Vpn Pro (Mod, Unlimited Money) İndir Android’de Ücretsiz

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

VPN PRO Açıklaması

⇨ VPN PRO  , Android kullanıcılarının özel mobil verilerini şifrelemelerine, coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin engelini kaldırmalarına, hızlı ve anonim olarak gezinmelerine ve en yüksek hız, güvenlik ve gizlilik açısından üçüncü şahıslar tarafından izlenmekten kaçınmalarına olanak tanıyan bir uygulamadır. Güvenli olmayan Wi-Fi ağlarında bile anonim kalın ve izlenmekten kaçının.
Video izlemek, müzik akışı yapmak veya güvenli bir şekilde gezinmek için her 30 günde * 500 MB ücretsiz veri kullanımı edinin Tüm cihazlarınızı sınırsız bant genişliği kullanımı ve mümkün olan en yüksek hız ile kapsayacak şekilde sınırsıza yükseltin. ⇨ ÖZELLİK UYGULAMASI ✓ Kayıt yok:  Hemen kullanmaya başlayın.
Vpn Pro (Mod, Unlimited Money) İndir Android'de Ücretsiz

✓ Anonim Sörf Yapın: IP adresiniz ve kimliğiniz gizlenecektir. Proxy gibi çalışır ancak size çok daha fazla güvenlik sağlar. Artık izlenme konusunda endişelenmenize gerek yok.

✓ Web Sitelerinin Kilidini Açın:  İhtiyacınız olan her şeye göz atın: Medya, Filmler, YouTube, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal ağlar, gerekli programları indirin ve çok daha fazlasını evde, işte, okullarda ve seyahat ederken herhangi bir kısıtlama olmaksızın indirin.

✓ VoiP, video görüşmeleri ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişim:  Gizlilik konusunda endişelenmeden Viber, Skype, WhatsApp, IMO, Facebook Messanger kullanın.

✓ Wi-Fi Güvenliği:  Güvenli olmayan halka açık wifi üzerinde erişim noktası kalkanı, bağlantınızı şifreler ve tüm dünyadaki halka açık Wi-Fi bağlantı noktalarını kullanırken verilerinizi korur.

✓ Veri ve Gizlilik Koruması: Askeri düzeyde VPN bağlantı şifreleme, size yeni bir çevrimiçi güvenlik düzeyi sağlar. VPN PRO, bilgisayar korsanlarının gizli bilgi hırsızlığından korunma sağlar.

✓ Ülkeler arasında kolay geçiş:  İnternette gezinmek istediğiniz ülkeyi seçin.

✓ “Uygulamanın Kilidini Aç” işlevi:  Bir uygulamayı açmak ve tercih ettiğiniz konuma doğrudan VPN PRO’dan bağlanmak için kısayollar oluşturabilirsiniz.

✓ ÜCRETSİZ veya SINIRSIZ:  Tüm özellikleri ücretsiz ve reklam olarak kullanın veya tamamen sınırsız bant genişliğinin süper gücünü hissedin.

✓ Günlük tutulmadı:  Aktiviteniz kaydedilmiyor.

✓ Kullanımı süper kolay:  İhtiyaç duyduğunuzda VPN bağlantısını açın ve kapatın.

⇨ BİLDİRİM
* Kullanılmayan bant genişliği bir sonraki aya taşınamaz
* Lütfen BitTorrent’i indirmeyin, herhangi bir P2P hesabı bloke edilecektir!

Modern teknoloji çağı ve internet günümüz yaşamının en önemli faktörlerinden biri olduğundan, internette gezinmek insanoğlunun temel ihtiyaçlarından biri haline geldi. İnsanlar internette hangi bilgileri aramaları gerektiğini görmek için internette geziniyorlar, iş bilgilerini kullanıyorlar ve boş zamanlarında boş zamanlarını tatmin ediyorlar. Neredeyse insan hayatının açık bir ağ etrafında döndüğü söylenebilir. Ancak bu, kişisel bilgilerinizi tüm dünyaya bildirmeniz gerektiği anlamına gelir. Aslında tehlikeli olan kullanıcıyı beklemek tahmin edemez.

Dünya çapında 145 lokasyon

Yani akıllı bir internet kullanıcısıysanız, internetteki kötü niyetli insanlardan korunmak için kendinizi bir araçla donatmalısınız. Artık kendinizi zarar görmekten korumak için birçok yararlı araç bulabilirsiniz. Ancak sorun şu ki, hizmetle birlikte iyi hizmeti bir araya getiren bir ürün kalitesi ve prestiji düzenli olarak güncelleniyor.

ExpressVPN – En iyi Android VPN, tüm dünyadaki Android kullanıcılarının güvendiği bir hizmettir. Mobil cihazlar için açık kaynaklı bir platform olmak oldukça risklidir. IOS neredeyse tamamen gizlidir, bu yüzden çok endişeli olmamalıdır.

Bu uygulamayı kullanırken, en yüksek hızda ve kesinlikle güvenli bir şekilde VPN erişimi sağlanacaktır. Google Play’de 10 milyondan fazla indirme ve kullanımla, tüm kullanıcı segmentlerinde Android cihazlar için tercih edilen düzenleyici olmak bir onurdur. Proxy VPN hizmetleri size özel ve gizli bir alan sağlayacaktır. Ekrana sadece birkaç tıklama ile internette anonim olarak gezinebilirsiniz; neredeyse hiç kimse, tarama işlemi yoluyla kişisel verilerinizden yararlanamaz.

Hızlı, Özel

Express VPN’ler, dünya çapında 94 ülkede 145’ten fazla bağlantı konumu sağlamanın tehlikelerinden kaçınmak için yalnızca tam gizlilik haklarına sahip kullanıcılara ihtiyaç duyar. Ayrıca, sunucu aktarımlarının sayısını sınırlamaz, böylece kullanıcılar, ihtiyaçlarına uydukları sürece diledikleri sıklıkta bölge değiştirebilirler. Üçüncü şahısların çevrimiçi aktivitelere müdahale etmesini ve depolamasını önlemek için sistem tüm bağlantılarınızı şifreleyeceği için çalışma prensibi oldukça basittir. Aslında, bu sörf yolu normal proxy kullanmaktan çok daha fazlasıdır.

Özetle

Ayrıca, Android cihazlardan kolayca indirilip kullanılabilmesi için Google Play’de ücretsiz olarak mevcuttur. ABD, İngiltere, Avrupa, Asya, Avustralya ve Afrika gibi geniş ve popüler alanlar dahil edilmiştir, böylece kullanıcılar hızlı bir şekilde güncelleme yapabilir ve geçiş yapabilir. Uygulamayı kullanma sürecinde ortaya çıkan herhangi bir işlev veya sorunla ilgili sorun yaşamak, uygulamanın yönetimi ile hemen iletişime geçebilir. 7/24 çevrimiçidirler, böylece tüm sorularınızı hızlı bir şekilde cevaplayabilirsiniz. Ayrıca uygulama düzenli olarak güncellenir, böylece içiniz rahat olsun; bazen daha önce düşünmediniz, sorun düzeltildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.