Report this app

Description

Android telefonunuz [Vizer] , film hayranı veya TV dizisi bağımlısıysanız en iyi arkadaşınız olabilir. Şu anda, filmleri ve televizyon şovlarını ücretsiz veya ücretli olarak izlemek için çok çeşitli uygulamalar var. Ücretsiz seçenekler arasında, hiçbir şey indirmeden izleyebileceğiniz film ve TV prömiyerleri içeren bir uygulama olan Vizer TV’den bahsetmemiz gerekiyor.

Vizer Apk Indir

Akış yoluyla ücretsiz çevrimiçi filmler ve diziler

Popcorn Time veya Stremio gibi diğer alternatiflere benzer şekilde çalışır. Başka bir deyişle,  hiçbir şey indirmeden ve  içeriği barındıran harici sunuculara bağlanmadan, en sevdiğiniz dizinin en son bölümünü veya yeni sezonunu veya en sevdiğiniz oyuncunun oynadığı en son filmi hızla izlemeye başlayabiliriz. Hem de bir kuruş ödemeden. Her ne kadar bu hız açıkça İnternet bağlantımızın kalitesine bağlı olsa da.

Ve şimdiye kadar artıları, çünkü şimdi  eksileri hakkında konuşma zamanı . Çok az var. Bir yandan, maliyeti yüksek olmasına rağmen (çok fazla değil), Netflix, HBO veya Amazon Prime gibi platformlar rakipsizdir: hizmet istikrarı, HD görüntü kalitesi (burada hiçbiri), müşteri hizmetleri, cihaz uyumluluğu… Öte yandan tüm bu hizmetleri korsan uygulamalar olduğu için yasa dışı olarak sunan platformlardan bahsediyoruz. İzlediğiniz film ve dizileri beğenmezseniz, gelir yetersizliğinden yapımını durduracakları için kaybedersiniz. Bugün hiçbir şey bedava değil.

Ek gereksinimler ve bilgiler:
  • Minimum işletim sistemi gereksinimleri: Android 4.0.3.

Download links

Indir

How to install Vizer Apk Indir APK?

1. Tap the downloaded Vizer Apk Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.