Report this app

Description

Daha  önce Project A olarak bilinen VALORANT Online, hassas beceri, cüretkar oyun ve nefes kesici anlar gerektiren bir aksiyon nişancı oyunudur. Bu oyunda oyuncu hücum ve savunma olmak üzere iki kampa ayrılır. Her iki taraf, birlikte savaşan ve 24 turda en fazla galibiyeti almaya çalışan 5 oyuncudan oluşur.

Oyuncular, dünyanın dört bir yanındaki farklı kültürlerden süper casusta kendileri için bir karakter seçecekler. Her casus, oyuncuların taktiklerini ve başa çıkma becerilerini desteklemek için kendi becerilerine sahiptir. Bu teknikler, ustalık becerilerinizi sergilemeniz için ilginç fırsatlar yaratmak üzere tasarlanmıştır.

Valorant Indir

NSX Riot Games, oyunu desteklemek için her karakter için benzersiz beceriler ekleyerek geleneksel taktik atış deneyimini genişleteceğine ve türe yeni bir esinti getireceğine inanıyor. Ayrıca bunun, dünyanın dört bir yanındaki gelecekteki FPS hayranlarına eşlik edecek temelleri atmanın ilk adımı olacağını umuyorlar.

Daha önce Project A olarak bilinen VALORANT, hassas beceriler, cüretkar oynanış ve nefes kesici anlar gerektiren bir oyundur. VALORANT’ta oyuncular saldırgan ve savunma olmak üzere 2 gruba ayrılacak. Her iki taraf, birlikte savaşan ve 24 turda en fazla galibiyeti almaya çalışan 5 oyuncudan oluşur.

Oyuncular, dünyanın dört bir yanındaki farklı kültürlerden süper casusta kendileri için bir karakter seçecekler. Her casus, oyuncuların taktiklerini ve başa çıkma becerilerini desteklemek için kendi becerilerine sahiptir. Bu teknikler, ustalık becerilerinizi sergilemeniz için ilginç fırsatlar yaratmak üzere tasarlanmıştır.

Riot Games, oynanışı desteklemek için her karaktere benzersiz beceriler ekleyerek, geleneksel taktik atış deneyimini genişleteceğine ve türe yeni bir esinti getireceğine inanıyor. Ayrıca bunun, dünyanın dört bir yanındaki gelecekteki FPS hayranlarına eşlik edecek temelleri atmanın ilk adımı olacağını umuyorlar.

PC sistem gereksinimleri ve özellikleri

VALORANT, çeşitli bilgisayar donanımlarında kullanım için optimize edildi ve küresel oyuncuların en sorunsuz deneyimle savaşa katılmasına izin verdi.

MİNİMUM: 60 FPS

 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1

 • İşlemci: Intel Core i3 eşdeğeri

 • Bellek: 2048 MB RAM

 • Grafikler: 128MB Ekran Kartı (DirectX 10 özellikleri)

 • DirectX: Sürüm 10

 • Depolama: 1024 MB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN: 144 FPS

 1. İşletim Sistemi: Windows 8/10 64-bit (en son Hizmet Paketi)

 2. İşlemci: Intel Core i5 veya AMD Phenom II X3, 2.8 GHz

 3. Bellek: 6 GB RAM

 4. Grafikler: Nvidia GeForce GTX 660 veya ATI Radeon HD 7950

 5. Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı

 6. Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

 7. Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Arsa ve karakterler

Riot, League of Legends  evreninden “Project A”da ayrılıyor  . Oyun yakın gelecekte bir Dünya gezegeninde geçiyor. Burada First Light adlı feci bir olay olduktan sonra, bazı insanlar özel yetenekler geliştirir.

Valorant, bu insanları ve özel silahlarda ustalaşan diğer ajanları bir araya getiren gizli bir organizasyondur. Bazıları eski asker, diğerleri suçluydu. Farklı geçmişleri ile dünyayı daha büyük bir varoluşsal tehdide karşı savunmak için birlikte çalışırlar.

Karakterler ABD, İngiltere, Çin, Rusya ve Kore gibi dünyanın farklı ülkelerinden geliyor. Geliştiricinin fikri, dünya çapındaki kültürlere ve sunuculara saygı göstermektir. Hayal kırıklığına uğradık, şu ana kadar hiçbir Brezilya şampiyonu açıklanmadı.

Ancak geliştiricilere göre, güncellemeler ve özel içerikte (LoL’de iyi çalışan bir strateji) operatörlerin planları ve yeni karakterler yavaş yavaş ortaya çıkacak. Böylece oyunda Brezilya’dan bir karakter çıkarmayı hayal edebiliyoruz. Neden olmasın?

Riot’un bu arsa ve Valorant karakterlerinin dinamikleri hakkında düşünmek için Overwatch ve Apex Legends gibi oyunlardan ilham aldığını belirtmek kolay. Test edilen demoda dört erkek ve dört kadın olmak üzere sekiz operatör vardı. Her birinin takımdaki rolünü belirleyecek belirli becerileri vardır: bazıları örneğin düşmanlardan bilgi toplayabilir, haritadaki yerleri güçlendirebilir veya bölgeleri kontrol edebilir.

Valorant ayrıca, oyuncuların çok oyunculu sunucularla her zaman en hızlı ve en istikrarlı bağlantıya sahip olmalarını sağlamak için Riot’un LoL için oluşturduğu küresel bir ağ altyapısı olan Riot Direct’i de kullanacak. Riot Direct’i hiç duymadıysanız,  şimdi videoyu izleyin .

oyunda nasıl oynanır

Oyun, CS:GO’ya benzer bir ekonomiye girdi. Her vuruşun ilk turu ekonomiktir ve oyun ilerledikçe oyuncular kendilerini donatmak için para kazanırlar. Silah deposu, geleneksel FPS’ye benzer donanımlar sunar. Başlangıçta, yalnızca av tüfeği ve yelek türü satın alabilirsiniz. Bundan sonra, oyuncu daha fazla hasar vermek için tüfekleri ve silahları serbest bırakabilir.

Oyuncular ayrıca karakterinizin silah satın alma yeteneğini de açığa çıkarır, bu da silahların fiyatlandırıldığı ve oyunun ekonomisini etkilediği anlamına gelir. Beceriler hariç, tüm operatörler tüm silahları satın alabilir. Maçların çoğunu Çin’den bir karakter olan Sage ile oynuyoruz, bir nevi destek.

Takım arkadaşlarının yaşam standardını yükseltebilir ve hatta birini canlandırabilir (oyun raundun sonuna kadar canlanmasa bile). Sage ayrıca saniyeler içinde aktif bir duvar oluşturmayı başardı. Demoyu oynarken en büyük zorluk, karakterin becerilerini kullanmak için ideal zamanı ve bunları kiminle kullanacağını bilmek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.