Report this app

Description

Ücretsiz Windows 10 Nasıl İndirilir

Microsoft, Windows 10’u piyasaya sürdüğünden beri, işletim sistemini resmi veya gayri resmi olarak kullanılabilir hale getirdi. Resmi olarak, 29 Temmuz 2016’da sisteminizi indirmeyi veya Windows 10’a yükseltmeyi durdurdunuz.  Resmi olmayan bir şekilde , yine de işletim sistemi için bir yükseltme lisansı indirebilirsiniz.

Windows 10 Indir

Ve Microsoft’un 31 Aralık 2017’deki Windows 10 ücretsiz yükseltme teklifini kesinlikle -hiç kuşkusuz- gerçekten öldüreceğine dair açıklamalarına rağmen, bu teklif 2021’de bile hala iyi.

Microsoft’un müşterileri Windows 10’u kullanmaya ikna etmeye yönelik ilk dev girişimi, kampanya devam ederken giderek artan bir baskıyla gölgelendi, öyle ki, hem kötü amaçlı yazılım taktikleriyle suçlandı hem de   daha sonra  aynı .

Yalnızca bu nedenle kaç kişinin güncellemeden kaçındığını asla bilemeyeceğiz, ancak o sırada bazı okuyucular şirketin davranışlarından tiksindiklerini ve güncellemeyi reddettiklerini belirtmişti.

Çoğu son kullanıcı, yıllar içinde Windows 10’a yükseltti, ancak yükseltmediyseniz, birkaç yasal seçeneğiniz var. Daha önce satın aldığınız Windows 7 veya Windows 8’in geçerli yasal kopyaları yine de Windows 10’a yükseltilebilir.

 Windows 10’u yasal bir Windows 7 veya Windows 8 kopyasına sahip herhangi bir makineye indirmek için bu Microsoft sayfasını ziyaret edebilirsiniz  . Bilgisayarı yükseltmeyi seçin, Microsoft lisans güncellemesini sizin için sorun değil.

Halihazırda Windows 7 veya Windows 8’in yasal bir kopyasına sahip değilseniz, yine de ücretsiz bir seçenek mevcuttur. Windows 10’u Microsoft’tan indirebilir ve istediğiniz herhangi bir PC’ye yükleyebilirsiniz. Her zaman güncellemeler ve oyun özellikleri alırsınız ve işletim sistemi, etkinleştirilmiş, ücretli sürümle aynıdır. Düzgün etkinleştirilmemiş bir Windows 10 kopyasında iki sınır vardır:

1). Sağ alt köşede “Windows’u Etkinleştir” filigranı.

2). Masaüstünü kişiselleştiremezsiniz. Sen  edebilirsiniz  doğrudan bir resmin üzerine tıklayarak duvar kağıdını ayarlayın ve masaüstü büyütme ayarları erişim yine de.

Test ortamlarında Windows 10’u etkinleştirme zahmetine girmeyiz – bu kendi kendini geçersiz kılar – ve bunlar, son kullanıcıda Windows yerlerini etkinleştirmeyen tek iki sınırdır.

Windows 10 Home lisansları, çeşitli web sitelerinde 25 ABD Doları gibi düşük bir fiyata mevcuttur, ancak geçen yıl birçok insan için zaman kısıtlıydı. Bazen, bir bilgisayar kurarken gerçekten her kuruştan tasarruf etmeniz gerekir.

Masaüstünüzde bir filigran fikrine dayanamıyorsanız ve/veya bu kişiselleştirme seçeneklerine ihtiyacınız varsa, Windows 7 için yasal bir lisansı 13,50 $ gibi düşük bir fiyata satın alabilirsiniz. Bu lisans, yukarıda belirtilen süreçle Windows 10’a yükseltilecek ve 10 ila 12 ABD Doları arasındaki farkı cebinize koyabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.