Unkilled Mod Apk V2.1.0’ı Indir (Unlimited Money Tanrı Modu)

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Oyun hakkında

Unkilled, Madfinger Games’in (size Dead Tigger ve Shadowgun’ı getiren franchise) yeni FPS’sidir. Burada, zombi kıyametinden sağ kurtulan ve NYC’yi ölümsüzlerin saldırılarından kurtarmak zorunda olan bir askeri oynayacaksınız.

Hikaye, sizin ve Wolfpack askeri biriminin birkaç diğer üyesinin bir çözüm bulmak zorunda kalacağı ıssız bir ortamda geçiyor. Ve bu tabii ki sokaklarda savaşmayı da içerecek.

Unkilled Mod Apk V2.1.0'ı Indir (Unlimited Money Tanrı Modu)

Unkilled’in görevleri oldukça kısadır ve sadece iki veya üç dakika sürer. Her birinden önce, silahlarınızı deneyip seçebileceksiniz: tabancalar, makineli tüfekler, tüfekler veya bıçaklar, ayrıca füzeler ve adrenalin enjeksiyonları gibi diğer özel öğeler.

Eşsiz oyun öğelerinden biri, ateş etmek için bir düğmeye basmanıza gerek kalmamasıdır: Bir düşman göründüğünde otomatik olarak ateş açacaksınız. Bu, karakterinizi kontrol etmeyi kolaylaştırır ve dokunmatik ekranlı cihazlar için mükemmeldir.

Unkilled, grafikleri akıllı telefonlara yönelik bir oyundan çok bir konsol oyununa benzeyen olağanüstü bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Hikaye modu oldukça uzundur ve savaşmanız gereken birkaç zombi türü içerir. Kesinlikle harika bir nişancı oyunu.

UNKILLED – Zombie Multiplayer Shooter hakkında daha fazla bilgi

Droid cihazları için özel cephane ve dayanıklılık rakipleri olan bir aksiyon ve savaş oyunu . UNKILLED’de dev yaratıklarla savaşarak şehri kurtarın.

Oyun, bir salgını önlemek için zombi tehditleriyle savaşmak amacıyla mükemmel bir şekilde yapılandırılmıştır. Sistemin konumlandırılmasıyla silahlarınız ve merkezi savunmanız sağlanacaktır. UNKILLED’in hikayesi, New York’ta bir zombi salgınıdır. Salgın şehrin her yerine yayılıyor. Joe adlı askeri karakterden sorumlu anti-zombi ekibinden sorumluyuz. Hastalığın küresel bir sorunu haline gelmeden çözümü üretmeye çalışın.

Zombi salgını kentin değerini düşürür. Zombilerden korunmak için yaratıldı. Üstünü korumak, insanlara zarar vermek, üstünlüğünüzü güvensiz kılmak için çaba göstereceğiniz bir oyundur. Mobil içerisinde kolay kullanım için kontrol şemasını oluşturan farklı silah modelleri arasından seçim yaparak savaşma imkanı sunan oyundur.

Bütün bir kurulumla şehirde dolaşmak, tüm olası tehditleri ortadan kaldırarak mükemmel bir yapı oluşturmanıza yardımcı olan bir oyundur. En baskın karakterin kullanıcıları mobil cihazdan yönetmesine izin vermek mükemmel bir heyecan sağlar. Grafik özellikleri mükemmeldir ve verileri gerçek görüntü kalitesinde alabilirsiniz.

Digital World UNKILLED – Zombie Games FPS Açıklaması

Biz sağlamak UNKILLED – Zombi Oyunları FPS 2.0.9 APK + OBB  Android için dosya 4.1+ ve üstü. UNKILLED – Zombie Games FPS ücretsiz bir Aksiyon oyunudur. Cep telefonunuza indirmek ve kurmak kolaydır.
Lütfen ApkPlz’in UNKILLED – Zombie Games FPS 2.0.9 APK + OBB için orijinal ve ücretsiz saf apk yükleyiciyi hiçbir değişiklik yapmadan paylaştığını unutmayın.

Play Store’da ortalama derecelendirme 5 üzerinden 4,40 yıldızdır. UNKILLED – Zombie Games FPS hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, daha fazla bilgi için MADFINGER Games destek merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Buradaki tüm uygulamalar ve oyunlar yalnızca evde veya kişisel kullanım içindir. Herhangi bir apk indirme telif hakkınızı ihlal ediyorsa, lütfen bizimle iletişime geçin. UNKILLED – Zombie Games FPS, geliştirici MADFINGER Games’in mülkü ve ticari markasıdır.

UNKILLED  bir kazanan! Şimdiye kadar  mobil  cihazlar için yapılmış en iyi görünümlü  zombi nişancı oyunu şimdi 2015 Oyun Bağlantısından bir avuç ödüle sahip! Kontrol et:

1. sıra: “Mobil Cihazların / Tabletlerin En İyisi”
Halkın Seçimi Ödülü

NYC, dünyanın en son zombi  salgınının merkezidir  . Sen  , zombi  tehdidini küreselleşmeden önce bulmak, izlemek ve ortadan kaldırmak için tasarlanmış özel bir askeri organizasyon olan anti- zombi birimi WOLFPACK’in üyesisin  .

ETİKET ‘EM VE ÇANTA’ EM!
Üç yüz görev – paranızın karşılığını fazlasıyla alın!
Eşsiz düşmanlar ve patronlar: ŞERİF, DODGER, MINESWEEPER, BUTCHER ve daha fazlası!
LSAT, SAIGA-12K av tüfeği ve M24 keskin nişancı tüfeği dahil elliden fazla silah!
Hayatta kalmanıza yardımcı olacak dost birimler!

PÜRÜZSÜZ BİRİNCİ KİŞİ NİŞANCI AKSİYONU!  Mobil  cihazlar
için benzersiz MFG kontrol şeması , milyonlarca oyuncu tarafından denenmiş ve test edilmiş Sezgisel oyun: otomatik ateş atış sistemimiz harekete konsantre olmanızı sağlar Birden fazla oyun kumandası desteği Keskin bir gözünüz olduğunu mu düşünüyorsunuz? Yeni Adrenalin özelliğimiz onu teste tabi tutuyor!

RIDICULOUSLY, DAHA FAZLA MUHTEŞEM GRAFİKLER!
Yüksek çözünürlüklü yumuşak gölgeler
GPU simüle edilmiş parçacık  efektleri , on binlerce numaralandırma
Dokulu, yansıtıcı yüzeyler
SpeedTree ile güçlendirilmiş bitki örtüsü oluşturma
Yüksek çokgen karakter modelleri Sinematik bir “his” için
işlem sonrası  efektler

NVIDIA Tegra X1 özellikleri:
–  Tüm özel  efektlerde  (ölümler, kan, patlamalar, mermi darbeleri) 3 kat daha fazla  parçacık – tüm  parçacık  efektleri  iyileştirildi – tüm yansımalar iyileştirildi – daha ayrıntılı gerçek zamanlı gölgeler

Leave a Reply

Your email address will not be published.