Tropico 6 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Tropico 6 Indir - Güncellendi 2022

Oyun hakkında

Siyasi kargaşa ve toplumsal huzursuzluk dönemlerinde insanlar, ülkelerinin kaderini öngörü ve yaratıcılıkla yönlendirecek vizyoner liderler çağırıyorlar. Tropico adasında korkmuş bir diktatör veya barışı seven bir devlet adamı olarak kendinizi bir kez daha kanıtlayın ve dört farklı dönem boyunca kendi muz cumhuriyetinizin kaderini şekillendirin. Uluslararası sahnede yeni zorluklarla yüzleşin ve halkınızın ihtiyaçlarını daima aklınızda tutun. Dizide ilk kez, geniş takımadaları yönetin, adalarınızı bağlamak için köprüler kurun ve yeni ulaşım ve altyapı araçlarını kullanın. Özgürlük Heykeli ve Eyfel Kulesi de dahil olmak üzere dünyanın harikalarını çalmak için Tropica’larınızı akınlara gönderin. Sarayınızın isteğini özelleştirin ve öznelerinizin lehine kazanmak için balkonunuzdan seçim konuşmaları yapın

Tropico 6 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Tropico 6 bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Tropico 6.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Tropico 6 klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Tropico 6 Bedava İndir

Tropico 6 Free Download programını doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

 : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows 7 64-bit
 • İşlemci:  AMD veya Intel, 3 GHz (AMD A10 7850K, Intel i3-2000)
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran Kartı:  AMD / NVIDIA ayrılmış GPU, 2GB ayrılmış VRAM (Radeon HD 7870, Geforce GTX 750)
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  16 GB kullanılabilir alan

Fallout 4 Indir

Batman Arkham City Indir

Football Manager 2016 Indir

FIFA 11 Indir

Deadpool Indir

Outlast Whistleblower Indir

Mortal Kombat X Indir

Bus Simulator 2016 Indir

Your Uninstaller Indir

Download links

Indir

How to install Tropico 6 Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Tropico 6 Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.