Report this app

Description

WinToFlash Indir - Güncellendi 2022

WinToFlash, CD veya DVD’den önyüklenebilir bir Windows kurulum USB sürücüsü oluşturmanıza yardımcı olabilecek kullanışlı bir araçtır. WinToFlash ayrıca LiveCD’lerin önyüklenebilir USB sürümlerini de yapabilir.

Ve yapabileceği tek şey bu değil. WinToFlash uygulaması  , canlı CD’nizi veya DVD’nizi, örneğin BartPE gibi önyüklenebilir bir USB karta aktarabilir. Sonuçta, USB ortamınızı silebilir ve günlük kullanım için Windows ile biçimlendirebilirsiniz.

ÖZELLIKLER VE ÖNE ÇIKANLAR

Windows’u önyüklenebilir USB’den herhangi bir cihaza yükleyin!
Herhangi bir modern Windows Masaüstü ve Sunucu ailesi (XP’den 10 beta’ya) Kurulum Programı, 32 veya 64 bit ile önyüklenebilir USB oluşturabilir. Herhangi bir baskı kullanılabilir – Ev, Profesyonel, Media Center, Ultimate, vb.

Çoklu önyükleme desteği!
Tek bir USB sürücüsünde 5 farklı Windows sürümü, çevrimdışı antivirüs ve kurtarma canlı cd’sine ne dersiniz? Hiç sorun değil! Artık USB sürücünüzde SINIRSIZ Önyüklenebilir öğe sayısına sahip bir Multiboot USB oluşturabilirsiniz. Multiboot Manager programı, Windows Vista’dan Windows 10’a kadar tüm Windows’ları destekleyecektir (ISO Görüntüsü gereklidir). Çok önyüklemeli önyüklenebilir USB oluşturma, Gelişmiş mod sekmesinde bulunur.

ISO, ZIP, RAR …
WinToFlash USB aracı, tüm popüler konteyner dosyalarını, resimleri ve arşivleri okuyacaktır. Sürücüyü monte etmeye veya arşivi manuel olarak açmaya gerek yoktur.

Klasör, CD veya DVD de iyi bir kaynaktır
Windows Kurulumu veya Canlı USB ile deneme? Her testinizde ISO / ZIP olarak paketlemek istemiyor musunuz? Dosya kaynağını klasörünüze ayarlayın ve başlat’a basın.

FAT16, FAT32, CHS’de NTFS ve LBA adresleme
Anakartınız FAT32 Windows XP Kurulumu ile bir USB sürücüsünü önyükleyemiyorsa, gelişmiş modda FAT16 CHS kullanın. Daha iyi uyumluluk ve sorun giderme seçenekleriniz vardır. Tüm FAT seçeneklerinin ince ayarı da hizmetinizde! İhtiyacınız olan bölümün herhangi bir boyutunu ayarlayın. Bazı anakartlar, bölümler ve dosya sistemleri için CHS adreslemesini kullanana kadar önyükleme yapmaz. Yani, hayır, sorun, Uygulama bunu yapabilir!

USB depolama modu seçimi – HDD veya FDD
Çoğu anakart USB-HDD’leri önyükleyebilir, ancak bazılarının eski USB-FDD moduna ihtiyacı vardır. In  Win Flash aracı , sen modu, önyüklenebilir USB için ihtiyaç ne seçebilirsiniz.

Not : Bu uygulama durduruldu.

Genel olarak, WinToFlash hem acemi hem de deneyimli kullanıcılar için iyi bir araçtır. Kullanımı kolay, standart explorer tipi kullanıcı arayüzü, kaputunun altında bazı güçlü özelliklerle birleşti. Uygulama, Windows işletim sisteminin temiz yüklemelerini gerçekleştirmek için bir Windows diski kullanmaya iyi bir alternatif sunar.

Download links

Indir

How to install WinToFlash Indir - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded WinToFlash Indir - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.