Wallpaper Engine Indir- Güncellendi 2022

Oyun hakkında

Pasifik Okyanusu’nda bir yerde mahsur kalan bir uçak kazasından kurtulan rolünü üstlenin. Sonsuz bir ortamın üstünde ve altında korkunç karşılaşmalar yaşayın. Her oynadığınızda farklı bir deneyime neden olacak, hayatı tehdit eden en senaryolarla yüz yüze gelin. Ayrıntılı biyomlarla dolu Pasifik adalarını, resifleri ve dipsiz okyanus siperlerini keşfedin!

Örgülü Derin Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Örgülü Derin bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Stranded.Deep.v0.71.00.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Örgülü Derin klasörün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Telli Derin Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Örgülü Derin Ücretsiz İndirme işlemini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

 Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiş, yani yüklemek zorunda değilsiniz. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista or higher
 • İşlemci:  1.8GHz Intel çift çekirdekli ve üzeri
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Intel HD5500 ve üstü. Minimum 512 MB VRAM. Pixel Shader 3.0 desteği. Ertelenmiş aydınlatma desteği (çoğu 2005 ve sonraki kartlar ertelenmiş aydınlatmayı destekler)
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Depolama:  1 GB kullanılabili

Far Cry 1 Indir 

Detroit Become Human PC Oyun Indir

PAYDAY 2 Indir

Battlefield 2 Indir 

Dying Light The Following Enhanced Edition İndir

Wallpaper Engine Indir

Astroneer Indir 

Serious Sam 2 Indir

Outlast 2 Indir