Tomb Raider Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

Tomb Raider Indir - Güncellendi 2022

Tomb Raider 2013’ü PC’ye ÜCRETSİZ indirin – Tomb Raider (2013) Square Enix tarafından yayınlanan bir aksiyon macera oyunudur. Tüm zamanların en sevdiğim oyunlarından biri olan bu oyun, en iyi grafiklerle harika bir hikayeye sahip! Bana sorarsanız 10/10 tavsiye. Bu makalede Tomb Raider 2013’ü nasıl ücretsiz indirip yükleyeceğinizi öğrenin ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Tomb Raider 2013, dizinin 10. unvanı ve iyi planlanmış bir aksiyon macera oyunudur. Oyunların ana ayarı, Japonya yakınlarındaki Ejderhanın Üçgeni olarak bilinen bir ada olan Yamatai’de ve Lara ve arkadaşlarını sonunda buldukları kayıp adayı keşfetmeye çalışıyor. Gemilerindeyken, şiddetli bir fırtına gemiye çarpıyor ve adaya çıkıyorlar, ancak adayı çevreleyen düşmanlarla. Lara bir deli tarafından yakalanır ve sonunda özgürleşir. Dışarı çıkıyor ve ekibin geri kalanını bulmaya çalışıyor. Lara ve arkadaşları daha sonra bir çıkış yolu bulmaya çalışır, ancak daha sonra adanın bir laneti olduğunu ve hemen ayrılmaya çalışan kimsenin ölümü deneyimlediğini fark eder. Onları durdurmanın tek yolu adanın lanetini kırmaktır. Burada oyuna girip laneti durdurmaya çalışıyorsunuz! Kişisel deneyimime göre,

Oyun size Yamatai adasında yerli Solarii kardeşliğine karşı mücadelesinin yorucu detaylarını gösteriyor. Oyunun ilk saatlerinde, doğanın kendisi sizi almak için dışarı çıktığı için bu adamlar sizin en büyük endişeniz değil. Bir dizi olayda, Lara hayatının en temel kararını vermek zorunda: kavga mı uçuş mu? Savaşma kararı sizi sürükleyici bir hayatta kalma hikayesiyle parlayan bir oyun dizisine gönderir.

HAYATTA KALMA

Önceki Tomb Raider oyunlarından farklı olarak, başlangıçta dokunulmaz bir bey değilsiniz. Her şeyi doğru yaparsanız, Lara’nın Yamatai’de karşılaşması gereken zorluklardan zar zor hayatta kalmasını seyredersiniz. Ancak, herhangi bir noktada başarısız olursanız, Lara kendi hayatta kalması uğruna bazı zorlu mücadelelerden geçecektir. Masum bir kızdan kurt gözyaşı ve pençe izlemek, güzel bir manzara değil. Ölümüne donmak, tuzaklara adım atmak, yükseklikten düşmek ve açlıktan ölmek, yolculuğunuzun kısa kesildiğini görmenin diğer birkaç yoludur.

Sonunda, oyun mücadele etmek için yollar sunmaya başlar. Lara Croft’un evrimi aniden tanrıların armağanı gibi olmaz. Eşya, silah ve becerilerinizi geliştirmeniz gerekecek. Bir kez asmaya başladığınızda, o zaman oyun daha az sürükleyici hissetmeye başlar.

HANDHOLDING

Tomb Raider’ın çalkantılı çalışma saatlerinden sağ çıktıktan sonra, işler artık sezgisel hissetmiyor. Oyun, oyuncudan içgüdüsel seçimleri gerçekten teşvik etmiyor. Bunun yerine, senaryolanmış bir film gibi hissettiren bir dizi hızlı etkinlikle karşılaşırsınız. Bunu yapmak için X düğmesine basın, bunu yapmak için Y düğmesini basılı tutun.

Bu zorunlu etkileşimler, ismin önerdiği “Tomb Raider” deneyimini gerçekten sunmuyor. Hızlı zamanın kusurlarına ek olarak, dünyayla düzenli etkileşimler size ne yapmanız gerektiğini söylemekten daha iyi değildir. Açık kalem dokular bir zipline ihtiyacınız olduğunu gösterir, diğerleri yanıcı bir alanı gösterir ve yine de bir bölgenin diğer bölümlerini keşfetmek yeterli sürprizleri sağlamaz. Kim olduğunuza bağlı olarak iyi olan bir film oynamak gibi geliyor, ancak bir video oyununun oyuncu için bir deneyim olması gerekiyor. Bu oyunla, YouTube’u hikayeyi çok fazla kaçırmış gibi hissetmeden kolayca izleyebilirsiniz.

HIKAYE

Tomb Raider, tanışmanız ve etkileşimde bulunmanız için genel bir karakter kadrosuna sahiptir. Gemi enkazından, etrafındaki dünyadaki her şeyden korkan bir inek çocuk, her şey için mistik bir açıklaması olan manevi bir ahbap ve sert bir siyah kadın var. Kötü adamlar, mahsur kalanları öldürerek adayı korumak isteyen değirmen dışı kötü adamlardır. Ancak, ana kötü adamı, küçük ekran zamanı ile bile oyunun son saatlerinde bir izlenim bırakamıyor.

TOMB RAIDER 2013 İNDİRME VE YÜKLEME

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Tomb Raider 2013 bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve tıklayın “Tomb Raider 2013 Özü – GOTY Edition.zip” (siz alabilirsiniz WinRAR, olması gerekir Bunu yapmak için  buraya ).
 4. Tomb Raider 2013 klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız DirectX’i yüklediğinizden emin olun.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 • İşletim Sistemi: Windows XP Service Pack 3, Windows Vista, 7,8 (32bit / 64bit)
 • İşlemci: Çift çekirdekli CPU: AMD Athlon64 X2 2.1 Ghz (4050+), Intel Core2 Duo 1.86 Ghz (E6300)
 • Bellek: 1GB Bellek (Vista’da 2GB)
 • Ekran Kartı: 512Mb Video RAM’li DirectX 9 ekran kartı: AMD Radeon HD 2600 XT, nVidia 8600
 • DirectX®: 9.0c
 • Sabit Sürücü: 12 GB HD alanı

KMSpico İndir

Saints Row 4 Indir

Undertale Indir

Photoshop CS6 Indir 

Fifa 2005 Indir

Granny Indir Pc Indir

PES 2015 Indir

Office 2019 Indir

Rome Total War Indir

The Lord Of The Rings The Battle For Middle Earth 2 Indir

Cheat Engine 6.4 Indir

Lord Of The Rings Indir

Dying Light Indir 

Battlefield 2 Indir

Ben And Ed Indir

Word Indir

Kindergarten Indir

Tourist Bus Simulator Indir

Stardew Valley Indir 

Metin2 Indir

Dealer’s Life Indir

Slayt Programı Indir

Outlast 2 Indir

Spintires Indir

Sniper Elite 3 Indir

NBA 2k14 Indir

London 2012 Indir

RAR Indir

Nero 7 Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.