WinRAR 32- Bit Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

WinRAR 32- Bit Indir - Güncellendi 2022

Dosya sıkıştırma ve çıkarma aracı

WinRAR,  Windows için RARLAB tarafından oluşturulan ve dosyaları ayıklamak ve sıkıştırmak için kullanılan  bir yazılımdır  . Araç,   dosyaları ayıklayarak klasörleri açar ve birden fazla dosyayı  bir klasöre sıkıştırmak için sıkıştırma kullanır  . Kullanıcılar WinRAR’ı ücretsiz deneme sürümüyle indirme  veya yazılımı satın alma seçeneklerine sahiptir  ; WinRAR , deneme süresi bittikten sonra lisans gerektirir  .

WinRAR ücretsiz mi?

Ücretsiz deneme seçeneği seçilirse, uygulamanın özelliklerinde yalnızca lisanslı sürümde kullanılabilen kısıtlamalar vardır: ‘Orijinallik bilgileri ekle’, ‘Protokol dosyasını göster’ ve ‘Protokol dosyasını sil’. Ücretsiz deneme sona erdiğinde, kullanıcılara WinRAR lisansı satın almalarını hatırlatmak için düzenli olarak açılan pencereler vardır.

WinRAR, bilgisayarların işletim sistemlerini temel alan iki versiyonda mevcuttur:  32 bit  ve  64 bit . Uygulama birçok dilde indirilebilir  : Çince, İngilizce, Katalanca, Endonezyaca, Portekizce, Sırpça, Slovence, vb WinRAR RAR, ZIP, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZIP, ISO, JAR, LZH’yi destekler ve formatlar  , TAR, UUE, XZ, Z, 001  ve  7-ZIP  dosyaları.

Aracı yükledikten sonra kullanıcılara arayüz seçenekleri verilir  : kolay erişilebilirlik için WinRAR simgesini masaüstü ekranına veya ‘Başlat Menüsü’ne ekleme ve bir WinRAR program grubu oluşturma. ‘Kabuk entegrasyonu’ seçenekleri, WinRAR’ın bağlam menülerindeki özelliklerine erişmek içindir  : ‘Ekle’, ‘Ayıkla’, ‘Sihirbaz’ vb.

WinRAR’ın kullanımı nedir?

Aynı anda birden fazla dosya indirildiğinde, sıkıştırılmış klasörlerde saklanırlar. WinRAR ile sıkıştırılmış klasörler şirketin logosu olarak görünen bir simge içinde saklanır; dosyaları ayıklayarak bu klasörleri açabilirsiniz. Sıkıştırılmış klasörlerden dosyaları ayıklamanın yollarından biri, klasörü bulmak ve ‘Ayıkla’ pop-up seçeneklerinin simgesine sağ tıklamaktır  .

 Açılır seçenekler içinde ‘Dosyaları ayıkla …’ seçeneğini tıklayarak  , tüketicilerin  dosyaları aygıtlarının dizinleri içine ayıklayacak bir klasör seçmeleri istenir  . Açılır pencerede  ‘Buradan çıkart’  seçeneği dosyaları aynı pencereye çıkarır  . WinRAR, kullanıcıların tüm dosyaları aynı anda  farklı bir konuma çıkarmasına olanak tanıyan  bir Herkese evet’ düğmesi sunar  .

WinRAR’ın kısayol simgesine çift ​​tıkladıktan sonra  , kullanıcılar komut satırı seçeneklerinde gezinebilir:  ‘Ekle’, ‘Ayıkla’, ‘Test’, ‘Görünüm’, ‘Sil’, ‘Bul’, ‘Sihirbaz’, ‘Bilgi’ , ve  onarım seçenekleri . Klasörler üzerinde sağ tıklamaya benzer şekilde, kullanıcılar WinRAR kısayolundan dosyaları ayıklayabilir ve sıkıştırabilir.

Arşivleyici yetenekleri

‘Ekle’  simgesini tıklatarak  WinRAR topluluğu dosya oluşturabilir ve bunlara  arşiv ekleyebilir ve  arşivleyebilir ; dosyaların girildiği arşiv ‘Arşiv adı’ altında bir ad oluşturularak oluşturulabilir. Adı değiştirme seçeneğinin üstünde ve sağında  , arşivi cihazdaki herhangi bir yere kaydetme seçeneği sunan tarayıcı ayarları bulunur.

‘Ekle’ düğmesi içinde kullanıcılar için mümkün olan en iyi deneyimi destekleyen çok sayıda ayrıntılı bilgi bulunur: ‘Genel’, ‘Gelişmiş’, ‘Seçenekler’, ‘Dosyalar’, ‘Yedekler’, ‘Zaman’ ve ‘ Yorum Yap’. ‘Ekle’ düğmesindeki ‘Genel’ sekmesinde, arşivi ‘RAR’  veya  ‘ZIP’ olarak kaydetmeyi seçme seçeneği vardır  . Hangi seçenek seçilirse seçilsin, dosya ‘Tamam’ı tıkladıktan sonra işlemeye başlar.

Kullanıcılar, ‘Parola Ayarla …’  düğmesini seçerek sıkıştırılmış dosyalar için bir parola ayarlayabilir  . Parola seçildikten sonra, arşivlenen dosyada değişiklik yapılması için doğru parolanın girilmesi gerekir.

Dosyaları klasörlere sıkıştırma

‘Ekle’ düğmesinde, kullanıcılar  arşivlenen dosyaların boyutunu oluşturan tercih edilen sıkıştırma yöntemini seçebilir  :  ‘En Hızlı’, ‘Hızlı’, ‘Normal’, ‘İyi’ ve  ‘En İyi’ . Dosyaları hemen sıkıştırmak için masaüstü ekranındaki simgeleri bulun ve vurgulayın; vurgulanan bölüme sağ tıklayın   ve tercih edilen sıkıştırma oranını seçtiğinizden emin olarak ‘Arşive ekle’ işlemini başlatın.

WinRAR çok hacimli arşivler oluşturabilir  : içinde birkaç dosya bulunan arşivler. Dosyalar için birim miktarı ve biçimi seçilerek parçalar parçalara ayrılabilir:  ‘B’, ‘KB’, ‘MB’ ve  ‘GB’ .

Navigasyon ve yolsuzluk çözümleri

Kullanıcılar  , komut satırındaki ‘Sihirbaz’ düğmesine tıklayarak çıkarma ve sıkıştırma yazılımında kısa sürede gezinebilirler  . Doğrudan erişim ve arşivden dosya açma, oluşturma ve  dosyalara ekleme ile ilgili adım adım talimatlarla  , ‘Sihirbaz’ seçeneği özellikle acemi kullanıcılar için yararlıdır.

Web sitelerinden dosya indirirken, kullanıcılar bozuk dosyalar alabilir; WinRAR bir dosya hasar görürse veya bozulursa toplumu bilgilendirir. Bozuk bir dosyayı aldıktan sonra, kullanıcılar onarım seçeneklerini uygulayabilir   ve eylemin dosya için onarıcı sonuçlar üretip üretmediğini test edebilir.

WinRAR güvenli midir?

WinRAR, cihazların çerez bilgilerine erişim gerektirir; istenirse, bir web tarayıcısında, kullanıcılar çerez bilgilerini WinRAR’dan gizleyerek uygulamayı güvenli hale getirir. WinRAR, Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerinde kullanılabilir. İnsanlar WinRAR uygulamasını Android cihazlara indirebilir; Android seçeneği seçilirse, tüketiciler uygulamanın keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirler  .

Alternatif uygulamalar

Dosyaları sıkıştırmak ve çıkarmak için başka bir platform  7-Zip’dir . WinRAR, acemiler ve bozuk dosyaları düzeltmek için yardımcı olabilecek ‘Sihirbaz’ ve onarım seçeneklerine sahip olmadıkça, iki aracın arabirimleri neredeyse aynıdır. WinRAR’ın yararlı özellikleri vardır, ancak 7-Zip’deki sıkıştırma süresi daha hızlıdır.

Her iki uygulama da – PeaZip WinZip ve UnRAR sıkıştırma ve çıkarma araçlarıyla birlikte  – RAR ve ZIP dosyalarını biçimlendirebilir. WinRAR, dönem bittikten sonra insanları satın almaya teşvik eden ücretsiz bir test denemesine sahip olsa da, 7-ZIP tamamen ücretsiz bir araçtır; 7-Zip’in daha hızlı sıkıştırma süresi ve ücretsiz platformu, uygulamayı WinRAR’dan daha çekici hale getirebilir.

Dosyaları ayıklayın ve sıkıştırın

Tüketiciler kısayol simgesini açıp, ‘Başlat Menüsü’ içinde aracın adını arayarak veya açılır menüyü görüntülemek için bir klasöre sağ tıklayarak uygulamanın yeteneklerine kolayca erişebilirler. Dosya bir RAR veya ZIP dosyası değilse, kullanıcılar dosyayı sıkıştırma yeteneğine sahiptir; dosya bir RAR veya ZIP ise, dosyaları ayıklama seçeneği kullanılabilir.

RARLAB, tutarlı yazılım güncellemeleriyle WinRAR’ın yeniliğini ve kolaylığını geliştirir  . Güncellenmiş sürümler Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerinde kullanılabilir; ayrıca, WinRAR  Android uygulaması  düzenli güncellemeler alır.

Cheat Engine 6.4 Indir

Youtubers Life Indir

Sleeping Dogs Indir

Kindergarten Indir

Euro Truck Simulator 2 indir

Pro Evolution Soccer 2015 Indir 

Age of Empires 3 Indir

Assassin’s Creed 2 Indir 

Europa Universalis IV Indir

Sims 3 Indir 

Assassins-Creed-Black-Flag-Indir

Battlefield 3 Indir

Battlefield 2 Indir

Medal Of Honor Indir 

Download links

Indir

How to install WinRAR 32- Bit Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded WinRAR 32- Bit Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.