Wallpaper Engine Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Wallpaper Engine Indir - Güncellendi 2022

Oyun hakkında

Wallpaper Engine, Windows masaüstünüzde canlı duvar kağıtları kullanmanızı sağlar. Kendi animasyonlu canlı duvar kağıtlarınızı oluşturabilir ve anında diğer arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. 3D ve 2D animasyonlar, web siteleri, videolar ve hatta bazı uygulamalar gibi birçok farklı animasyonlu duvar kağıdı türü desteklenir. Kendi animasyonlu duvar kağıtlarınızı tamamen özelleştirebilir ve farenizle denetleyici olabilecek etkileşimli duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Elbette performansı kaydetmek için oyun oynarken duvar kağıtları duracaktır. Wallpaper Engine, diğer herhangi bir buhar oyunu veya uygulamasıyla aynı anda kullanılabilir. Bu indirme daha fazla özellik sağlayan atölye yamasını içerir.

Wallpaper Engine Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Duvar kağıdı Motor bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Wallpaper.engine.v1.0.981.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Wallpaper Engine klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Duvar Kağıdı Motoru Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Wallpaper Engine Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DUVAR KAĞIDI MOTORU (İNŞAAT 1.0.981 İNŞAAT ATÖLYESİ YAMA)
BOYUTU: 3.86 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 (Aero ile), 8.1, 10
 • İşlemci:  1.66 GHz Intel i5 veya eşdeğeri
 • Bellek:  1024 MB RAM
 • Ekran Kartı:  HD Graphics 4000 ya da above
 • DirectX:  Sürüm 10
 • Depolama:  3.86 GB kullanılabilir alan
 • Ek Notlar:  Windows N sürümleri için Microsoft’un ‘Media Feature Pack’ gerekir. Windows 7’de Aero etkinleştirilmelidir. Yüksek kontrast modu desteklenmez. Maks. Video çözünürlüğü Windows 8, 10: 4K, Windows 7: 1080p

Far Cry 1 Indir 

Detroit Become Human PC Oyun Indir

PAYDAY 2 Indir

Battlefield 2 Indir 

Dying Light The Following Enhanced Edition İndir

Wallpaper Engine Indir

Astroneer Indir 

Serious Sam 2 Indir

Outlast 2 Indir

Download links

Indir

How to install Wallpaper Engine Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Wallpaper Engine Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.