Truck Simulator Pro Europe’u Indir (Mod,unlimited Money )

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Truck Simulator PRO Europe Açıklaması

 Truck Simulator Pro Europe şu ana kadar Google Play’de mobil cihazlar için mevcut olan en gelişmiş, ayrıntı odaklı ve en büyük sürüş simülasyon oyunudur!

Truck Simulator Pro Europe'u İndir (Mod,Sınırsız Para)

 İmparatorluğunuzun farklı bölümlerini genişleterek canavarlarınız arasındaki en güçlü kamyon patronu olun:
 8 farklı kamyon sürün ve bunları ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin,
 motorları, tekerlekleri ve diğer parçaları daha hızlı ve daha verimli çalışacak şekilde
yükseltin ,  kendinize iyi bakın iş ekonomisi ve en karlı gönderilerin kilidini açın,
 sizin için çalışmak ve büyük filo oluşturmak için asistanlar kiralayın,
 yüzlerce farklı görevi tamamlayın,
 kamyon imparatorluğu BOSS olun!

Özellikle, en gelişmiş oyuncular için aşağıdakileri içeren gerçek hayat efektleri hazırladık:
 gerçekçi manuel kavrama, vites değiştirme ve direksiyon simidi modu,
 gerçekçi yakıt tüketimi ve yorgunluk sistemi,
 Kabin içi ve hız göstergelerinin gerçekçi 1. kişi görünümü ,
 her ülke için gerçek hayattaki hız sınırları,
 keşfetmek için nefes kesici açık dünya
 18 avrupa şehri ve keşfedebileceğiniz 10 ülke,
 teslim edilecek 30’dan fazla farklı gönderi türü!

Şirketinizin en yüksek verimliliğini elde etmek için daha büyük motorlar ve daha iyi tekerlekler almayı unutmayın! Son olarak, işi sizin yerinize yapacak işçileri işe alın! Kamyon patronu ol!

Eğer bir kamyon simülatörü hayranı iseniz artık tereddüt etmeyin. Euro Truck maceranıza bugün başlayın!

Mageeks, gerçekçi simülasyonlar yaratmada uzmanlaşmış en eski ve en deneyimli oyun geliştirme stüdyolarından biridir! Diğer büyük simülasyon oyunlarımıza
göz atın : 🏗️ Construction Simulator PRO,
 Train Simulator PRO 2018,
 Farming PRO.

Truck Simulator PRO Europe APK + OBB + Mod’u indirin

Bir fincan çay içinize çekin, kamyon park frenini bırakmaya başlayın, asılı dosyayı kontrol edin, yakıt doldurun, görünümler, en sevdiğiniz radyo dinleme direği, stok, uzun bir huzur yokluğunu hissedeceksiniz. Yolculukta veya sokakta sanal bir deneyimdir.
Bu oyun, çok fazla ilgili birçok şehre seyahatlerinizi içerecek. Simülasyon açısından, oyun nakliye fonksiyonunu karşılarken kamyonu değiştirebilir.

Truck Simulator PRO Europe 2020 Apk tarafından yeterince eğlendirilip eğlendirilmiyor musunuz? O zaman belki de biraz monoton olan ancak herkesten ve Diverse’den görünüm alabilen içerik oluşturma konusunda uzmanlaşmış web üzerindeki diğer Uygulamaları takip etme zamanı gelmiştir. Darklings Season 2, Alien Shooter, Into the Dead, Daddy Was A Thief, Samurai Tiger gibi bir uygulamadan bahsediyoruz.

Android cihazınız için Truck Simulator PRO Europe 2020 Apk’yi indirin. Buradan android telefonunuz, tabletiniz veya android işletim sistemini destekleyen başka bir cihaz için ücretsiz Truck Simulator PRO Europe 2020 Apk dosyasını indirebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza göre seçebileceğiniz 1, 00, 000’den fazla ücretsiz ve premium android apk uygulaması burada. Aradığınız türden uygulamaları kolayca ve hızlı bir şekilde bulabileceğiniz kategorilerden uygulamaları seçin.

Tüm uygulamalar gereksinimlerinize bağlıdır, herhangi bir uygulamayı doğrudan buradan indirmek için her zaman platformumuzu kullanabilirsiniz.

Doğrudan indirilebilen hemen hemen tüm apk uygulama dosyalarını kullanıma sunduk. Platformumuzu kullanmanın temel avantajı, diğer platformlar gibi kaydolmanıza veya kaydolmanıza gerek olmamasıdır.

Keşfetmeyi ve gezmeyi seviyorsunuz, ancak istediğiniz yere gitmeye uygun değil misiniz? Endişelenme; Kamyon Simülatörü PRO Avrupa  oyunu doğruca sevgili telefonda, en basit şekilde bu konuda yardımcı olacaktır. Bu oyuna katılın; Büyük kamyonları ünlü Avrupa ülkelerinde sürüyor olacaksınız. İnişli çıkışlı yolları geçin, karla kaplı otoyolları veya yüzlerce mil uzaktaki yüksek hızlı yolları geçin. Bu zorlayıcı simülasyon oyununda bekleyeceğiniz her şey.

Oyun, Polonya’dan bir stüdyo oyunu olan Mageeks tarafından geliştirildi ve yayınlandı. Bus Simulator PRO 2017, Airport Bus & Plane Simulator, Construction Truck Simulator ile oynadıysanız, birincil ürünleri zorlayıcı mobil simülasyon oyunudur … Denemeniz gereken oyun budur. Şu anda, Google Play’de tam sürüm için 5 ABD doları karşılığında sunulmaktadır (uygulama içi satın alma dahil değildir). Bu oldukça yüksek bir fiyat, ancak bu oyunun getirdiği şey etkileyici.

18’den fazla şehir ve 10 ünlü ülke

Avrupa’ya ücretsiz mi seyahat ediyorsunuz? Evet, bu oyun ile Avrupa’yı ücretsiz olarak dolaşacaksınız. Şu anda, 10’dan fazla Avrupa ülkesinin yanı sıra etrafta dolaşabileceğiniz 18’den fazla ünlü şehir var. Ücretsiz Eyfel Kulesi’ni, klasik İngiliz köprülerini veya Rusya’nın uçsuz bucaksız tropikal ormanlarını görebileceksiniz. Özellikle yayıncı, oyuncuya mümkün olan en keyifli deneyimi yaşatmak için 1: 1 oranında gerçek hayatla aynı yol yolları tasarladı. Yollar açık bir dünya gibi tasarlandığı için hemen her yere gidebilirsiniz. Yol kenarındaki binalar, ormanlar, fabrikalar ayrıntılı olarak çizilir, doğru. Huzurlu kırsal bölgeye, gürültülü fabrikalara veya soğuk kar yollarına bakacaksınız. Hangisinden bahsetmişken, hiç kimse arabaya oturup direksiyon simidini tutmak istedi mi?

6’dan fazla farklı araç (sürekli güncellenir)

Truck Simulator PRO Europe  , oyunculara 6’dan fazla farklı araç sunuyor; Bu arabaları tercihlerinize göre özelleştirebilir ve yükseltebilirsiniz. Örneğin, arabanızı sprey boya ile boyayabilir, direksiyon simidini, aracınızın arkasını ve daha birçok şeyi kişiselleştirebilirsiniz. Ancak ücretsiz değildir. Boya tencere veya başka şeyler almak için biraz para harcamanız gerekiyor. Bu miktar uzun yolculukta kazanılabilir. Sürüş becerilerinizi gösterin ve çekici ödüller kazanın. Bu parayı yeni arabaların kilidini açmak veya arabanızı süslemek için harcamak daha çekici hale geliyor.

Diğer özellikler

Oyunda bir acemi için birçok özelleştirme var. Örneğin, her ülke, her yol için hızı sınırlayabilirsiniz. Bu heyecan verici bir özellik çünkü bir kamyon şoförüyseniz, uzun mesafeler sürmek göz korkutucu bir iştir ve buna alışmak için biraz zamana ihtiyacınız vardır. İçiniz rahat olsun, oyun size olabildiğince hizmet edecek. Sonraki hava durumu sistemidir ve oyundaki saat telefonunuzun saatine göre özelleştirilir. Yani, bu oyunu akşam oynarsanız karanlıkta araba kullanmanız gerekecek, bu yüzden yolu görmek için ışıkları açmayı unutmayın. Ya da yağmur yağıyor olabilir, yolu daha kaygan hale getirebilir, direksiyon veya yokuş aşağı daha zor olabilir, dikkatli olun. Genel olarak bu oyun oldukça gerçekçi bir simülasyon oyunudur.

Grafik ve Ses

Önceki oyunlardan farklı olarak  Truck Simulator PRO Europe  , grafikler konusunda dikkatlice hazırlanmıştır. Oyun bize gerçek 3D grafikler veriyor, şehirler ve yollar gerçeğe benziyor. Cihazınız geniş bir ekrana sahipse bu oyun deneyimi çok daha heyecanlı olacaktır. Oyunda sesin pek çok özel noktası yok ancak caddede araba kullandığınızı düşünmeniz için yapılıyor. Motorun sesi, düdük, rüzgar, yağmur, hepsi gerçek oldu. Son olarak simülasyon oyunlarını seven, araba sürmeyi seven biriyseniz bu oyunu atlamayın.

Download links

Indir

How to install Truck Simulator Pro Europe'u Indir (Mod,unlimited Money ) APK?

1. Tap the downloaded Truck Simulator Pro Europe'u Indir (Mod,unlimited Money ) APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.