Report this app

Description

VLC Player Indir - Güncellendi 2022

Ücretsiz medya oynatma yazılımı

VLC Media Player olan  serbest  başlatabilir Windows için yazılım oynayan multimedya  videoyu ,  ses ,  ve diğer çeşitli  medya dosyalarını  arayüz kullanımı kolay üzerinde. Platformun akış protokolleri aracılığıyla kullanıcılar içerik akışı yapabilir  . VLC Media Player topluluğu, açık kaynaklı bir yazılım  içinde çok sayıda multimedya özelliğine  erişerek  çok sayıda fırsat sunar.

VLC Media Player ücretsiz mi?

Kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan VideoLAN Projesi, 2001 yılında VideoLAN Client Media Player’ı piyasaya sürdü. VideoLAN Project, insanların para bağışlamasına izin verirken   tüketicilere platformlar arası multimedya oynatıcıyı ücretsiz olarak tüketicilere sunuyor.

Medya oynatıcı ile çalışır  , Windows  dahil sistemlerinde,  Windows Mağazası  ve  Windows Phone . İçinde  Elma  platformları, yazılım mevcuttur  MacOS X, iOS  ve  Apple TV . İnsanlar Linux, Android, Chrome  ve diğer çeşitli işletim sistemlerinde VLC Media Player alabilirler  .

VLC Media Player ne için kullanılır?

İndirildikten sonra VLC oynatıcı  , yazılım içindeki multimedya dosyalarını tutarlı bir şekilde  açabilir . To  ortak  platformla dosya türleri, insanlar doğru vurgulu üzerinde, simgeler dosyaları tıklayabilirsiniz  ‘Aç ile’ ve tıklaması  ‘varsayılan program seçin’ . Bu eylemi izleyen açılır pencerede, tüketiciler ‘VLC Media Player’ı seçebilir.

Varsayılan program olarak VLC Media Player’ı seçerek  , insanlar seçilen dosyaların uygulama tarafından gelecekte açılmasını bekleyebilirler. Medya oynatıcı tarafından açılabilen ve varsayılan olarak ayarlanabilen dosyalar  AAV, AVI, FLAC, MKV, MOV, MP3, MP4, M2TS, OGG, TS, WV vb.

Video oynatıcıda,   pencerenin üstünde ve altında iki satır menü bulunur. Kullanıcılar medya oynatma deneyiminde, öncelikle oynatma, geri sarma, durdurma, ileri, tam ekran, oynatma listesi, döngü ve karışık çalma simgelerinin erişilebilir olduğu pencerenin altındaki menüden dolaşırlar.

Oynatma, geri sarma, durdurma,  ve  ileri  düğmeleri  kontrol  Medias’ oynayan yetenekleri. Tam ekran simgesi videoları sağlayan  genişletmek  cihazların ekranlarında. Çalma listelerini açmak için  , kullanıcılar  ekranın altındaki ‘Çalma listesini aç / kapat’ seçeneğini tıklayabilir  . Döngü işlevi, kullanıcılara   ses ve bazı video dosyalarıyla tekrarlayan bir deneyim sunar.

‘Rastgele’  çalma listeleri içinde parçaları oynamak için düğmeye verir  karıştır  modu. Alt menünün sağ tarafında insanlar  medya  ses seviyesini kolayca  artırabilir, azaltabilir  ve  susturabilir .

‘Menü’  penceresinin üst kısmında sekme öncelikle dosyaları açar. Tüketiciler bir çalma listesi oluşturmak istiyorsa  ,  ‘Birden Çok Dosya Aç…’  seçeneğini kullanmak yararlı olacaktır. Ortamı daha hızlı veya daha yavaş oynatmak için, Play  Oynatma ’  sekmesindeki Speed ​​Hız’  bölümünün  üzerine gelin  ve normal hız, biraz daha hızlı veya daha yavaş veya çok daha hızlı veya daha yavaş olarak ölçülen tercih edilen hızı seçin.

Kullanıcılar  , ‘Ses’  sekmesindeki ‘Ses Aygıtı’ bölümünün   üzerine gelerek sesin  hangi aygıtların hoparlörlerine gireceğini seçebilir  ; bu özellik insanların sahip olduğu kulaklık, cihaz ve hoparlör miktarı nedeniyle gereklidir. ‘Video’  sekmesindeki  bazı yararlı seçenekler  ‘Tam Ekran’, ‘Her Zaman Sığdır Pencere’, ‘Yakınlaştır’  ve  ‘Anlık Görüntü Al’ şeklindedir .

VLC oynatıcı, tüketicilere altyazılara erişim olanağı sunar  . Araç çubuğunda,  ‘Altyazı’  sekmesinde, videoyla ilişkilendirilmiş bir altyazı yoksa kullanıcılar ‘Altyazı Dosyası Ekle…’  seçeneğine sahip olacak  ; ilişkili altyazılar varsa, kullanıcılar sağlanan  altyazı seçeneklerinden birini seçebilir  .

En bilgilendirici sekmelerden biri   üst çubuktaki ‘Araçlar’dır . Dosyaları daha iyi anlamak için tüketiciler ‘Medya Bilgileri’  ve  ‘Codec Bilgisi’ ni tıklayabilir  ; her ikisi de kullanıcıları aynı pencereye getirir  . ‘Genel’  sekmesi  altında   dosyayla ilgili bilgiler bulunabilir:  başlık, yayıncı, telif hakkı  vb.  ‘Codec’  sekmesinde insanlar dosyaların  türdeki codec, çözünürlük, kare hızı  vb. Görüntüleyebilir.

Ses ve video dosyaları için oynatma listelerini kontrol etmek amacıyla, tüketiciler oynatma listelerini açabilecekleri ‘Görünüm’  sekmesine gidebilir  . By  seçerek ‘Yuvalandırılmış Çalma listesi’  fonksiyonunu, kullanıcıların bir görüntüleyebilir  listesi  için optimum bir seçenektir oynatma listelerinin dosyaların  müzik  çalma listeleri; tarafından  seçimini kaldırarak  ‘Yuvalandırılmış Çalma listesi’ özelliğini, kullanıcılar için elverişli olan oynatma listelerinin dosyaları yalnızca birini görebilirsiniz  Video oynatma listeleri.

 Zaten açık kaynaklı olan bu yazılımda kullanıcı arayüzünü özelleştirme yeteneği  caziptir; Tüketicilerin ekleyebilir  önceden hazırlanmış kaplamaları  veya  oluşturmak  içinde onları  cilt editörü . Kullanıcılar  uzantıları yükleyebilir : oynatma hızı yöneticisi, altyazı kelime aramaları vb.

VLC Media Player güvenli midir?

VideoLAN Project  , çerçeveyi kasıtlı zararlardan koruyan ve platformu güvenli hale getiren  hiçbir casus yazılım, reklam veya kullanıcı izlemesi olmadığını garanti eder  . Uygulama ile ilgileniyorsanız, insanlar güvenliği sağlamak için VLC Media Player’ı yukarıdan indirmelidir; VLC Media Player,  kullanıcıların uygulamanın özelleştirme çerçevesini güvenli olmayan kodlamalarını sağlayan açık kaynaklı bir yazılımdır  .

Diğer medya oynatıcı seçenekleri

VLC Media Player, medya oynatıcıları geride bırakıyor:  Windows Media Player  ve  MX Player . Windows Media Player ücretsiz olarak tanımlansa da, tüketicilerin  tamamen ücretsiz platformlardan farklı olarak önce Windows yazılımını satın almaları gerekir  : VLC Media Player ve MX Player. Windows Media Player,   açık kaynak VLC Media Player çerçevesine kıyasla tescilli bir yazılımdır .

Çalma listesi işlevselliği açısından Windows Media Player’ın işlevselliği VLC Media Player’dan daha iyidir. Sürükle ve bırak özelliği   ,  YouTube  senkronizasyonu ve AirPlay yayını gibi özelliklerle  5KPlayer  , VLC, Windows ve MX medya oynatıcılardan daha iyi bir medya oynatıcıdır.

Çeşitli akış ve medya yetenekleri

İnsanların   medya dosyalarına anında erişebilmeleri için bir medya dosya açıcı gerekir. Video, ses veya akış yeteneklerinin erişmesi gerekip gerekmediğine bakılmaksızın, VLC Media Player, açılır bir pencereden kullanıcılara başlatma ve oynatma deneyimini kolayca sağlayabilir. VLC Media Player’ın  basit kullanıcı arayüzü  , insanların medya dosyalarını hızlı bir şekilde görüntülemesine ve içerik akışı yapmasına olanak tanır.

İle  tutarlı  yazılım güncellemeleri, VLC Media Player kullanıcıları mevcut yeni güncellemeler olduğunda haberdar edebilir. Sorunsuz bir indirme işlemi için, tüketiciler   cihazlara yeni güncellemeler  indirmek üzere üst araç çubuğundaki ‘Yardım’ sekmesinde  ‘ Güncellemeleri Kontrol Et…’  seçeneğini bulabilir  .

Her format için bir medya oynatıcı

VLC medya oynatıcı  ,  PC’nizde neredeyse her tür video,  ses ve görüntü dosyasını yürüten veya çıkarılabilir cihazlarda saklanan çok yönlü, sağlam bir yazılımdır  . Web kameralarından ve Netflix ,  Hulu ,  Disney + ve Gaia gibi İnternet sitelerinden yayın yapabilir  . YouTube ,  Facebook ,  Twitter , Xbox Live ve PlayStation Live’dan canlı video kabul eder  .

Tüm platformlar için ücretsiz

Çoğu ücretsiz medya oynatıcı reklam desteklenirken, ücretsiz VLC medya oynatıcı kar amacı gütmeyen VideoLAN kuruluşunun bir projesidir  . Bağış iyi karşılanırdı, ancak yazılımı ücretsiz tutmak için ticari reklamları izlemek zorunda değilsiniz.

Daha iyi özellikler ve güvenlik

Windows bilgisayarlar için yapılan bazı medya oynatıcıların aksine,  VLC  , tüm dijital cihazlar için Windows, Mac OS, Linux, Android, Unix, Solaris, iOS iPhone ve diğer platformlarla uyumludur. Kontrol paneli ve platform tasarımı, uygulamaya kişisel dokunuşunuzu vermeniz için özelleştirilebilir.

Hazır deriler ekleyebilir veya VLC cilt düzenleyici ile kendinizinkini oluşturabilirsiniz  . Uygulama, daha iyi bir görüntüleme deneyimi için farklı uzantılar yüklemenize olanak tanır. Tüm dosyalarınızı tek bir yerde bulundurmanız için Fotoğraflar uygulamanızdaki tüm videolarınızı ve Windows Media Player’daki şarkıları VLC platformuna yükleyebilir.

Bu medya yürütücünün tarama geçmişinizi, konumunuzu veya e-posta kişilerinizi okumak için kullanıcı izleme veya casus yazılım yok. VideoLAN gizliliğinize saygı duyar . Temel multimedya oynatıcıların sınırlı seçeneklerinden rahatsız olursanız, VLC Media Player tüm dosya formatlarını güvenli bir platformda çalıştırmak için en iyi seçenektir.

Ağır videolar neden takılıyor?

AVI dosyaları sıkıştırılmamış. Muhteşem video ve ses kalitesi elde etmenize rağmen, görüntünün veya animasyonun karmaşıklığına bağlı olarak beş saniyelik videonun boyutu 80 MB’ın üzerinde olabilir. Dosya ne kadar ağır olursa, PC’nizin oynaması o kadar uzun sürer ve daha fazla bellek kullanır. VLC’nin akıllı kod çözme, videoların daha hızlı çalışmasını sağlar.

Ağır videolar daha iyi arabelleğe almayı gerektirir. 20 MB / sn veya daha hızlı bir İnternet geniş bant bağlantınız yoksa videonuz akışı durdurana kadar yavaşlayabilir  . Bazı durumlarda uygulamayı kapatmanız, içeri girmeniz ve videoyu yeniden başlatmanız gerekir. VLC player  düzeltme tamponlama konulara diğer yazılımlar üzerinde son çare olarak yapabilirsiniz.

Temel medya oynatıcıları bilinmeyen bir codec bileşeniyle sorun yaşıyor. Flash veya Movie Maker videoları ve animasyonları MP4’lerden veya daha küçük MPG biçiminden daha ağır olan SWF, FLV veya WMV uzantılarına biçimlendirir. Bazı oynatıcılar bu yazılım uzantılarını tanımazken,  VLC Video Oynatıcı  hepsini okuyabilir.

Orijinal video kalitesi ve çoğaltma kalitesi

Bazen, pikselli görünen, çok yavaş oynatılan, birkaç saniyede bir duraklatılan, doğru renkleri göstermeyen veya bulanık görünen bir video düşük kaliteli bir dosya değildir. Bir video dosyasının kalitesi iyi olabilir ve temel bir medya oynatıcısında hala kötü görünebilir. Sorun video değil; onu çalıştıran app.

Full HD 1080 PC ekranında küçük bir 3GP veya WMV video dosyası pikselli veya odak dışı görünebilir. Bunun nedeni, dosya biçiminin o ekran için uygun olmadığıdır. 3GP’ler en iyi 4G veya 5G telefonlarda bile 3G telefonlarda oynar. WMH dosyaları harika görünmeyecek veya Windows Media’da oldukları için Mac bilgisayarlarda açılmayacaktır.

MP4 dosyaları sıkıştırılmıştır, ancak  kodekleri  PC ve akıllı telefonlar için çoğu multimedya oynatıcıda iyi görünmelerini sağlar. DVD’ler ve Blu-ray filmler için standart biçim MPEG-4’tür. Bu format size en iyi, en net görüntü ve ses kalitesini sağlar. Surround Ses ve full HD ekran, görüntülemenizi on kat artırır.

MPEG -4 biçimi sunar renkler, inanılmaz kontrast, canlı grafik kalitesini ve state-of-the-art net ses. VLC medya oynatıcı uygulaması  , güçlü donanım masaüstü veya dizüstü artırma özellikleri tüm yararlanır çünkü donanım kod çözme ile size en iyi film deneyimi sunar.

Video sevenler için diğer iyi seçenekler

VLC ücretsiz video oynatıcı  size bir all-formatlı medya oynatıcı istediğiniz her şey vardır. İhtiyaçlarınıza en uygun olanı görmek için diğer platformları karşılaştırmak isterseniz, bu diğer multimedya oynatıcıları ve özelliklerini de deneyebilirsiniz. Her biri belirli işlevlerde mükemmeldir ve farklı bir görünüme sahiptir.

 Windows için Winamp , nesil Windows işletim sistemleri için tasarlanmış klasik, özelleştirilebilir bir medya oynatıcıdır. O kadar iyi yaptı ki şimdi Mac  PC’ler ve  Android  akıllı telefonlar için mevcut  .

 Windows ve Android için PotPlayer ,   ses için şarkı sözleri altyazılı bir ses ekolayzırına ve MP3’e ve altyazı senkronizasyonuna sahip MPEG-4 filmlere sahiptir. İhtiyacınız olan her şeyi hızlı bir şekilde bulmanız için tüm videolarınızı ve müziğinizi tek bir ana klasöre yükleyebilir.

Kodi  , Windows PC, Mac veya Android akıllı telefonunuzdaki çevrimiçi video akışı ve podcast’ler için mükemmeldir. Canlı televizyon kaydetmek için bir Kişisel Video Kaydedici (PVR) vardır. Uzak arayüzü uzaktan kumandalara ve İnternet tarayıcılarına bağlanır.

MPlayer  , eski Windows ve Mac bilgisayarlarda bile indirmeyi ve yüklemeyi kolaylaştıran basit bir platforma sahiptir. Çok fazla bellek veya işlem gücü gerektirmediğinden, videoları hızlı bir şekilde yükler, altyazıları destekler ve ekran görüntüleri alabilir.

Tüm dosya biçimlerini tüm cihazlarda oynat

Ücretsiz VLC medya oynatıcı, herhangi bir işletim sistemine sahip tüm elektronik cihazlarda çok yönlüdür ve video ve ses dosyalarını hemen hemen her formatta üretebilir. Farklı dosya formatları farklı kalite seviyeleri gösterir, ancak donanım kod çözme özelliğine sahip bu  multimedya oynatıcı  her videoyu en iyi şekilde üretecektir.

Artıları

  • Reklamsız ücretsiz tutun

  • Tüm dijital platformlarda çalışır

  • Çoğu dosya biçimini oynatır

  • Cilt düzenleyici aracıyla özelleştirilebilir

  • Kullanıcı izleme veya casus yazılım yok

EKSİLERİ

  • Sınırlı uygulama dili kullanılabilirliği

  • Depolama için bulut seçeneği yok

CS GO Indir

Counter Strike 1.8 Indir

Internet Cafe Simulator Indir

Hearts of Iron 4 Indir

PES 2019 Indir

Call of Duty Modern Warfare Indir

Mafia 2 Digital Deluxe Edition Ücretsiz İndir

Euro Truck Simulator 2 Indir

Half Life Indir

Outlast Indir

CS 1.6 Indir

Gta Vice City Indir 

PES Pro Evolution Soccer 2013 İndir

Sağlam Indir

GTA 5 Indir

AnyDesk Indir 

Need For Speed Underground İndir

Zona Indir 

Virüs Programı Indir 

Download links

Indir

How to install VLC Player Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded VLC Player Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.