Warcraft 3 Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Warcraft 3 Indir - Güncellendi 2022

Daha iyi bir versiyon

Belki Blizzard’ın yepyeni bir Warcraft IV yerine Reforged’i serbest bırakma kararından kuşkuluyorsunuz. Açıkçası, oyun orijinal 2002 versiyonu gibi görünmek ve hissetmek için yapıldı, ancak sadece beklentilerinizi gidermek için yapıldı.Bu yenilenmiş versiyon, diziyi ana akıma iten ve günümüzün en son temelini oluşturan klasik oyunun genel bir grafik güncellemesidir. video oyunları. Keşfetmeniz için değiştirilmiş haritalar, ayrıca güzel bir şekilde VO ve cutscenes

Bir efsaneye dönüştü

Daha önce oynadıysanız oyun kesinlikle size nostaljik bir his verecektir. Öte yandan, ilk kez deneyecekseniz (ki bu çok nadirdir), diğer ünlü MOBA video oyunları arasında orijinalliğini ve özgünlüğünü hissedeceksiniz. Oyunun amacı basit: Düşmanlarının üssünü fethetmek ve yok etmek zorunda kalacaksınız. Bunu sorunsuz bir şekilde yapabilmek için toplanan ordunuzu dört hizip arasından seçebileceğiniz en güçlü kahramanlarla yönlendirmelisiniz: asil insanlar, vahşi orklar, gizemli gece elfleri ve sinsi ölümsüz. Bu sürümün sunduğu en büyük değişiklik, 4K destekli tamamen yeni grafikler ve animasyon olacak. Oyun modern cihazlarla uyumludur ve gruplar ve binalar arasında zahmetsizce atlamanızı sağlayan kısayol tuşlarını tamamen destekler.

UI ayrıca tam bir yeniden modelleme alacak. Mini harita, birim bilgisi ve öğe bölmesi artık alt ekranınızın büyük bir bölümünü kaplamayacak. Ayrıca, sol taraftaki birimlerin ve yapıların güzel bir modeline sahip olacaksınız. Karakter modelleri, ağız hareketleriyle mükemmel bir şekilde senkronize edilen yeni sesli diyaloglarıyla da güncellenir. Karakterlerin yüzleri de mükemmel yakalanmış yüz ifadeleri tarafından güzel bir şekilde gösterilen güçlü ve güçlü duygular sunar. Bu, görevler arasında oynanan daha iyi kesme ekranlarına yol açar. Bunlara ek olarak, farklı harita ve mod editörlerini deneyebildiğiniz için bu oyundan asla sıkılmayacaksınız, böylece özel bir oyun modu oluşturabilirsiniz. Diğer çevrimiçi oyuncular tarafından oluşturulan haritalara erişebilir ve başkalarının deneyebileceği kendi düzenlenmiş sürümlerinizi yayınlayabilirsiniz.

Modernize edilmiş klasik oyun

Oyunun klasik versiyonunu tekrar (veya ilk kez) oynamak istiyorsanız, 2019 versiyonunun piyasaya sürülmesini beklemeniz gerekecek, çünkü satın alma, Kaosun Saltanatı ve Dondurulmuş Taht genişlemelerini içerecek 2002 sürümü. Blizzard, oyunun klasik sürümünü Battle.net’ten çıkardığı için bu tek seçeneğiniz olacak. İyi tarafta, 2019 sürümünü satın almanız, oyunun orijinal sürümünü hala Battle.net üzerinden kullanan diğer çevrimiçi oyuncularla çok oyunculu modda savaşmanızı sağlayacaktır. Oyunun tüm yeni özelliklerini kapatmak için mevcut bir seçenek de var, böylece Blizzard da eski sürümdeki modların ve haritaların bile güncellenen oyunda sorunsuz çalışacağını doğruladı.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Oyun, Windows ve Mac için 31 Aralık 2019’da veya öncesinde yayınlanacak. Oyunu Blizzard’ın resmi web sitesinde önceden satın almayı seçebilirsiniz. Standart Sürümünü alabilirsiniz, ancak Spoiler of War Edition’dan yararlanmanız önerilir.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Warcraft evrenine zaten bağlıysanız, World of Warcraft oynamayı deneyebilirsiniz. 10 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya sahip en büyük ve en popüler MMORPG’lerden biridir. Oyun, oyun serisinin diğer serisine benzer Azeroth dünyasında geçiyor. Oyunda karakterinizin çeşitli yetenekler ve beceriler kazanması gerekir, bu da karakteriniz için seçtiğiniz yetenekleri tanımlayan iki temel meslek seçmenizi gerektirir. Loncalar karakteriniz için de önemlidir çünkü guild tabard, guild bankası, guild onarımları ve aidatlar gibi diğer oyun özelliklerine erişim sağlar. Karakterinizin oyunda ilerlemesi, yeni beceriler ve yetenekler kazanmanıza izin verdiği için tamamladığınız görevlerle tanımlanır. Görevler genellikle belirli sayıda yaratığı öldürmeyi, kaynakları toplamayı, gizli bir nesne bulma, özel yerleri ziyaret etme ve öğelerin teslimi. Blizzard’ın StarCraft serisi, Hearthstone ve Heroes of the Storm gibi diğer popüler oyunlarına da göz atabilirsiniz.

Bizim almak

Klasik Warcraft oyununun yeniden düzenlenmesi sadece mükemmel. İhtiyacınız olmadığını asla bilmediğiniz on yılın nihai güncellemesidir. Oyun her oyuncunun çocukluk hayalinin en iyi gerçekleştirilmesidir. 17 yıl önce imkansız görünüyor, ama işte burada, mevcut bilgi ve Warcraft evrenine olan sevginin güzel kombinasyonu. Bazı klasik oyunlar el değmeden bırakıldığında en iyisidir, ancak Blizzard tüm oyun topluluğunun bazen klasiklerin restorasyon için tüm çabaya değer olduğunu kanıtladı.

İndirmeli misin?

Şüphesiz. Reforged, orada en iyi MOBA video oyunlarından biri olan Warcraft III’ü oynamanın en iyi yoludur. Hayranınız ya da ilk kez oynayan bir oyuncuysanız indirin. Oyunu satın almak size çok pahalıya mal olsa bile, oyunun sunduğu nostaljik duygu ve beraberinde gelen modernize etme deneyimi paha biçilmez olduğundan hiçbir şey kaybetmediğinizi hissedeceksiniz.

Hitman Indir

Adobe Photoshop CS4 Indir 

Assassin’s Creed Origins Indir

Need For Speed Rivals Indir

Prison Architect Indir

Total Video Converter Indir

Lego Marvel Super Heroes Indir

FlatOut 2 Indir 

Metro 2033 Redux Indir 

Leave a Reply

Your email address will not be published.