Report this app

Description

Video Indir - Güncellendi 2022

İnternet üzerinden dağıtılan videolar  son zamanlarda çok yaygın hale geldi ve haftanın her günü en az bir tane izleyen binlerce kişi var, ancak sorun bu videoların  yalnızca aktif bir İnternet bağlantınız varsa  veya All Video Downloader gibi bir uygulama  .

HERHANGİ BİR VİDEO İNDİRMENİN ÖNEMLİ BİLGİLERİ

  • YouTube, Facebook ve diğer video sitelerinden HD, 2K, UHD 4K ve 8K videoları indirin ve dönüştürün

  • Son güncelleme 05/26/20

  • Son 6 ay içinde 6 güncelleme yapıldı.

  • Geçerli sürümde  VirusTotal üzerinde 1 bayrak var

YAYINCI TANIMI

Any Video Downloader, YouTube, Facebook, Dailymotion, Vimeo ve diğer binlerce video paylaşım sitesinden HD, QHD 2K, UHD 4K ve 8K videoları indirmenize yardımcı olan bir Windows uygulamasıdır. Herhangi bir Video Downloader, indirmelerinizi gerçekten hızlandırır. İndirme hızlarınızı% 500’e kadar daha hızlı artırabilen çok iş parçacıklı bir hızlandırma motoruna sahiptir. Any Video Downloader ile YouTube’dan bir oynatma listesi kolayca indirebilirsiniz. Bir YouTube oynatma listesi bağlantısı veya kimliği girin, program sizin için oynatma listesinin tamamını veya bir bölümünü indirir.

Herhangi bir Video Downloader, tüm video dosyasını indirmeden YouTube’dan yalnızca ses akışını ayıklayabilir ve indirebilir. Herhangi bir Video Downloader, indirilen videoları herhangi bir cihaz için herhangi bir formata dönüştürebilir ve optimize edebilir, böylece bunları PC’nizde, iPhone’unuzda, iPad’inizde, Android telefonunuzda ve diğer cihazlarınızda izleyebilirsiniz. Herhangi bir Video Downloader ayrıca video dosyasından ses akışını çıkarmanıza ve MP3, WAV, WMA, AC3, AAC, zil sesi veya başka bir formatta kaydetmenize izin verir.

Herhangi bir Video Downloader, popüler video ve ses formatları için hazır hazır ayarlar sağlar. Özel çıkış video / ses formatı ayarları da yapabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak, Any Video Downloader indirilen videoları / müzikleri iTunes arşivinize otomatik olarak ekler, böylece videolarınızı ve müziğinizi iPhone, iPad, iPod’unuzla kolayca senkronize edebilirsiniz. Herhangi bir Video Downloader sürükle ve bırak özelliğini destekler. Bir video bağlantısını doğrudan web tarayıcınızdan açılan kutuya sürükleyip bırakabilirsiniz. Video bağlantısını manuel olarak kopyalayıp yapıştırmanıza bile gerek yoktur.

Herhangi bir web sitesinde barındırılan videoları indirin

Bu basit uygulama  , Internet’te sunan web sitelerinin çoğundan tüm video içeriğinin keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır  . Tek yapmanız gereken All Video Downloader’ı açmak  , indirmek istediğiniz videonun adresini yazın ve video çıkış formatını seçin.

Ayrıca,  All Video Downloader  , kullanıcıların tarayıcıdan otomatik olarak adresi kopyalayarak indirmek istedikleri videoları eklemelerine izin verir  , çünkü kopyalanan adresi otomatik olarak yakalar.

Video indirildikten sonra,  All Video Downloader  olabilir  birden fazla biçimde dönüştürmek , aralarında bulmak mümkün olacaktır: AVI, WMV, MPEG, MP4, MOV ve yanı sıra diğer özel biçimleri iPod, iPhone veya benzeri Gadget’larda PSP.

Bu nedenle, çevrimiçi olma konusunda endişelenmenize gerek kalmadan en sevdiğiniz videoların keyfini çıkarmak istiyorsanız, All Video Downloader’ı indirin ve yükleyin  , ücretsizdir.

Photoscape Indir

Directx Indir 

Combofix Indir

GOM Player Indir

Excel Indir

Utorrent Indir

Youtube Video Indir

Internet Download Manager Indir

IDM Indir 

Word Indir 

Microsoft Office Indir

Tencent Gaming Buddy Indir

Teamviewer Indir

IFS Indir

PUBG Mobile on PC With Bluestacks Indir

Movie Maker Indir

Photoshop Indir

iTunes Indir

Nero Indir

Download links

Indir

How to install Video Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Video Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.