W2K15 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

The Amazing SpiderMan Indir - Güncellendi 2022

PC’de WWE unvanı için bir numaralı (ve sadece) yarışmacı

WWE 2K15 nihayet geçen Ekim’den beri konsollarda olan PC’ye geldi  . Bilgisayar sürümü  , oyunun tüm indirilebilir içeriğini  tek bir pakete ekleyerek büyük bir değer oluşturur. Ancak sürümler arasındaki gecikme bu limanın cazibesine zarar verdi mi?

Ana olay

WWE hayranları muhtemelen bu oyunun arkasındaki hikayeyi zaten biliyor olacaklar. Umut, şu anda 2K Sport ile birlikte, franchise’ın uzun zamandır beklenen bir revizyondan geçeceği idi  . Tamamen yeni animasyon, sesler ve karakter modelleri bu yenileme istek listesinin merkezinde yer aldı.

Ne yazık ki WWE taraftarları bu değil. Bunun yerine, 2K Sports, oyuna iyi bir cila ve yüz germe sağlamak için Visual Concepts’de (NBA ünvanlarının geliştiricileri) satın aldı – ancak  altta yatan hataları bıraktı . Sonuç, oynamaya başlayana kadar harika görünen bir oyun. Şimdi, yanlış yola girmeyin – WWE 2K15 hala WWE 2K14 kadar iyi oynuyor, sorun hayranların daha fazlasını beklemesiydi.

Bununla birlikte, bu yeni taksit,   gelecekteki iyileştirmelerin alabileceği yönü gösterebilecek birkaç yeni oyun bükümü ekliyor . Bu, bir kaya kağıdı-makas tarzı mini oyunda yer almanızı sağlayan bir kıskaç mekaniği (genellikle sadece kavga başlangıcında görülür) içerir. Daha sonra, tatlı noktayı rakibinizden daha hızlı bulmak için sağ çubukla daha hassas bir etkileşim izler ve hoş bir yakın gerginlik yaratır. Bir izleyici olmanız iyi görünüyor – ancak bir oyuncu olarak kazanmaya o kadar çok yakalanırsınız ki bu, ortaya çıkan sıvının çoğunu kaçırırsınız.

Oradan her zamanki gibi iş. Aynı hassas  kıskaç, grev, sayaç mekaniği  hepsi oyunda ve hala franchise hayranlarının bildiği ve sevdiği hasta zamanlamasını talep ediyor. Bu genellikle, momentum oluşturduğunuz ve maçın hızını kontrol ettiğiniz için tek rakiplere karşı iyi çalışır.

Topuk dönüşü

Ancak, sorunları görmeye başlamak uzun sürmez. Bir hamle yaparken yer dışında olmak, Super  Star’ınızın mantıksız bir şekilde sallanmasına neden olurken, birden fazla rakiple savaşmak, çoğu zaman yanlış rakibe kilitlenmenizi sağlar. Bazen bu sadece bir rahatsızlıktır, ancak bir iğne için gidip farklı bir rakibe kilitliyorsanız, rahatsız edici bir oyun haline gelebilir.

WWE 2K15 ile ilgili gerçek şikayetlerim 2K14   üzerindeki bu sürümde eksik olanlardan veya önceki konsol sürümünden kaynaklanıyor.

2K14, Wrestlemania 30’a hazırlanırken sizi 29 yıl boyunca Wrestlemaina’ya götüren tek kişilik bir kampanyaya yer verdi. Bu yıl, bu modun yerini  iki rekabet hikayesi satırı aldı : Degeneration X’in çöküşü ve Cena ve CM Punks patlaması. Bu karakterlerden herhangi birinin hayranıysanız, ancak geçen yılki oyunun ikonik doğasından yoksunsanız, bu daha iyi bir solo deneyim ile sonuçlanırsa, bu iyi çalışır. Neyse ki, yalnız oynuyorsanız,  sizi WWE’nin NXT gelişim liginin saflarına götüren daha  yuvarlak kariyer modu bunu biraz telafi ediyor.

WWE 2K 15’te özellikle bulunmayan diğer mod hikaye yaratıcısıdır. Hastayı nadiren kendim için çekerken, diğer insanların kreasyonlarını görmek kaçırılacak (mod topluluğu en azından ellerini ele geçirene kadar).

Son problemim WWE 2K15, konsola geldiği günden bu yana, şovdaki hikaye çizgilerinin önemli ölçüde ilerlemesidir. Bu nedenle,  oyundaki karakterler  mevcut durumlarına kıyasla garip bir şekilde yanlış yerleştirilmiş gibi görünüyor . 93 (oyunda en yükseklerden biri) notu verilen, ancak şu anda Tyson Kid ile etiket ekibi bölümünde dürtülen Cesaro’yu alın. Bunun bir artı tarafı, CM Punk’ın hala bir görünüm sergilemesidir – düz kenarlı hayranlar not alır, bu muhtemelen bir WWE oyun kadrosunda son kez görünecektir.

A B + oynatıcı

WWE 2K15’in en büyük günahı, yanlış ilk yarı adımı atmış olmasıdır  . Hayranların geçen yılki görsellerle ve animasyon ve modlara daha fazla çaba göstererek daha mutlu olacağını sanıyorum. Bu, geçen yılla aynı oyunu yapar – sadece daha iyi görünüyor. Bununla birlikte, belki gelecek yıl 2K Oyunlarının başladığı yolda devam etmeyi taahhüt ettiğini göreceksiniz. Bazı yeni performans yakalamaları, bu yılki oyunda görülen görsel olarak etkileyici karakter modellerine hayat vermek için uzun bir yol kat edebilir.

Assassin’s Creed Unity Indir

Subnautica Indir

Tomb Raider Indir

Rust Indir

Spider Man Indir

Euro Truck Simulator 1 Indir

Rise Of Nations Indir

Age of Empires Definitive Edition Indir

Microsoft Office 2007 Indir 

The Amazing SpiderMan Indir 

Cat Goes Fishing Indir

PC Building Simulator Indir

Far Cry 5 Indir 

Spore Collection Indir

Driver San Francisco Indir

Total War Rome II Indir

Poly Bridge Indir 

Just Cause 3 Indir

Farming Simulator 2013 Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.