The Room1 Apk Son Sürüm Android Için İndir

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

The Room (Asia) Açıklaması

The Room’a hoş geldiniz.
Kendinizi içinde bulduğunuz bulmaca dolu dünyadan kaçmak için sahip olduğunuz tek silahın zihniniz olduğu bir gizem dünyasına girin. “Boş Element” in ardındaki gerçeği keşfetmeniz ve kendinizden kaçmanız için ayarlanmış birçok karmaşık ve şeytani bulmacayı çözün sınırlar.
Oda’nın gizemlerini çözmeye cesaretin var mı …?İngiltere’de Fireproof Games tarafından geliştirilen The Room’un yaratıcıları, harika güzellik ve harikalar ile gizem ve macera dolu bir dünya yarattı. Sizi başından itibaren yakalamayı vaat eden bu güzel hazırlanmış oyunda The Room’un tüm gizemlerini keşfedin.Oda size ilk kez Chorus Worldwide Games Limited tarafından Japonca, Çince ve Korece olarak sunulmuştur.
Koro oyunları hakkında en son bilgiler için lütfen bizi Twitter’da takip edin ve Facebook sayfamızı beğenin:
The Room1 Apk Son Sürüm Android Için İndir

The Room 1 Apk Son Sürüm Android için İndir

Android telefonlar için pek çok bulmaca oyunu mevcuttur. Ama ne zaman en iyi bulmaca oyunu denilse, oda aklıma gelen tek oyun. The Room 1, Android cihazlarda kullanılabilen harika bir bulmaca oyunudur. Bu oyunda farklı zorluklarla dolu birçok seviye var. Zor bulmacaları çözmeli ve zekanızı göstermelisiniz. The Room Apk, Fireproof oyunları tarafından geliştirilmiştir. Oyun basittir. Bulmacalarla dolu karanlık bir odada kalıyorsun. Bulmacaları çözmek ve odada bulunan gizli kapıyı bulmak için ipuçlarını kullanmanız gerekir. Oyun zor bulmacalar sunuyor ve karanlık odada gizli kapıyı bulmak kolay değil. Zekanızı bulmacalarla test etmek istiyorsanız, oda bunun için en iyi oyundur.

Oyunda zaten 1 Milyondan fazla indirme var. Kullanıcılar ona harika olan 4.8 puan verdiler. Bu, herhangi bir oyunun sahip olduğu en yüksek derecelendirmedir. Bugün The Room 1 APK Latest Version Download For Free’yi paylaşıyoruz. Birçok insan bunun ücretli bir oyun olduğunu gördüklerinde hayal kırıklığına uğruyor. İnsanlar ücretsiz indirmek için internette arama yapmaya başlar. The Room Apk’ı paylaşan büyük bir site listesi alacaklar. Ancak çoğu yeni sürümü güncellemedi. Oyunun sadece eski versiyonunu bu sitelerde alacaksınız. Bu nedenle, The Room 1 Uygulamasının en son sürümünü sizlerle paylaşmaya karar verdik. Bu oyunu satın aldık ve şimdi ücretsiz olarak tüm okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Odanın Özellikleri APK

Pek çok insan hala oyunu bilmiyor. The Room’u ilk kez duymuşlar. Öyleyse, size tonlarca çarpıcı özelliğe sahip harika bir oyun olduğunu söyleyeyim. Aşağıda The Room 1 Apk’ın temel özelliklerini paylaşıyoruz. Özellikleri okuduktan sonra oyun için çıldıracaksınız. Öyleyse, temel özelliklerini tartışalım.

  • Gerçekçi Grafikler: Oyun tamamen gerçekçi görünen harika görsel grafikler sunuyor. Mobil ekranda her şey doğal ve gerçek gibi görünüyor.
  • Oyun Kontrolleri: Oyunun basit, pürüzsüz ve süper kolay kontrolleri var. Bu, geliştiricilerin bu oyun üzerinde çok çalıştığını gösteriyor.
  • Oyun zekanızı ve IQ’nuzu bulmacalarla test eder. Bazen oyunun zorluğu sizi hayal kırıklığına uğratır.
  • Oyunun 3d perspektifi var l. Böylece kamerayı ihtiyacınıza göre kolayca ayarlayabilir ve odayı her açıdan görebilirsiniz.
  • Bir çok seviye. Her seviye zordur ve farklı zorluklara sahiptir.
  • Tamamen karanlık ve vahşi bir görünüme sahiptir. Oyun karanlık ve korkunç görünüyor. Muhteşem grafikler sayesinde tamamen gerçek görünüyor.

İşte bunlar oyunun temel özelliklerinden bazıları. Oyun, daha birçok şaşırtıcı özelliğe sahip tüm bu özelliklere ev sahipliği yapmaktadır. Hiç bir oyunda bu kadar çok özellik görmediğinizden eminim. Eh, bu özellikler insanların bu oyunu sevmelerinin tek nedeni. 1 Milyondan fazla kişi bu oyunu Google Play Store’dan satın aldı. Ama The Room’da bunlar var. Öyleyse kurulum kılavuzuna geçelim

Download links

Indir

How to install The Room1 Apk Son Sürüm Android Için İndir APK?

1. Tap the downloaded The Room1 Apk Son Sürüm Android Için İndir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.