Report this app

Description

PeaZip Portable, WinRar WinZip alternatif dosya arşivleyici

Winrar Indir - Güncellendi 2022

Taşınabilir PeaZip bağımsız tamamen olan  müstakil yazılım  kompres dosyaları, açık ve özü 180+ arşiv tipleri, dönüştürme mevcut arşivler, şifreleme veri, yayılan güvenli silme, dosya (bölme ve hacimleri katılmak), vb …: dosya sıkıştırma ve kompresör

Bu yazılımı, WinZip, WinRar ve benzeri araçlar için eksiksiz bir taşınabilir alternatif sunar ve uygulamayı kullanmak için hiçbir kurulum gerektirmez.

Taşınabilir sürüm aynı özellik kümesini sağlar ve PeaZip olarak aynı dosya formatlarını (7Z, ACE (*), BR, CAB, ISO, RAR / RAR5, sfx kendiliğinden açılan arşivler, TAR, ZIP, ZIPX, ZST …) destekler ancak , yüklenmesi gerekmediğinden, ana bilgisayar sistemini değiştirmez.

Bu, eksiksiz bir zip & unzip / unrar yazılımını yanınızda (yani bir USB sürücüsünde) getirmek, ağdan kullanılabilir hale getirmek (birden çok istemci için paylaşılan bir diskte tek bir kopya) veya yalnızca uygulamanın özelliklerini denemek için en iyi çözümdür ; aynı nedenden ötürü, bu bağımsız paket, ana makinenin işletim sistemini değiştirmeye izin verilmediği veya istenmediği durumlarda en iyi seçimdir: programı çalıştırmak için herhangi bir kurulum gerekmez.

Ücretsiz, taşınabilir RAR 7Z TAR ZIP dosyaları yardımcı programı

Bu taşınabilir dosya arşivleyici ve kompresör yardımcı programını kullanmak çok kolaydır: sadece yazılım paketini çıkarın (yani entegre Microsoft’un Windows Sıkıştırılmış Klasörler yardımcı programıyla) ve peazip.exe yürütülebilir dosyasını başlatın – dosya uzantısı cihazınızda gizli olabilir.

Program klasörü açıldıktan sonra PeaZip Portable, popüler 7Z, ACE, BR, CAB, ISO, RAR, TAR, ZIP, ZIPX, ZST … ve her zamanki gelişmiş güvenlik özellikleri setini sağlar (dosyaları şifreleme / şifresini çözme, güvenli silme, dosya karması, şifreli şifre yöneticisi).

Programı kaldırmak için, kullandıktan sonra veya artık gerekmediğinde, programı silin, yani uygulama klasörünü Geri Dönüşüm Kutusu’na taşıyın.

PENCERELER İÇİN TAŞINABİLİR PEAZIP NOTLARI İNDİRİN

PeaZip Portable 64 bit sürümü 64 bit MS Windows işletim sistemi (WIN64) gerektirir, bu özellik Bilgisayar simgesine sağ tıklayıp Özellikler’i seçerek veya Denetim Masası’ndaki ayrıntılı aygıt özelliklerini gösteren Sistem girişinden kolayca doğrulanabilir.

WIN64 sürümü 32 bit sürümünden daha hızlıdır, ancak ikincisi eski Windows 32 bit sistemlerinde çalışabilir.

Linux / BSD  bölümü, Windows olmayan sistemler için PeaZip Portable indirmeleri sağlar.  PeaZip Portable’ın güncellemeleri ve yeni özellikleri için

eksiksiz  değişiklik günlüğü ve sürüm notlarına bakın.

PeaZip Taşınabilir dosya arşivleyici ve dosya kompresörü ücretsiz bir yazılımdır ve Açık Kaynak lisansı LGPLv3 altında yayınlanmıştır, yani bu program herhangi bir kullanım (kişisel ve profesyonel, iş ve hükümet, vb.), Değişiklik ve dağıtım için ücretsizdir. .

Bu uygulama, WinZip ve WinRar gibi tescilli dosya arşivleyicilerine ve ilgili taşınabilir sürümlerine alternatif olarak tasarlanmıştır. RAR, ACE, ZIPX ve diğer tescilli dosya arşiv formatlarını açar ve çıkarır ve bunları ip patentleri veya lisanslama sınırlamaları olmadan 7Z, TAR veya ZIP gibi alternatif arşivleme / sıkıştırma açık formatlarına dönüştürebilir.

(*) ACE dosyalarının çıkarılması ayrı bir Taşınabilir UNACE açıcı eklentisi gerektirir (ayrı kod indirilmesi, unace kod lisansının LGPLv3 ile uyumlu olmaması nedeniyle gereklidir), eklentiler sayfası .

RAR’ı açmak ve çıkarmak için ve yeni RAR5 formatı kutunun dışında desteklenir, (WinRar) RarLab’ın unrar koduna (LGPLv3 ile uyumlu olmayan) dayalı alternatif Taşınabilir UNRAR5 açıcı eklentisi, 7-Zip için alternatif olarak eklentiler sayfasından indirilebilir / p7zip kullanıcı tarafından istenirse açık kaynaklı unrar uygulaması.

Bu uygulama ayrıca , gerekli dosyaları otomatik olarak açar ve programı PortableApps yardımcı programına entegre eden PortableApps PeaZip Portable PAF paketi olarak da mevcuttur  .

İçerik bildirimi

WinRAR , veri arşivleme ve sıkıştırma araçları alanında önemli bir araçtır. Sıkıştırma formatlarının büyük çoğunluğunu destekleyen deneme sürümünde keşfedilecek bir referans.

Yayınlayan  François Verrier , güncellendi 01/04/2020

WinRAR 5.90’da yeni: WinRAR’ın

bu son sürümü 5.9 yeni bir görünüme sahip ve aynı zamanda bazı teknik optimizasyonlar sunuyor:

– 16 çekirdekli işlemciler için optimizasyon (ve ötesi);

– RAR5 formatı için daha iyi performans ve sıkıştırma oranı;

– Arayüz ve ergonomide küçük iyileştirmeler;

– Küçük hataların düzeltilmesi

WinRAR ile ne yapmalı?

1995 yılında kuruluşundan bu yana,  WinRAR  veri arşivleme alanında önemli bir yazılımdır. Depolama ve paylaşımlarını basitleştirmek için dosya ve klasörleri sıkıştırmak ve açmak için kullanılabilir.

Belgeleri e-posta ile paylaşmak veya bir dizinin tüm içeriğini içeren tek bir arşiv oluşturmak için özellikle kullanışlıdır.

Bu nasıl kullanılır ?

Rakiplerinin çoğu gibi,  WinRAR  doğrudan Windows Gezgini’ne entegre olur ve böylece dosyaları farenin basit bir sağ tıklamasıyla erişilbilen içerik menüsü aracılığıyla sıkıştırmanıza veya sıkıştırmasını açmanıza olanak tanır.

Yazılım ayrıca arşivlerin parola koruması, olası onarımları algılamak için arşivlenen dosyaların test edilmesi veya PC’nin dosya sıkıştırma açısından performansını değerlendirmek için bir karşılaştırma modülü gibi gelişmiş özellikler de sağlar.

WinRAR uyumlu formatlar

RARLAB tarafından geliştirilen yazılım öncelikle kendi .RAR formatını yönetir. Aynı zamanda en yaygın arşiv formatlarını, yani destekler Posta  ve  Zipx uzantıları   Winzip özgü,  7Z  mükemmel serbest yazılımın yanı sıra 7-Zip  CAB, TAR, ARJ, LZH, Gzip, BZ2 formatları. , TAR.GZ, ACE UUE, JAR  ve  ISO .

RAR5 formatı da yazılım tarafından yönetilir ve büyük dosyaların sıkıştırılmasını ve sıkıştırılmasının iyileştirilmesini mümkün kılar. Ayrıca çok çekirdekli işlemcilere sahip makinelerde performans iyileştirmeleri de getiriyor.

Deneme sürümünün sınırları : Demo sürümü 40 günlük sınırlamasıyla bilinir, ancak bu süreden sonra hala işlevsel olabilir.

Daha fazla bilgisayar yazılımı görmek için buraya tıklayın:

 • Windows 7 Ultimate sağlam indir
 • Excel Indir
 • Photoshop Indir
 • Youtube Mp3 Dönüştürücü
 • Daemon Tools indir
 • VPN indir
 • BlueStacks indir
 • Hamachi indir
 • Camtasia Studio 8 indir
 • Bandicam indir
 • Driver Booster indir
 • CCleaner indir
 • Realtek HD Audio indir
 • Nero indir
 • iTunes indir
 • Photoshop indir
 • Movie Maker indir
 • PUBG Mobile on PC with Bluestacks indir

Grand Theft Auto: San Andreas Ücretsiz İndir

Daemon Tools Indir

Youtube Mp3 Indir

Zula Hile

PUBG Mobile PC Hile

Zula Altın Hilesi 2019

Skyrim Indir 

Mafia 1 Indir

Bus Simulator 18 Indir 

Download links

Indir

How to install Winrar Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Winrar Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.