Tomb Raider Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Tomb Raider Indir - Güncellendi 2022

Oyun hakkında

Tomb Raider olurken Lara Croft’un tanımlayıcı anını yaşayın. Tomb Raider’ın Gölgesinde Lara ölümcül bir ormanda ustalaşmalı, korkunç mezarların üstesinden gelmeli ve en karanlık saatinde ısrar etmelidir. Dünyayı bir Maya kıyametinden kurtarmak için yarışırken Lara, eninde sonunda bulunduğu yerdeki Tomb Raider’a dövülecek. Hayatta Kal ve Dünyadaki En Ölümcül Yerde: Hayatta kalmak için affetmez bir orman ortamında ustalaş. Yarıklar ve derin tünel sistemleri ile dolu sualtı ortamlarını keşfedin. Ormanla Bir Olun: Çok sayıda ve sayıca az olan Lara, ormanı avantajı için kullanmalıdır. Aniden vurun ve bir jaguar gibi kaybolun, çamuru kamuflaj olarak kullanın ve düşmanlara kaos ekmek için korku aşılayın. Gizli bir şehri keşfedin ve bir Tomb Raider oyununda şimdiye kadar bulunan en büyük hub alanını keşfedin.

Shadow of the Tomb Raider Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın, UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Tomb Raider Of Gölge yapmaktan indirme sonra, sağ (size alabilirsiniz WinRAR, olması gerekir Bunu yapmak için .zip dosyasını tıklayın ve “Türbesi Raider.zip Of Shadow için Özü” üzerine tıklayın  burada ).
 4. Shadow of The Tomb Raider klasörünü çift tıklatın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Tomb Raider Gölgesi Bedava İndir

Shadow Of The Tomb Raider Free Download programını doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

TOMB RAIDER
BOYUTUNUN GÖLGESİ: 33,75 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 64 bit
 • İşlemci:  i3-3220 INTEL veya AMD Eşdeğeri
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Nvidia GTX 660 / GTX 1050 veya AMD Radeon HD 7770
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  40 GB kullanılabilir alan

Assassin’s Creed Unity Indir

Subnautica Indir

Rust Indir

Spider Man Indir

Euro Truck Simulator 1 Indir

Rise Of Nations Indir

Age of Empires Definitive Edition Indir

Microsoft Office 2007 Indir 

W2K15 Indir 

The Amazing SpiderMan Indir 

Cat Goes Fishing Indir

PC Building Simulator Indir

Far Cry 5 Indir 

Spore Collection Indir

Driver San Francisco Indir

Total War Rome II Indir

Poly Bridge Indir 

Just Cause 3 Indir

Farming Simulator 2013 Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *