Report this app

Description

Windows ISO İndiricisi

Windows ISO Downloader  , orijinal Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 disk görüntülerini (ISO) doğrudan Microsoft sunucularından ve ayrıca Office 2010 ,  Office 2013 ,  Office 2016 , Office 2019, Expression Studio ve Office for Office’ten indirmenin kolay ve rahat bir yolunu sağlar.  Mac.

Windows Iso Downloader

Geçmişte Microsoft, taşeronları “Digital River” aracılığıyla ürünlerinin çoğu için disk görüntüleri sağladı. Bu indirmeler 2014’ün başlarında çekildi. Daha sonra  Microsoft  , TechBench sitesinde sınırlı sayıda indirme seçeneği sundu. Bu araç TechBench’e dayalıdır ve bir dizi gizli ürünü indirmeye hazır hale getirir.

S: “Bu dosya şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar kontrol edin.” mesajını alıyorum.

C: Dosya şu anda kullanılabilir hale getirilemiyor. Windows 7 ve Office 2010 için aynı anda sunabileceği farklı indirme sayısı oldukça sınırlıdır. Daha sonra kilidi açılacak dosyalar topluluk talebine göre belirlenir. Şu anda mevcut indirmeler yeşil renkle vurgulanmıştır.

S: Önceki sürümlerde bulunan bazı Windows ve Office sürümlerini ve dillerini bulamıyorum.

A: Office 2007, yaşam döngüsünün sonuna ulaştı ve geri dönmeyecek. Microsoft, Windows 7 ve Office 2010 için indirme seçeneklerini kısıtladı. En önemli sürümleri geri getirdi. Belirli bir sürümün veya dilin eksik olduğunu düşünüyorsanız, indiriciye entegre etmek için lütfen bize uygun bir ürün anahtarı bağışlamayı düşünün, böylece siz ve diğer kullanıcılar indirmenin sürekli olarak kullanılabilir olmasından faydalanabilirsiniz.

S: İndirme seçimine Windows Enterprise/Server/Vista vb. dahil edebilir misiniz?

C: Microsoft’un kullanıma sunduğu tüm sürümler dahildir. Microsoft, diğer sürümleri daha sonra kullanıma sunmaya karar verirse, bunlar da listeye eklenecektir.

S: İndirme seçimine ek diller ekleyebilir misiniz?

C: Microsoft’un kullanıma sunduğu tüm diller dahildir. Microsoft daha sonra daha fazla dili kullanıma sunmaya karar verirse, bunlar da listeye eklenecektir.

Ek Windows 7 sürümleri ve dillerinin kilidi, ei.cfg dosyası ISO görüntüsünden kaldırılarak açılabilir. Bu, indiricinin içindeki ISO araçları aracılığıyla yapılabilir.

Download links

Indir

How to install Windows Iso Downloader APK?

1. Tap the downloaded Windows Iso Downloader APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.