The Walking Dead 400 Days Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

 

Georgia otoyolundaki bir kamyon durağında ortalanmış olan Telltale Games’in The Walking Dead 1.Sezonunun bu DLC bölümü, zombi kıyametinin ardından birbiriyle bağlantılı beş hayatta kalma hikayesini anlatıyor. Undead veba salgınının 1. gününden 400 gün sonrasına kadar The Walking Dead: 400 Days, Robert Kirkman ve Telltale’in ödüllü serisinin korku ve insan dramından daha fazlasını sunuyor. 1. Sezonda yaptığınız seçimlerin yankıları “400 Gün” e taşınacak ve “400 Gün” de yaptığınız seçimler 2. Sezonda yankılanacak.

Bölüm altı hikayeden oluşuyor. The Walking Dead 400 gün Ücretsiz İndir. Geçmiş bölümlerde alınan oyuncu kararlarının olay örgüsünün gelişimi üzerinde çok az etkisi olacaktır. Her hikaye herhangi bir sırayla oynanabilir, ancak oyuncu yine de büyük bir zombi kıyametinin sonucu olarak dünyanın nasıl çöktüğünü görme fırsatına sahip olacak ve bu hikayelerin birbiriyle nasıl bağlantılı olduğunu öğrenecek.
Bölümdeki tüm olaylar Georgia Highway’de gerçekleşiyor. İlk hikaye, bir yabancıyı öldüren ve mahkumlarla bir otobüsten kaçan Vince’i anlatır. İkinci hikaye ormanda “yürüyüşten” kaçmak için saklanan bir hippi olan Wyatt’ı anlatır. Üçüncü hikaye, üniversitenin mezunu, tek başına hayatta kalmaya çalışan Russell ile ilgili. Dördüncü hikaye, uyuşturucu bağımlılığından muzdarip olan ve kurtulanlardan ayrılmasıyla tartışan Bonnie’yi anlatacak. Beşinci hikaye, kız kardeşi Becky’yi korumaya çalışan Shel’i anlatır. Altıncı hikayede Tavia, geçmiş hikayelerin tüm kahramanlarını hayatta kalanların kadrosuna katılmaya davet edecek. Oyuncunun kararına bağlı olarak ya teklifini kabul ederler ya da reddederler.

Harika bir hikayesi ve hikayesi olan mükemmel şekilde temsil edilen bir hikaye. En iyisi, bu bir hikaye çok mizah ve korku olacak. Açıklanan korku, diğer tüm edebi dizilerden çok farklı. Hayatta kalmak için keşfeden ve savaşan birkaç insan bulacaksınız. Her şeye rağmen hayatta kalmak. Dünyalar, kendi çıkarlarını yok etmek isteyen insanlar tarafından harap edildi, harap oldu ve yok edildi. İçerideki diyaloglar çok harika ve görüntü yönetimi çok daha ilgi çekici hale getirildi. Hikaye 400 günlük hayatta kalma hakkındadır, ancak amaç hayatta kalmalarıdır. Bütün sezonu izleyebilirseniz bu anlaşılabilir.

Walking Dead 400 Days Free Download’un grafikleri ve Görselleri gerçekten harika. En iyi şey, karakterin temsilinin animasyon ve grafiklerde gerçekten harika olmasıdır. Şaşırtıcı olan şey, ses efektlerinin gerçekten müthiş olmasıdır. Bu kişiliğin sesleri gerçekten tüm karakterlerle eşleşiyor. Ek olarak, aklınızı başınızdan alabilecek korkutucu bir ses efekti var.

Georgia otoyolundaki bir kamyon durağında ortalanmış olan Telltale Games tarafından The Walking Dead’in Birinci Sezonunun bu DLC bölümü, zombi kıyametinin ardından birbiriyle bağlantılı beş hayatta kalma hikayesini anlatıyor. Undead veba salgınının 1. gününden 400 gün sonrasına kadar The Walking Dead: 400 Days, Robert Kirkman ve Telltale’in ödüllü serisinin korku ve insan dramından daha fazlasını sunuyor. Birinci Sezonda yaptığınız seçimlerin yankıları “400 Gün” e taşınacak ve “400 Gün” de yaptığınız seçimler İkinci Sezonda yankılanacak.

THE WALKING DEAD NASIL İNDIRILIR VE KURULUR: 400 GÜN

Önemli:   Önce The Walking Dead Season 1’i indirmeniz gerekiyor  .

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. The Walking Dead: 400 Days için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Bir torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. The Walking Dead: 400 Days indirmeyi tamamladığında, dosyayı WinRAR gibi bir yazılım kullanarak çıkartın  .
 4. Setup_walking_dead_400_days_2.0.0.1’i çalıştırın ve oyunu kurun.
 5. Kurulum tamamlandığında, artık masaüstünüzdeki oyunun kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

THE WALKING DEAD: 400 DAYS SISTEM GEREKSINIMLERI

En az:

 • İşletim Sistemi:  XP Service Pack 3
 • İşlemci:  2.0 GHz Pentium 4 veya eşdeğeri
 • RAM: 3   GBRAM
 • Ekran  Kartı : ATI veya NVidia kartı w / 512 MB RAM (Intel tümleşik grafikler için önerilmez)
 • Depolama:  2GB

Önerilen:

 • İşletim Sistemi:  Windows 7
 • İşlemci:  Core 2 Duo 2GHz veya eşdeğeri
 • RAM: 3   GBRAM
 • Grafikler:  ATI veya NVidia kartı w / 1024 MB RAM (Intel tümleşik grafikler için önerilmez)
 • Depolama:  2GB

Download links

Indir

How to install The Walking Dead 400 Days Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded The Walking Dead 400 Days Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.