Wolfenstein Indir Güncellendi – 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Wolfenstein Torrent Indir Güncellendi - 2022

Youngblood, Machine Games ve Arkane Studios tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı aksiyon oyunudur. Bu oyun Bethesda Softworks tarafından yayınlandı ve 26 Temmuz 2019’da yayınlanacak. Bu oyun Wolfenstein II: The New Colossus’un Wolfenstein 3’ün bir öncüsü olarak yer alıyor. Paris’te kaybolduğunda BJ arayışında Nazilere karşı Küresel Direniş. Oyunda, oyuncu Jess veya Soph Blazkowicz’i seçecektir. Oyun ayrıca isteğe bağlı bir çok oyunculu mod da sunacak. Bu oyun, yeni yetenekler ve dişliler de boşuna olabilir bu lineer olmayan sırayla tamamlanabilir gibi oyuncular memnun etmek için farklı bir şekilde geliştirilmiştir.

1943 yılı. İkinci Dünya Savaşı tüm hızıyla devam ediyor. Tüm cephelerde kanlı savaşlar var. Ancak Nazi ordusu hala güçlü olmasına rağmen ilerlemesi yavaşladı. Alman komutanlığı durumu iyileştirmenin yollarını arıyor ve onları farklı bir boyutta buluyor. Faşist okültistler, “Kara Güneş” adı verilen karanlık bir enerji kaynağı keşfettikleri paralel bir dünyaya yol açmayı başardılar. Naziler başkalarının dünyasının güçlerini bir silah olarak kullanmayı başarabilirlerse, kimse Hitler’i dünya hakimiyetine giderken durduramaz. Ancak tüm orduların güçsüz olduğu yerlerde, bir kişi başarılı olabilir: ajan BJ Blazhkovich.

Wolfenstein: Yeni Düzen, Bethesda Softworks tarafından ilan edilen birinci şahıs nişancı oyunudur. Starbreeze Studios’un eski üyeleri tarafından oluşturulan bir stüdyo olan MachineGames tarafından geliştirildi. Machinegames The New Order’ı “franchise’ın yeniden canlandırılması” olarak adlandırmasına rağmen, oyun önceki Wolfenstein oyunlarının ardılı.

1960’larda Avrupa’da kurulan Wolfenstein: Yeni Düzen, Nazilerin II. Dünya Savaşı’nı kazandığı alternatif bir tarihte gerçekleşiyor. Oyun, Nazi güçlerine sızma ve devirme görevinde bulunan uzun zamandır Wolfenstein kahramanı BJ Blazkowicz’in dönüşünü görüyor.

MachineGames, Wolfenstein: The New Order’ın tek oyunculu tek bir deneyim olduğunu doğruladı.

II. Dünya Savaşı öfke ve uluslar düşer. SS başkanı Himmler, Hitler’in bilimi ve okültü Müttefikleri bir kez ve herkes için yok edebilecek bir orduya destekliyor. Yalnız savaşmak, Üçüncü Reich’ın siyah kalbini delmek ve Himmler’i durdurmak ya da denemekten ölmek için yoğun bir görevdesiniz. Gelişmiş takım tabanlı çok oyunculu modda savaşarak, kendi WWII’nizi cephe hakimiyeti için all-out Axis vs. Allies yarışmasında düzenleyeceksiniz.

Quake III Arena motoruyla güçlendirilen Wolfenstein evreni, sadece gerçek ustaların yarattığı bir oyunun sunabileceği epik ortamlar, AI, ateş gücü ve sinematik efektlerle patlar. Karanlık reich yaklaşıyor. Harekete geçme zamanı şimdi. Kötülük, iyi insanlar hiçbir şey yapmadığında hüküm sürer.

– Üçüncü Reich’ı ve onun mutant yaratıklarını yok etmek için gizli taktikler ve güçlü silahların bir kombinasyonunu kullanın
– İnanılmaz AI ile düşmanlara dikkat edin – Sizi takip edecek, koordineli saldırılar başlatacak ve tehlike karşısında uzun süre duracaklar
– Çok oyunculu, engelleri aşmak ve gerekli sağlık ve mühimmat seviyelerini korumak için takım arkadaşlarıyla koordine edin
– Üç oyun modundan birini seçin: Amaç (ayrılan zamanda bir görevi yerine getirin), Kronometre (başka bir takımdan daha hızlı bir görevi gerçekleştirin) ve Kontrol noktası (kontrol noktası bayraklarının kontrolü için savaş ekipleri)

MINIMUM SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşlemci: AMD FX-8350 / Ryzen 5 1400 veya Intel Core i5-3570 / i7-3770
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Win7, 8.1 veya 10 (64-Bit versiyonlar)
 • VİDEO KARTI: Nvidia GTX 770 4GB (Mevcut mevcut GPU GTX1650) veya AMD eşdeğeri
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 40 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 4 GB

TAVSIYE EDILEN SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşlemci: AMD FX-9370 / Ryzen 5 1600X veya Intel Core i7-4770
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 16 GB
 • İşletim Sistemi: Win7, 8.1 veya 10 64-Bit
 • VİDEO KARTI: Nvidia GTX 1060 6GB (Mevcut mevcut GPU RTX2060) veya AMD eşdeğeri
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.1
 • VERTEX SHADER: 5.1
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 40 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 6 GB

Raft Indir

Star Wars Battlefront 2 Indir

Injustice 2 Indir 

Football Manager 16 Indir 

Mortal Kombat Indir

Don’t Starve Together Indir

Just Cause 3 Indir 

Subnautica Indir

Star Wars Jedi Fallen Order Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published.