Vivavideo Pro Apk Android Için Ücretsiz Son Sürüm İndir

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Android için VivaVideo Pro Apk Free Download Son Sürüm

Video yapımı, kendinizi ifade etmenin eğlenceli bir yoludur. En şaşırtıcı anları olduğu gibi yakalamak ve sonra ortaya çıkarmak çok daha iyidir. Video kalitesi, VivaVideo Pro Apk ile bazı düzenlemeler yapılarak geliştirilebilir. Bir bilgisayarda video düzenleme çok kolaydı.

Vivavideo Pro Apk Android Için Ücretsiz Son Sürüm İndir

Android telefonların gelişiyle video yapımı daha kullanışlı ve yapılması kolay hale geldi. Cep telefonları mükemmel bir alternatif olduğu için ağır video kameraları yanınızda taşımaya gerek yoktu. İşler daha iyi hale geldikçe, mobil video düzenleme için video düzenleme araçları da tanıtıldı. İşler basit alternatiflerle başladı, ancak kısa süre sonra daha sofistike sürümler tarafından devralındı. Başlangıçta PC’lerde çalışan birçok uygulama, androidler için değiştirildi  . Mobil tabanlı video düzenlemede hane adı haline gelen böyle bir uygulama, Vivavideo Pro Apk .

Vivavideo Pro Apk genel bakış

Bazı mükemmel videolar arıyorsanız , VivaVideo Pro Apk’in en  son sürümü  gerçekten eşsiz bir video düzenleyici ve fotoğraf slayt gösterisi oluşturucu olarak çalışabilen mükemmel bir uygulama olabilir. Videoları tüm platformlarda izlemek için gerçekten etkileyici kılan bazı harika özelliklerle birlikte gelir. Bu harika video uygulaması, ünlü En İyi Geliştiriciler tarafından desteklenmektedir. Uygulama, Google Play Store’da hemen mevcuttur. Birinci sınıf özellikleri nedeniyle, her seviyedeki video yapımcısı tarafından beğenilmektedir. Olağanüstü özellikleri ve şaşırtıcı sonuçları nedeniyle tüm dünyada milyonlarca video yapımcısı tarafından seçilmiştir.

Video tamamlandıktan sonra video yapımcısı, uygulamadaki düzenleme seçeneklerini kullandıktan sonra videoları en ilham verici şeye dönüştürebilir. Video, kırpma, hız kontrolü, çoklu düzenleme ve çok daha fazlası gibi seçeneklerle düzenlendikten sonra çok daha iyi görünüyor. YouTube Blogcularının ihtiyaçlarına uygun bir video oluşturmak kolay hale geliyor. Profesyonel video yapımları, en iyi sonuçları vermek için aynı özelliklerden yararlanabilir. Dolayısıyla tüm yapımcılar ve sanat yönetmenleri için dikkate değer bir HD video editörüdür.

VivaVideo Pro apk, video hikayelerini sevdiklerinizle paylaşmanıza yardımcı olur, böylece onları özel anlarda size daha yakın hissettirir.

Vivavideo Pro’yu Kullanmanın Yararları

 • Birçok video düzenleme uygulamasının aksine, VivaVideo Pro Apk tam sürümü, videoyu uygulamanın filigranı olmadan paylaşmanıza olanak tanır. Bu, videoya daha özelleştirilmiş bir görünüm kazandırır.
 • Video düzenlenirken, içerik oluşturucunun yaratıcılığı, diğer benzer uygulamalarda sıklıkla görünen gereksiz reklamlar tarafından engellenmez. Bu, çok fazla zaman kazandırır ve asıl işin dikkatini dağıtmaz.
 • Videonun uzunluğu konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Videonun uzunluğu ne olursa olsun rahat bir şekilde dışa aktarılabilir.
 • HD kalitesinde dışa aktarımı kullanarak izleyicilerin en iyi görsellerin keyfini çıkarmasına izin verin.
 • Video hiçbir adımda sıkıcı görünmeyecek. Özel efektlerle eklendiğinde gerçekten şeker ve baharat olur. Daha iyi bir video düzenleme için kullanılabilecek bir dizi efekt vardır.

Pro Apk Özellikleri

VivaVideo Pro Apk, tüm video yapımcıları için kullanışlı bir araçtır. Sadece bir kez indirin ve video kalitesini gerçekten artırabilecek güçlü video araçları arasında adını kazımış olduğundan video düzenleme için kullanmaya değer olduğunu göreceksiniz. Göz ardı edilemeyecek bazı önemli özellikler şunlardır:

 • Video klipleri kırpmak ve birleştirmek için film şeridi düzenleme seçeneği.
 • Video, kullanıcıya benzersiz bir görünüm kazandırır, düzenleme modunda çıkartmalar, müzik, filtreler, geçişler, FX, metinler ve hatta canlı seslendirme ekler.
 • WYSIWYG ile videoyu önizlemek için Doğu.
 • Kullanıcının her türlü videoyu çekmesine izin verir. İster bir selfie, Müzik, Kolaj veya sıradan bir video olsun.
 • Yedi büyüleyici lensi kullanarak selfie ile yaratıcı olun.
 • Şaka becerilerinizle insanları neşelendirmek için dokuz benzersiz lens.
 • Instagram için son derece kullanışlı bir uygulama
 • Resimleri slayt gösterilerine dönüştürebilir.
 • Fotoğrafları videoyla birleştirmek için süslü kolaj araçlarını kullanın
 • Ödemeler konusunda endişelenecek bir şey yok. 200’den fazla farklı  ücretsiz  düzenleme aracına erişim sağlar
 • Dışa aktarma seçeneğini kullanarak videoları galeride kaydetmeye yardımcı olur.
 • Video yapımcılarının yaratıcılığını her türlü sosyal medyaya yaymasını sağlar.
 • VivaVideo,   tüm video düzenleme özelliklerine sahip Pro Video Düzenleyici  ve  Ücretsiz Video Oluşturucu uygulamasıdır: videoyu kes, videoyu kırp, videoyu kırp, videoyu birleştir, videoyu müzikle düzenle, youtube için video düzenle, videoya çıkartmalar ekle, videoya metin ekle, ve bunun gibi. Videoyu müzik ve efektlerle düzenlemek için VivaVideo’yu indirin!

  Pro Video Düz

  enleyici Uygulaması
  VivaVideo, Android için en iyi Android Bloggerları tarafından ödüllendirilen “Güçlü Video Düzenleyici Uygulaması” dır.
  Android yetkilisi, “VivaVideo, tüm moda düzenleme işlevlerine sahip güçlü bir video düzenleyici ve video yapımcısı uygulamasıdır” dedi.
  TechRadar, “VivaVideo uzun bir özellik listesine sahip eğlenceli bir Movie Maker – Müzikli Viva Video Maker, kısa sürede profesyonel video editörü olmanızı sağlıyor!” Dedi.

  Şarkılı Video Yapıcı
  – Fotoğraflar ve en güncel müzikler içeren güçlü video yapımcısı.
  – Şarkılar ve sözler içeren ücretsiz tik tok video yapımcısı. Popüler kısa videolar oluşturmak için VivaVideo’yu kullanın.
  – Geçişler ve efektlerle profesyonel müzik videosu yaratıcısı. Kolayca yüksek kaliteli ÜCRETSİZ müzikle resimlerden videolar oluşturun.

  Video Düzenleme Uygulaması
  – Kesme, kırpma, birleştirme, kopyalama, yapıştırma ve daha fazlası gibi çeşitli video düzenleme özellikleri sağlayın.
  – Videoları geçişlerle düzenleyin, videoyu müzikle düzenleyin, video klipleri birleştirin, videoyu daha uzun hale getirin.
  – Birçok video düzenleme efekti: düzenlemeler için geçişler, aksaklık video efekti. Müzik, fotoğraf ve metin içeren ücretsiz video düzenleme uygulaması ve PRO video düzenleyici.

  Video Kesici ve Düzenleyici
  – Videoyu kesin / Videoyu kırpın / Videoyu birleştirin / Zaman çizelgesinde videoyu bölün veya videoları birden çok klibe bölün.
  – Videoyu kırpın ve kesin, videoyu müzik ve fotoğraflarla düzenleyin, videoyu geçiş efektleriyle birleştirin.
  – Kaliteyi kaybetmeden videoyu kırpın. YouTube için kullanımı kolay ücretsiz video kesici ve düzenleyici.

  Video Oluşturucu Uygulaması
  – Harika geçiş efektleriyle video yapın, müzikli ve resimli videoyu düzenleyin, instagram için videoyu kırpın. Harika malzemelerden ilham alın ve başyapıtınızla yaratıcı olun.
  – Bir video yapmak için video klipleri birleştirin, kolaylıkla video oluşturmanıza yardımcı olur.

  Blur Video Editor
  – Videolarınız ve fotoğraflarınız için bulanık arka planlar oluşturun. Tik Tok için profesyonel video arka plan düzenleyici uygulaması.
  – YouTube ve Instagram videolarınızın arka planını bulanıklaştırın. ÜCRETSİZ video bulanıklaştırma düzenleyici.

  Videoya Müzik Ekleyin
  Videoya ücretsiz özellikli müzik ekleyin, videoya ses efektleri ekleyin.
  – Videoya seslendirme ekleyin, kendi sesinizi kaydedin ve kendi özel videolarınızı oluşturun.
  – Müzik sesini videoya mükemmel şekilde uyacak şekilde ayarlayın.

  Videoya Metin Ekleme
  – Yazı tipi ve stille video üzerine metin.
  – Videoya altyazı, metin düzenleme için çeşitli yazı tipleri ekleyin.
  – Videoya ve fotoğrafa birden fazla metin ekleyin, toplu düzenleme efektleri sağlanır.

  Video efektleri düzenleyici
  – Glitch efekti, Geçiş efektleri vb. Gibi profesyonel video efektleri.
  – Videoya film tarzı video filtreleri ekleyin.

  Videoyu Kaydet ve Paylaş
  – Videoyu / filmi 720p, Full HD 1080p ve 4K olarak dışa aktarın. Tüm özelliklere sahip ÜCRETSİZ film yapımcısı ve video düzenleyici.
  – Videoları telefonunuza kaydedin veya YouTube, Instagram, Tik Tok’ta paylaşın.

  VivaVideo ücretsiz bir video düzenleme uygulaması ve müzikli fotoğraf video yapımcısıdır. Aynı zamanda

  YouTube, Instagram, Tik Tok için kullanımı kolay bir film yapımcısı ve video düzenleyici. Viva video düzenleyiciyi kullanarak kendi vlog’unuzu veya eğlenceli videonuzu oluşturun. VivaVideo ile videoyu kolayca kesebilir, videoyu kırpabilir, videoyu kırpabilir, videoyu birleştirebilir, videoyu müzikle düzenleyebilir, youtube için video düzenleyebilir, videoya çıkartma ekleyebilir, videoya metin ekleyebilir, şarkıyla resimlerden video oluşturabilir vb. Geçişler ve müzik içeren videoyu düzenlemek ve YouTube, Instagram ve TikTok’ta paylaşmak için VivaVideo’yu indirin!

  # Abonelik hakkında

  – Abonelikler, abonelik planına bağlı olarak seçilen oranda aylık veya yıllık olarak faturalandırılır.
  – Otomatik yenileme, cari dönemin bitiminden en az 24 saat önce kapatılmadığı sürece aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir.
  – Cari dönemin bitiminden 24 saat önce hesabınızdan yenileme ücreti alınacaktır.

Download links

Indir

How to install Vivavideo Pro Apk Android Için Ücretsiz Son Sürüm İndir APK?

1. Tap the downloaded Vivavideo Pro Apk Android Için Ücretsiz Son Sürüm İndir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.