Report this app

Description

Bu uygulamayı kullanarak, Cep Bilgisayarınızı uzaktan Windows Bilgisayarı kapatabilir veya yeniden başlatabilir veya hazırda bekletebilir veya oturumu kapatabilirsiniz!
Cep telefonunuzun ve PC’nizin aynı Wifi Ağına veya Bluetooth’a bağlı olması gerekmez. Böylece cep telefonunuzu kullanarak bilgisayarınızı uzaktan herhangi bir yerden kapatabilir veya yeniden başlatabilir veya hazırda bekletebilir veya oturumu kapatabilirsiniz!
Bu işlemi yapabilmek için Windows PC’nizi Masaüstü Uygulaması ile yapılandırmanız gerektiğini unutmayın. Masaüstü Uygulamasını web sitemden indirebilirsiniz.

TR Remote APK Indir - Android Oyun Club

Tr Remote tv kanallarını tamamen ücretsiz ücretleriyle abone olarak izlemenizi sağlayan çok kullanışlı 2019 yılında güncel versiyonu çıkan harika bir mobil uygulamadır.

Ücretsiz seçeneğinde kanallar tamamen ücretsiz izlenebilmektedir. Tek eksiği reklamların olması. Ama böyle güzel uygulamayı kullanabilmek için bir kaç reklamı kim sorun eder ki! değil mi?

Uygulama Android platformlar için geliştirilmiş ve Android telefon ve tabletlerde çok akıcı full HD kalitede kanallar izlenebilmektedir. İndir seçeneği ile tr remote apk son sürüm dosyasını direkt indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Pc‘de izlemek için ise yine sitemizden APK sürümünü indirip emolatör aracılığı ile pc de uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Ayrıca emölatör kullanmak istemeyen arkadaşlar telefon ekranını direkt bilgisayar ekranında gösteren programları kullanabilirsiniz. Bazı telefonlar programsız olarak bu özelliği desteklemektedir. böylece buradan programın son sürümünü telefonunuza indirin ve telefonu bilgisayarınıza bağlayın böylece daha kaliteli izleyebileceksiniz. iPhone veya iPad’lerde tr remote artık çalışmamaktadır. iOS cihazlarınız için uygulama desteği kaldırılmıştır bu yüzden aşağıda sizlere iOS cihazlarda ücretsiz spor (maç) izlemeniz için başka bir uygulama linki paylaşılmıştır.

Tam ekran yapmak için ekranı kapla yapmak yerine sadece telefonu yan çevirerek tam ekran yapabilirsiniz.

Tr Remote alternatif uygulamalar:

Buraya gel

  • Minecraft apk

Download links

Indir

How to install TR Remote APK Indir - Android Oyun Club APK?

1. Tap the downloaded TR Remote APK Indir - Android Oyun Club APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.