete kuşattığım ve onları tamamen uyukladığım nokta ne kadar muhteşemdi. Bir saat süren kavgadan sonra son yapı parçalanırken, sürgününüzü kutlamakla tatmin olmuş hissettiriyor.

BFME2’nin destek oyun ağı içinde karışık yanıtlar üreteceğini biliyordum ve şüphesiz de işe yaradı. PC’de RTS oyunları oynayan bireyler genellikle kontrol planından ve oyunun büyük hissinden memnun görünüyordu. Bu yüz yüze destek oyuncuları gerçekten bu konuda ne düşünecekleri konusunda en ufak bir fikre sahip değildi ve oyunu tamamen indirmeden önce şaşırtıcı bir tirade bağlıydı. Hayret ettiğimi söyleyemem. RTS sınıflandırması herkes için değildir ve hiç şüphesiz hiç oynamadığınız takdirde bilgileri emmek için tamamen dik bir beklenti vardır.

Oyunun mekaniğine aşina olmanız gerektiğine ek olarak, oyundaki kontroller. Ayrıca, daha önce bahsettiğim gibi kontrolleri tartışmak, gerçekten gerekli olan şeyleri yakalamak ve onları hızlı ve kompozisyonlu bir şekilde tanıtmak için güçlü bir gösteri yaptılar. Eğitici alıştırmalardan sonra, sağlam bir sapla sarılırsınız ve ordunuzu sipariş etmeye hazırsınız. Dahası, repertuarınıza birkaç dövüş eklediğinizde, kesinlikle ortak hissedeceklerdir.

İyi savaşta oynayarak başladım. Dahası, yaptığım için mutluyum, çünkü tartışmasız 2’nin daha basit. İyi haçlı seferini çoğu oyuncu için başlangıç ​​aşaması olarak reçete ederim. Başlamak biraz daha yavaş ilerliyor, ancak bu yeteneklerinizi üretmek ve kontrolleri arkadan öne almak için çok zaman veriyor. Her savaş sırasında kullanabileceğiniz Güçleriniz var. Oyunda oynadıkça satın aldığınız odaklarla “satın alırsınız” Güçler. 5 nokta Powers’tan en iyisi 20’ye kadar iniş yaptığınız katmanlı bir çerçeve.

İyi savaştaki daha temel Güçlerin bir kısmı Heal (kristal kadar açık) ve Elf Wood’u içeriyor. içindeki ortak birimlere% + 50 koruyucu tabaka veren seçilen bölge. Basamaklı taburenin tabanına indiğiniz noktada, büyük şeylere yaklaşacaksınız – Deprem, Sel, Güneş Parlaması ve Baraj. Sel kesinlikle rakip birimlerden kurtulmak için en sevdiğim şeydir. Seçilen bölgeye yanan taşları yükseltir ve her şeyi kendi yolunda yıkar. Sinsi tarafta, Elvin Wood ile temelde orantılı olan Tainted Land’e sahipsiniz. Ayrıca, bağlı birliklerinizin zararını ve +% 50 kalkanını güçlendiren War Chant. Daha az tanınmış güçsüzlük güçleri, büyüklerinkinden daha yok edicidir. Monster Strike, Summon Balrog ve Rain of Fire 20 puanlık güçlerdir ve gerçekten düşman birimlerine lanet olsun.

GameSpot’taki BFME2 oyun rehberi, hem büyük hem de kötü niyetli Haçlı Seferleri için kaydedilen bütün Güçlere sahiptir. Deprem, Sel, Sunflare ve Baraj gibi harika şeylere yaklaşacaksınız. Sel kesinlikle rakip birimlerden kurtulmak için en sevdiğim şeydir. Seçilen bölgeye yanan taşları yükseltir ve her şeyi kendi yolunda yıkar. Sinsi tarafta, Elvin Wood ile temelde orantılı olan Tainted Land’e sahipsiniz. Ayrıca, bağlı birliklerinizin zararını ve +% 50 kalkanını güçlendiren War Chant. Daha az tanınmış güçsüzlük güçleri, büyüklerinkinden daha yok edicidir. Monster Strike, Summon Balrog ve Rain of Fire 20 puanlık güçlerdir ve gerçekten düşman birimlerine lanet olsun.

GameSpot’taki BFME2 oyun rehberi, hem büyük hem de kötü niyetli Haçlı Seferleri için kaydedilen bütün Güçlere sahiptir. Deprem, Sel, Sunflare ve Baraj gibi harika şeylere yaklaşacaksınız. Sel kesinlikle rakip birimlerden kurtulmak için en sevdiğim şeydir. Seçilen bölgeye yanan taşları yükseltir ve her şeyi kendi yolunda yıkar. Sinsi tarafta, Elvin Wood ile temelde orantılı olan Tainted Land’e sahipsiniz. Ayrıca, bağlı birliklerinizin zararını ve +% 50 kalkanını güçlendiren War Chant. Daha az tanınmış güçsüzlük güçleri, büyüklerinkinden daha yok edicidir. Monster Strike, Summon Balrog ve Rain of Fire 20 puanlık güçlerdir ve gerçekten düşman birimlerine lanet olsun. GameSpot’taki BFME2 oyun rehberi, hem büyük hem de kötü niyetli Haçlı Seferleri için kaydedilen bütün Güçlere sahiptir. Seçilen bölgeye yanan taşları yükseltir ve her şeyi kendi yolunda yıkar.

Sinsi tarafta, Elvin Wood ile temelde orantılı olan Tainted Land’e sahipsiniz. Ayrıca, bağlı birliklerinizin zararını ve +% 50 kalkanını güçlendiren War Chant. Daha az tanınmış güçsüzlük güçleri, büyüklerinkinden daha yok edicidir. Monster Strike, Summon Balrog ve Rain of Fire 20 puanlık güçlerdir ve gerçekten düşman birimlerine lanet olsun. GameSpot’taki BFME2 oyun rehberi, hem büyük hem de kötü niyetli Haçlı Seferleri için kaydedilen bütün Güçlere sahiptir. Seçilen bölgeye yanan taşları yükseltir ve her şeyi kendi yolunda yıkar. Sinsi tarafta, Elvin Wood ile temelde orantılı olan Tainted Land’e sahipsiniz. Ayrıca, bağlı birliklerinizin zararını ve +% 50 kalkanını güçlendiren War Chant.

Daha az tanınmış güçsüzlük güçleri, büyüklerinkinden daha yok edicidir. Monster Strike, Summon Balrog ve Rain of Fire 20 puanlık güçlerdir ve gerçekten düşman birimlerine lanet olsun. GameSpot’taki BFME2 oyun rehberi, hem büyük hem de kötü niyetli Haçlı Seferleri için kaydedilen bütün Güçlere sahiptir. War Chant, ilişkili birimlerinizin zararını ve +% 50 kalkanını artırır. Daha az tanınmış güçsüzlük güçleri, büyüklerinkinden daha yok edicidir. Monster Strike, Summon Balrog ve Rain of Fire 20 puanlık güçlerdir ve gerçekten düşman birimlerine lanet olsun.

GameSpot’taki BFME2 oyun rehberi, hem büyük hem de kötü niyetli Haçlı Seferleri için kaydedilen bütün Güçlere sahiptir. War Chant, ilişkili birimlerinizin zararını ve +% 50 kalkanını artırır. Daha az tanınmış güçsüzlük güçleri, büyüklerinkinden daha yok edicidir. Monster Strike, Summon Balrog ve Rain of Fire 20 puanlık güçlerdir ve gerçekten düşman birimlerine lanet olsun. GameSpot’taki BFME2 oyun rehberi, hem büyük hem de kötü niyetli Haçlı Seferleri için kaydedilen bütün Güçlere sahiptir.

Dışa doğru, BFME2 PC adaptasyonu ile ısrar ediyor. İyi bir tempo bulana kadar bir ayrım fark edemezsiniz. Ayrıca, ve yine de, tüm bunlardan sonra, son derece sadece gölgeli görünen gölgeler. Düzenli olarak “dayanıksız” ve pikselli. Belki de, destekte oynadığım her oyunda tipik bir özellik olduğu için, herhangi bir Xbox 360 bu noktada kullanılmalıdır. Gerçekten de, 720p’de bile gölgeler olabildiğince iyi görünmüyor. En başından beri, birimlerimi tanımanın biraz zor olduğunu düşünüyordum, ancak bu gerçekten ordunuza dayanıyor. Elf birimleri çok değişmiş görünmezken, Goblin Savaşçıları ve Okçuları tamamen uzaklaştırılmış görünümden ayırt etmek son derece basittir. Cüceler ve Orklara benzer.

Ses bitti. Bir birim seçtiğiniz noktada, tipik bir ifade ile tepki verirler veya troller ve goliatlar örneklerinde gök gürültüsü olacak ve kaçınılmaz olarak muhteşem! Beklediğiniz gibi, müzik asla hasta hissetmediğim destansı senfonik çeşitler. Etkinlik yapıldığında görkemli bir şekilde dizildi.

Gamerscore fahişeleri BFME2’deki Başarılarla beslenecek. Her iki tek oyunculu Haçlı Seferlerinde her dövüş için bir Başarı olsa da, ekstra hedeflere ek olarak hedeflerin tamamını bitirmenizi bekliyorlar. Bu son derece zahmetli değil, ancak düzenli olarak son Goblin’in her bir Sinyal Ateşini vermesi veya tutması için kovalamak için ek çaba harcamanızı beklemektedir. Kötü niyetli haçlı seferi, her tek ödül hedefinden birkaç kez az sayıdaki mücadele nedeniyle kazanılana kadar teşebbüs listesinde ortaya çıktığı için biraz şüpheli hale geliyor. Bu nedenle, güvenli olmak için fiziksel olarak yedek parça yolundan emin olun.

RTS oyunları ile ilgili olarak, çevrimiçi tamamen olağanüstü bir yaratıktır ve BFME2 özel bir durum değildir. İhtiyacınız olduğu kadar zaman harcamayın ve ordunuzu tam olarak nasıl ihtiyacınız olduğunu geliştirin. Düşmanın senin için sıkı durmayacak. Varlıklarını kimin geliştirebileceğini ve en büyük / en topraklı silahlı kuvveti en çabuk inşa edip rakiplerine bırakabileceğini görmek başından sonuna kadar bir artış. Farklı birim türlerini ve hangi ünitelere karşı sağlam olduklarını gerçekten anlamalısınız. Dövüşün başlangıcı sık sık spekülasyon yapan bir oyundur, çünkü savaş bölgesinde karşılaşana kadar rakibinizin neyin peşinde olduğu hakkında en ufak bir fikre sahip değilsiniz. Olabildiğince, bunu yaptığınızda, sonraki dalgınızı üretmeye başlamak ve başka bir saldırı / direnç çizgisi kurmak için harika bir fırsat. Ancak şu an çevrimiçi bir karmaşa oynamadım,

BFME2 herkes için değildir, bu yüzden satın almadan önce kiralamak veya Marketplace’teki demoya bakmak idealdir. Dahası, hiç bir RTS oyunu oynamamışsanız, yönünüzü alırken büyük olasılıkla onlara ihtiyacınız olacağından, anlayışınızı beraberinde getirdiğinizden emin olun.

Muhtemelen şu andan itibaren iyi bir 20 saat geçirdim ve bunu yazarken bile tekrar ateş etmek ve başka bir savaş açmak için endişeli.

Orta Dünya 2 için Yüzüklerin Efendisi Savaşı Özellikleri

 • Yepyeni Bir AI
 • İstediğiniz Her Yere İnşa Edin
 • Yeni Kahramanlar Yönetin veya Kendi Kahramanlarınızı Yaratın
 • Orta Dünya’yı Savunma veya Yenme
 • Tüm Orta Dünya’yı Keşfedin
 • Güçlü Yeni Oyunlar

sistem gereksinimleri

MİNİMUM

 • CPU:  Pentium 4 / Athlon XP veya daha iyisi
 • CPU HIZI:  1,6 GHz
 • RAM:  256 MB (3 veya daha fazla oyuncuyla çevrimiçi oynamak için 512 MB RAM gerekir.)
 • İşletim Sistemi:  Windows XP
 • VİDEO KARTI:  64 MB ekran kartı (NVIDIA GeForce3 + / ATI Radeon 8500+ / Intel 900+)
 • TOPLAM VİDEO RAM:  64 MB
 • 3D:  Evet
 • PİKSEL GÖLGESİ:  1.1
 • DIRECTX VERSİYONU:  9.0c (Dahil)
 • SES KARTI:  Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI:  6 GB
 • DVD-ROM:  8x DVD-ROM. Bu oyun, bazı DVD-ROM, DVD-RW ve sanal sürücülerle çakışabilecek kopyalamayı önlemeye yönelik teknoloji içermektedir.

London 2012 Indir

Solidworks Indir 

Red Alert 3 Indir

The Sims 2 Indir

Watch Dogs Indir 

American Truck Simulator Indir

Far Cry 4 Indir

Dead Island Indir

Spiderman 2 Indir 

Leave a Reply

Your email address will not be published.