Tokyo Ghoul Pc İndir Tam Sürüm Ücretsiz Var Yeniden Arama

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Tokyo Ghoul: re Call to Exist, Bandai Namco tarafından geliştirilen ve yayınlanan yeni bir Survival oyunudur. Oyun bu Kasım Microsoft Windows ve Playstation 4 için piyasaya sürülmesi planlanıyor. Tokyo Ghoul adlı ünlü Japon anime dayanmaktadır.Hikaye, muazzam güç ve mutant benzeri yeteneklere sahip yaratıkların, insanlarla birlikte ayrık olarak bulunduğu alternatif bir evrende geçiyor. Bu canlılara “Ghouls” denir. Mutasyonları sırasında gözleri kırmızılaşır ve büyüleyici rejeneratif yetenekler gösterirler.Tıpkı hortlaklar gibi, yarım hortlaklar da vardır; insanlar ve hortlakların melezidir. Ya doğum ile yarı gulyabanırlar ya da bir insan ve bir gulyabanı arasında uzuv nakli ile bir taneye dönüştürülebilirler. Transplantasyon prosedürü çok sıkıcıdır, bu nedenle sadece nadir miktarlarda yarım ghouls vardır.
Tokyo Ghoul: Pc İndir Tam Sürüm Ücretsiz Var Yeniden Arama

CCG gibi hortlakları avlamak isteyen ancak bazı hortlakların sahip olduğu muazzam güç nedeniyle mücadele eden gizli örgütler var.

OYNANIŞ

Tokyo Ghoul’un oyunu Devil May Cry’dekine benzer. Savaş tarzı daha önce Devil May Cry oyunları oynayan oyunculara tanıdık gelecek. Tek oyunculu modda üç farklı karakter olarak oynayabilirsiniz, çok oyunculu modda ise karakterinizi özelleştirme seçeneği vardır. Her oyuncu, viz. Quinx, ghoul ve CCG’nin özel yetenekleri vardır; Ghoul gibi, havada düşmanları fırlatmak için kullanılabilecek büyük bir güce sahiptir.

Oyunun grafikleri de iyi görünüyor, ancak oyunu 2006 oyunu gibi hissettiriyorlar. Oyundaki kontrollerin iyi olup olmadığı hala net olmasa da, geliştiricilerin herhangi bir sorunu serbest bırakmadan önce düzeltmeye çalışması beklenebilir.

Oyunda kullanılacak film müziği bilinmiyor, ancak oyunun animeda kullanılana benzer bir film müziği içereceği görülüyor.

Özellikleri

Oyun aşağıdaki özellikleri sağlamayı vaat ediyor:

 • Tek ve çok oyunculu oyunlarda olduğu gibi oynamak için özelleştirilebilir  karakterler.
 • Kullanılacak çeşitli  silah seçenekleri.
 •  Zaman modu, Hayatta kalma modu vb.Gibi benzersiz oyun modları.
 •  Oyuncuların oyun deneyimini geliştirmek için kooperatif ve çok oyunculu mod.

Sonuç

Genel olarak oyun, römorkun görünüşünden iyi görünüyor, ancak kontrol mekaniği hakkında söylenecek bir şey yok. Grafikler bir anime ile aynıdır, bu yüzden anime’de tamamen izliyor ve oynuyorsunuz gibi hissedeceksiniz. Playstation 2 veya Xbox 360’da daha önce böyle hayatta kalma oyunları oynadıysanız, bunu denemelisiniz; Ancak, bu tür oyunlar hakkında herhangi bir fikriniz yoksa, oyunu önceden sipariş etmeden önce oyunun bazı kullanıcı yorumlarını yayınlamasını ve okumasını beklemek daha iyidir.

Bence, geliştiricilerin iyi dövüş mekaniği ve ilginç hikayesi içeriyorsa, fragmanın görünüşünden bu oyun iyi olabilir, aksi takdirde, bu sadece başka bir düğme smashing beat’em oyunları olacak.

 TOKYO GHOUL:  TAM SÜRÜM PC OYUN İNDIR VAR YENIDEN ARAMA

SISTEM GEREKSINIMLERI

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi:  Windows 7/8/10
  • İşlemci:  AMD Phenom II X4 955-4 Çekirdek, 3.2 GHz
  • Bellek:  8 GB RAM
  • Ekran  Kartı : 2GB / Radeon R9 200 Series veya Nvidia GeForce GTX660
  • DirectX:  Sürüm 11
  • Depolama:  40 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı:  DirectX uyumlu

NASIL KURULUR?

 1. Tıklayın  “İndir Oyun”  butonuna.
 2. Download  ”  Tokyo Ghoul: Yeniden Kurmak İçin Arayın “  Installer (Sürdürülebilir İndirmeleri Destekler).
 3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
 4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyunu indirelim.
 5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.