Total War Attila Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Total War Attila Indir - Güncellendi 2022

Oyun hakkında

Kıtlık, hastalık ve savaşın kararan arka planına karşı, Doğu’nun büyük bozkırlarında yeni bir güç yükseliyor. Sırtında bir milyon atlı ile nihai savaşçı kral yaklaşır ve manzaraları Roma’ya ayarlanır. Sıra tabanlı stratejiyi gerçek zamanlı taktiklerle birleştiren çok ödüllü PC serisinin bir sonraki bölümü olan Total War: ATTILA, oyuncuları MS 395’e geri getiriyor. Karanlık Çağların en şafağında kıyamet kargaşası zamanı. Hayatta kalmak için ne kadar ileri gideceksin? Dünyadaki baskıyı süpürecek ve kendi barbar veya Doğu krallığını kuracak mısınız? Yoksa nihai hayatta kalma stratejisi mücadelesinde, Roma İmparatorluğu’nun son kalıntıları olarak yaklaşan fırtınaya karşı mı dayanacaksınız? Tanrı’nın belası geliyor. Dünyan yanacak.

Total War: Attila Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Total War kez: Attila bitti indirilmesi olduğunu, sağ .zip dosyasını tıklayın ve (alabilirsiniz Bunun için olması gerekir WinRAR, “ile Özü” üzerine tıklayın  burada ).
 4. Total War: Attila klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Total War: Attila Ücretsiz İndir

Total War: Attila Free Download programını doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

TOPLAM SAVAŞ: ATTILA (TÜM DLC’LER DAHİL)
BOYUTU: 13.96 GB

: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiş, yani onu yüklemek zorunda değilsiniz. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista *
 • İşlemci:  Intel Core 2 Duo 3 GHz
 • Bellek:  3 GB RAM
 • Ekran Kartı:  512 MB NVIDIA GeForce 8800 GT, AMD Radeon HD 2900 XT veya Intel HD 4000
 • DirectX:  Sürüm 10
 • Depolama:  35 GB kullanılabilir alan
 • Ek Notlar:  PC ile tümleşik grafik yonga setleri 64 bit Windows gerektirir, örneğin Intel HD serisi.

Stick Fight Indir

Assassin’s Creed Revelations Indir

Medieval II Total War Indir

Grand Theft Auto IV Indir 

Clustertruc Indir

NBA 2K14 Indir

SWAT 4 Indir 

Lord of The Rings Indir

Just Cause 2 Indir

Game Loop Indir

Game Loop Indir

Thief Simulator Indir

FL Studio Indir

Stardew Valley Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.