Report this app

Description

VPN Indir - Güncellendi 2022

Betternet Free VPN  , tüm engellenen web sitelerine erişmenizi sağlayan   ve web’de gezinirken sizi güvenli ve anonim hale getiren sınırsız bir  sanal özel ağ yazılımıdır . En  hızlı VPN  sunucularına “Bağlan” düğmesine basit bir tıklamayla bağlanıp  sınırsız bir süre için Betternet’i kullanabilirsiniz  . Engellenen tüm web sitelerinin engellemesini kaldırabileceksiniz ve web’de gezinirken gizliliğiniz korunacak. Engellenen web sitelerine erişim Betternet Windows VPN ile engellenen tüm web sitelerine Chrome web tarayıcınızda erişilebilir

. YouTube, Facebook ve Twitter’a her yerden erişebilirsiniz. Hükümet tarafından engellenen tüm sosyal ağlara ve haber web sitelerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

En hızlı sunuculara

bağlanma Ücretsiz VPN programına bağlandığınızda  , en iyi bağlantı deneyimi için otomatik olarak size en yakın sunucuyu bulur. En hızlı sunucuya bağlanarak İnternet hızınız daha sabit olur ve artık yavaş bağlantı için endişelenmenize gerek kalmaz.

Çevrimiçi gizliliğinizi ve güvenliğinizi koruyun

Web’de anonim ve güvenli bir şekilde gezinmek, çevrimiçi kullanıcılar için en önemli şeylerden biridir. İle  Ücretsiz VPN, verileriniz ve kişisel bilgileriniz web üzerinde güvenceye alınmıştır ve hiç kimse Internet’teki etkinliğinizi izleyemez. Hackerlardan korkmadan herkese açık Wi-fi’yi güvenle kullanabilirsiniz.

Coğrafi olarak kısıtlanmış ve engellenen kanallara erişme

Bir seyahatte olabilir ve en sevdiğiniz TV şovlarını, spor kanallarını ve filmleri izlemek ya da belki de en sevdiğiniz müzikleri müzik akışı uygulamalarında dinlemek isteyebilirsiniz. Windows için Better net VPN ile  Netflix, Pandora, Beats 1, BBC iPlayer ve diğer birçok web sitesine erişebilirsiniz. İnternet, Windows için reklam ve kayıt olmayan bir VPN’dir. Betternet, hükümet veya İSS’niz tarafından izlenmekten endişe duymadan web üzerinde anonim olarak gezinmenizi sağlar. IP’niz değişecek ve hiç kimse Internet’teki etkinliğinizi izleyemez.

Temel özellikler:

 • Sonsuza kadar ücretsiz.

 • Windows 10, 8.1, 8, 7’yi destekler.

 • Kredi kartı gerekmez.

 • Kayıt veya Giriş gerekli değildir.

 • Hiçbir kullanıcıdan hiçbir günlük kaydedilmez.

 • Basit, tek dokunuşla bağlayın.

 • Sizi en hızlı Sunucuya bağlar.

Betternet, ülkenizdeki, okuldaki veya iş yerinizdeki engellenen tüm web sitelerine erişmenizi sağlar. Facebook, Twitter, Youtube ve diğer sosyal ağların engelini kaldırabilir ve hükümet sansürünü atlayabilirsiniz.

Betternet, herkese açık kablosuz erişim noktalarına, hücresel veri ağlarına ve diğer herkese açık konumlara bağlıyken cihazınızın bağlantısını korur.

Ücretsiz bir proxy gibi çalışır, ancak daha da güvenlidir. Parolanız ve kişisel verileriniz güvende ve hacker saldırılarına karşı korunuyorsunuz. Betternet hızlıdır: konumunuzu otomatik olarak algılar ve sizi en yakın sunucuya bağlar; Sonuç olarak, bağlantınız diğer sağlayıcılardan çok daha hızlı olacaktır.

Betternet Review Anonim ve güvenli web’de gezinme

BetterNet,  güvenli ve verimli web taraması sunan  ücretsiz bir VPN’dir  . Kullanıcılara yalnızca internet tehditlerine karşı koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişim sunar. Uygulamanın  şifreli  tüneli ile sınırsız arama ve sörf yapabilirsiniz.

Hızlı ve basit bir VPN

Betternet’e kaydolmak kolay ve tamamen ücretsizdir. Bir ad veya e-posta adresiyle kaydolmanıza gerek yoktur. Bu şekilde, çevrimiçi anonimliğinizin korunduğundan emin olabilir ve en sevdiğiniz içeriğe stressiz göz atabilirsiniz.

Özellikleri

Betternet  , kullanıcılara gerçek IP’nizi maskelemek için kullanılan yüzlerce paylaşılan IP adresi sunar. Anonim kalarak, Bu  ücretsiz VPN hizmeti P2P paylaşımına  izin verir  . Ancak, geçerli bir mahkeme kararı almaları durumunda yetkililerle işbirliği yapmak zorunda olduklarını söylüyorlar.

Premium kullanıcıları için sınırsız bant genişliği yararlanabilirsiniz  torrent  ne isterlerse. Katmanın günlük bant genişliği sınırı 500 megabayttır. Muhtemelen sınırlı bir sunucu ağı ve tutarsız hızlarla karşılaşacaksınız.

Şifreleme

Betternet VPN  , OpenVPN protokolü  üzerinden  256 bit AES şifrelemesi sunar  . Üzeri  IPSec  bir var  128 bit şifreleme endüstri standardıdır.

OpenVPN Şifrelemesi  , bilgisayar korsanlarının bağlantınızı gözetlemesini önler. Yerel kahve dükkanınız, şirket ofisiniz veya okul kampüsünüz belirli siteleri engelliyorsa, bunları Betternet ile geçebilirsiniz.

Mancınık Hydra  bu VPN tarafından kullanılan protokol ek bir koruma katmanı ekler. Betternet ayrıca, şifreleme anahtarlarını düzenli olarak değiştiren mükemmel ileri gizlilik de içerir  . Bu, şifrelemenizin güvenliği ihlal edilmiş olsa bile verilerinizin tamamen güvenli olduğu anlamına gelir.

Günlük yok

Betternet verilerinizle ilgili kayıtlarınızı tutmaz  . Şirket, kâr etme konusunda çok açık ve şeffaftır. Verilerinizin üçüncü taraflara satılmayacağından emin olabilirsiniz.

Performans ve güvenilirlik

Betternet  , Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avustralya, Japonya ve Hong Kong gibi on bir ülkede sunucu işletmektedir  . Afrika veya Güney Amerika’da hiçbiri olmasa da, bu bölgelerdeki kullanıcıların hizmeti kullanamayacağı anlamına gelmez. Uzak bir sunucuya bağlanmak normalde sayfa yükleme sürelerinizi yavaşlatır.

hız

BetterNet’in sunucu hızı, ücretsiz bir VPN’den beklediğiniz hızdır  . Yüklemelerin çok küçük bir dosya dışında bir şey indirmekten çok daha az zaman alır. Netflix  veya  Hulu gibi akış hizmetleri için ne yazık ki çok yavaş  .

Hizmet, optimum sunucu konumları nedeniyle “süper hızlı VPN” olduğunu iddia ediyor, ancak maalesef bu ifade hız testleriyle desteklenmiyor. Kullanıcılar Betternet’e bağlandıktan sonra yükleme süresinde önemli bir artış göreceklerdir.

Performans ve Güvenilirlik

İşlevsellik açısından, yavaş yükleme sürelerini önemsemiyorsanız, bu VPN etkili bir şekilde çalışacaktır. Betternet güvenilirdir ve tam koruma sağlar, bu nedenle anonimliğiniz hakkında endişelenmenize gerek yoktur  . Sunucu arızalarında sorun yaşıyorsanız, düzgün çalışan başka bir arızaya bağlanacaksınız.

Basitlik

Bu uygulama için fazla bir şey yok. Arayüz çekici ve çok basit. VPN’yi etkinleştirmek için yapmanız gereken tek şey   Betternet’i indirmek ve göründüğünde Bağlan düğmesine basmak. Ne zaman bağlandığınızı bileceksiniz.

Güncellemeler

Betternet VPN, Android APK’sını üçüncü taraf kötü amaçlı yazılımlara sahip ilk beşten biri olarak sıralayan 2016 akademik çalışmasının yayınlanmasından bu yana iyi bir eleştiri aldı  . Geliştirici, ek güvenlik katmanları ekleyerek bunu ele aldı.

Bir diğer olumsuzluk ise Betternet’in otomatik bir öldürme anahtarı sunmamasıdır. Ağ Kilidi olarak da bilinen  bir  VPN KIll anahtarı  , VPN kullanılamaz duruma gelirse bilgisayarınızın internet bağlantısını keser. Bunlardan birine sahip olmamanız, ağınız kesilirse verilerinizin sızdırılma potansiyeline sahip olduğu anlamına gelir.

Alternatifler

Betternet’e bir alternatif arıyorsanız, indirilebilecek birçok  sınırsız ücretsiz VPN  var. NordVPN  aralarında en üst sırada yer alanlardan biridir. Gelişmiş anti-gözetim özellikleri arıyorsanız  veya özellikle potansiyel kötü amaçlı yazılımlarla ilgileniyorsanız, ExpressVPN gibi ücretli bir hizmet  düşünün .

İle  NordVPN ücretsiz indirmek  popüler favori multimedya içeriğinin keyfini mümkün olacak  akışı hizmetleri , Ayrıca mümkün olacak  bölgesel bloklar baypas  Hulu ve Amazon Prime gibi sitelerde. Ayrıca hızlı ve güvenli olan Proton VPN’yi de düşünebilirsiniz  .

Ücretsiz ve ücretli

Geliştirici, verilerinizi nasıl kullandıkları konusunda açıktır ve Betternet, bağlı kuruluş uygulamaları ve videolar aracılığıyla kâr eder  . Uygulamaları aracılığıyla sunulan önerileri yüklemek veya görüntülemek için dokunduğunuzda, az miktarda para kazanırlar.

Ücretsiz sürümü birçok  reklam var , onlar gerekli bir kötülük. Neden var olduklarını anlamlandırsalar da, hala sinir bozucu. Reklamsız kullanıcı deneyimi isteyenler için , Betternet’in ücretli sürümüne abone olmayı  düşünün.

Hizmetin premium bir sürümü var. Ücretli aboneliği olanlar adanmış sunuculara ,   on bir ülkenin IP adreslerine ve günün her saatinde desteğe erişebilecek  .

Betternet premium  yedi günlük bir deneme sürümüyle gelir, böylece özellikleri taahhüt etmeden test edebilirsiniz. Güçlü bir internet bağlantınız varsa, sorunları hızlı bir şekilde fark etmeyeceksiniz ve torrent ile çalışabilmeniz gerekir  . Bunu yapmazsanız, iptal edebilir   ve bir alternatif indirebilirsiniz.

Mevcut en iyi değil

Windows için Betternet’ten kesinlikle daha iyi VPN’ler var  . Bu hizmetle ilgili en büyük itici faktör ücretsiz olmasıdır. Orada  güvenlik ve güvenlik önlemleri var, ancak Betternet’in gri geçmişi sinir bozucu. Yükleme süreleri ve en sevdiğiniz servislerden akış gerçekleştirememeniz hayal kırıklığı yaratıyor.

Betternet VPN kullanmak tamamen korkunç değildir. Temiz ve anlaşılır arayüzün tadını çıkaracaksınız ve okulunuz, işyeriniz veya hükümetiniz tarafından belirlenen site bloklarından kaçınabileceksiniz. Verilerinizin çoğunlukla güvenli olduğundan ve çevrimiçi varlığınızın anonim olduğundan emin olabilirsiniz.

Yazarın yorumu

Artıları

 • Temiz arayüz

 • Kayıt gerekmez

 • Endüstri standardı şifreleme

 • Veri kaydı yok

EKSİLERİ

 • Video akışı için çok yavaş

 • Reklamlarla dolu

 • Betternet sunucuyu ücretsiz sürümde seçer

 • Kötü amaçlı yazılım enjekte etme geçmişi

Realtek HD Audio Indir

CCleaner Indir

Driver Booster Indir

Bandicam Indir

Camtasia Studio 8 Indir

Hamachi Indir

Cheat Engine Indir

PUBG Lite Indir

BlueStacks Indir

Download links

Indir

How to install VPN Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded VPN Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.