True Skate (Mod, Unlimited Money) Ücretsiz Indirin

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

True Skate açıklaması

ARANIYOR kayacak: bir sonraki Tony Hawk. Doğru. True Axis True Skate ile kaykay simülasyonu, bir kaykay parkına girmenize gerek kalmadan yatağınızın veya koltuğunuzun rahatlığında istediğiniz ollies ve kickflips’i yapmanızı sağlar.

True Skate (Mod, Unlimited Money) Ücretsiz Indirin

True Skate, bir hayaletin kaykay yaptığı yanılsamasını veren, dokunmatik ekran teknolojisiyle mükemmel çalışan bir tahtadır. Kaykayı kontrol etmek için tek yapmanız gereken, tahtayı ve tahta etrafındaki alanı kaydırmak ve hafifçe vurmaktır. Hareket etmek ve hız kazanmak için panonun yanında dikey olarak kaydırın. Yönlendirmek için tahtanın ortasına dokunun.

Numaralarda ustalaşmak zor olacak, ancak pratik yaptıkça harikalar ortaya çıkıyor. Ekranda ve tahtanın kuyruğunda hafifçe vurarak ollie yapabilir ve ardından öne dokunarak düzleştirebilirsiniz. Kickflips ve benihanalar gibi daha karmaşık şeyleri deneyebilirsin, hepsi Sandbox modunda ustalaşacak.

Kaykay parkının etrafında bir hayaleti takip ederek lideri takip etmek, becerilerini kopyalamak veya kısa sürede çılgınca numaralar yapmak gibi Görevlerde kayabilirsiniz. Panele sahip olmak gerçekten sizin işinizse Sandbox modu sizi tüm yarım borular, raylar, basamaklar, boş havuzlar ve duvarlarla kaplayacaktır.

Şimdiye kadarki en otantik kaykay oyunu. Resmi Sokak Ligi Kaykay Mobil Oyunu.

Tüm dünyadaki patenciler tarafından seviliyor. Parmak tahtası kullanmaktan daha iyi.

Resmi Street League Kaykay mobil oyunu.

Nihai kaykay sim.

Not: True Skate, yalnızca tek bir paten parkı ile birlikte gelir ve yalnızca Uygulama İçi satın alma ile kullanılabilen ek içerik içerir. Aşağıya bakınız.

Özellikler:
– Otantik bir kaykay deneyimi sağlayan gerçekçi dokunma tabanlı fizik.
– Güverte aşınması. Destenizi tırmandırın.
– İtmek için parmağınızı yere sürükleyin.
– Çıkıntılar, merdivenler, öğütme rayları ve bir kase, yarım boru ve çeyrek borular dahil olmak üzere kaybolmak için güzel bir kaykay parkı (Ek kaykay parkları Uygulama İçi Satın Alma olarak mevcuttur)
– Ağır çekim.
– Geri sar
– Kullanıcı zorlukları
– Tekrar görüntüleyici
– Küresel liderlik tabloları.

Yalnızca UYGULAMA İÇİ SATIN ALMA ile kullanılabilir:
– Ek kaykay parkları ve yerleri.
– Street League Kaykay kursları.

Opsiyonel UYGULAMA İÇİ SATIN ALMALAR: (Aynı içerik, hileler yaparak ve görevleri tamamlayarak kazanılan Gerçek Kredileri harcayarak da ücretsiz olarak kullanılabilir)
– Tüm görevlerin kilidini açın.
– Sınırsız yavaş hareket.
– Sınırsız pano görüntüsü değişiklikleri.
– Sınırsız tekerlek rengi değişikliği.
– Listelerin
kilidini açın – Kaykay paketlerinin kilidini açın.

İzin gereksinimleri:
WRITE_EXTERNAL_STORAGE ve READ_EXTERNAL_STORAGE: Bu izinler, uygulamayı harici depolamaya yüklerken ilerlemeyi kaydedip yükleyebilmemiz için gereklidir. Özel deste görüntülerine harici depolamaya erişmek için okuma izinleri de gereklidir.
RECORD_AUDIO ve KAMERA: True Skate, oyun videosu kaydedip paylaşabilen Everyplay’i içerir. Everyplay, bu izinler aracılığıyla sesli ve görüntülü yorumları eklemek için ek seçeneğe sahiptir. Desteklenen cihazlarda video paylaşımına, tekrar görüntüleyicideki “Paylaş” düğmesiyle erişilebilir.

Nihai kaykay sim

True Skate, profesyonel bir spor oyunudur. Bu oyuna katılın ve kaykayınla birlikte bir sokak dövüşçüsü olacaksınız. Bu oyunun oynanışı oldukça basit; İlgili işlemi gerçekleştirmek için parmağınızı ekranda kaydırmanız yeterlidir. Örneğin, bir döndürme yapmak istiyorsanız, panonun açılır ve istediğiniz eylemi yapabilmeniz için panonun bir ucunu kaydırmanız gerekir. Ayrıca kickflip, backside veya zıplama gibi çeşitli hareketleri gerçekleştirebilir ve tahtayı havada döndürebilirsiniz.

True Skate, sokaklar, merdivenler, parklar, depolar, profesyonel paten parkları ve çeşitli araziler dahil, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok haritaya sahiptir. Ancak size tavsiyem bu oyunda yeniyseniz düz arazi olan ve çok fazla engeli olmayan haritaları tercih etmelisiniz. Bu tür yerler pratik yapmak için uygun olduğundan ve daha profesyonel becerilere sahip olduğunuzda, daha zorlu arazilere geçin.

Ayrıca, oyun size geniş bir kaykay koleksiyonu sunuyor. Kayaklar, çok zengin, çeşitli boyutlarda olacak şekilde tasarlandı ve gençler tarafından beğenilme eğiliminde olan güzel grafiti çizimleriyle süslendi. Özellikle son haberlere göre True Skate, Sokak Yarışı Kaykay yarışmasının resmi oyunu haline geldi – dünya çapında sokak yarışı turnuvası. Sokakta, her ayrıntısına kadar doğru, 3 boyutlu kaliteli grafiklerle Sokak Kaykayını deneyimleyeceksiniz.

özet

True Skate, kaykay sporunu sevenler, sanat sporunu, macerayı sevenler için bir oyundur. Ancak, yorucu eğitim saatlerinden veya karmaşık tekniklerden geçmek zorunda kalmadan telefonunuzda iyi bir patenci olabilirsiniz. True Skate, keskin bir 3D grafik arka planına sahiptir ve oyunun hareket kontrolleri çok düzgün ve son derece doğrudur, size bir kaykay üzerinde olma hissi verir. Bu yüzden bu oyunu atlamayın, hemen indirin ve deneme

Leave a Reply

Your email address will not be published.