World Of Warcraft Indir- Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

World Of Warcraft Indir- Güncellendi 2022

World of Azeroth, günde 11 milyondan fazla oyuncuyla dünyanın en çok oynanan MMORPG’si olan World of Warcraft  veya  WoW’un iki karşıt ve uzlaşmaz grubu olan Alliance ve Horde arasında seçim yapmak zorunda kalacağınız World of Azeroth, gelişinizi bekliyor.  .

WOW’UN ÜÇÜNCÜ GENIŞLEMESI

World of Warcraft: Cataclysm, popüler MMO’nun üçüncü resmi genişlemesidir. Bu demo ile, neden bu kadar sürükleyici ve bağımlılık yapan bir  oyun olduğunu keşfedebilirsiniz  . Arasından seçim  iki fraksiyon  (ile  beş yarış  ve her fraksiyonu için mevcuttur)  dokuz farklı karakter sınıfları . Hikaye, Warcraft 3’ün bitiminden kısa bir süre sonra,  Alliance ile Horde arasındaki savaşın ortasında,  seviyenizi yükseltmeyi başarırken katılmanız gereken bir savaşta geçiyor . Bu demo, mevcut 70 seviyeden 20. seviyeye ulaşmanızı sağlar  ve her yeni seviyede yeni beceriler ve özel büyüler öğreneceksiniz.  her sınıfa özeldir.

Genel anlamda,  World of Warcraft  iki şekilde oynanabilir ; oyunun görevlere, zindanlara  (ortak çok oyunculu görevler) ve dünyayla etkileşime odaklandığı PvE (Oyuncuya Karşı Çevre) ve burada  PvP (Oyuncuya Karşı Oyuncu) arenada ve savaş alanında diğer oyunculara karşı savaşta becerinizi kanıtlamanız  gerekecek  . Böylece her oyuncu en çok neyi sevdiklerine bağlı olarak oynayabilecektir.

World of Warcraft  sahip  biri  en eksiksiz ve emici dünyalar  bir RPG bugüne kadar görülmüş olanların ve tam oyunu satın almaya karar verirseniz, oyun her ay aldığı sabit güncellemeleri zevk mümkün olacak ve tam oyunun sahip olduğu çeşitli genişletmeler.

2004’te Blizzard, oyuncuları şimdiye kadar piyasaya sürülen en heyecan verici çok oyunculu RPG World of Warcraft’ı keşfetmeleri için Azeroth dünyasına davet etti. 15 yıldan fazla ve yedi büyük genişletme paketinden sonra, hayranlar hala Horde ve Alliance arasındaki savaşa bağlı. Bu yılın ilerleyen günlerinde Blizz, oyunun vanilya versiyonu olan World of Warcraft Classic’i yayınlayacak ve hem genç hem de eski hayranlar orijinal hikayeye bir geri dönüş yapmak için sabırsızlanıyor. WoW hakkında oyuncu topluluğunu yıllarca tutsak tutan şey nedir?

ON YILIN EN ÇOK BEKLENEN YENIDEN PIYASAYA SÜRÜLMESI

Yeni oyuncular kaydolmaya devam ediyor ve gaziler World of Warcraft’ı keşfetmeye devam ediyor, sadece karakterlerini seviyelendirmekle gelen ödülleri aradıkları için değil, daha sonra ne olacağını öğrenmek için.

World of Warcraft’ın hikayesini takip etmek hem heyecan verici hem de duygusal olabilir. Heyecan verici savaşlar ve şaşırtıcı olaylar dizisi sizi ayak parmaklarınızın üzerinde tutarken, her yeni görev ve karakter gerçekten Azeroth dünyasının bir parçasıymışsınız gibi kalbinizi sarıyor.

İlk kez oyuncular için, World of Warcraft biraz ezici görünebilir. Sonuçta, yedi farklı hikayeyi yakalamalısın. Her bir genişletmeyi kesinlikle ayrı ayrı oynayabilirsiniz, ancak bunları tek tek ve kronolojik sırayla keşfetmek size yolculuğun bir parçası olma hissi verir. Bu büyük bir zaman yatırımı, ama buna değer.

Oyunda yetişmen gereken süreye rağmen seviye atlamak oldukça kolay. Bu bir şekilde WoW’un iki ucu keskin kılıcı haline geldi – daha kolay savaşlar oyunculara anında bir zafer duygusu veriyor, ancak diğerleri için zafer, işlerin sıkıcı olmaya başladığı noktaya kadar çok kolay olabilir.

Neyse ki, Blizzard, oyunu, oynadığınız bölgeyi aşmanıza engel olacak bir seviye ölçekleme yamasıyla güncelledi. Oyun sizi nispeten eşit temeldeki canavarlarla eşleştirerek onu eskisinden daha zor hale getiriyor.

Seviye 60’a ulaştığınızda, The Burning Crusade genişlemesinde olmalısınız. Seviye 80’de, Cataclysm bölgelerinde seviyelendirme veya bir sonraki genişleme olan Mists of Pandria’ya geçiş arasında seçim yapabilirsiniz. Bu aşamada, bazı WoW topluluğunda pek popüler olmayan, ancak oyunun bir sonraki bölümünü tamamlayan oyunun arsasına zaman yolculuğu yapma kapasitesine sahipsiniz. Legion genişletme paketi, hem Alliance hem de Horde oyuncularını intikam için susuz bıraktı.

Azeroth Savaşı, iki yeni kıtanın tanıtılmasıyla intikam arayışlarını besledi. Bu son genişlemede, oyuncular 120’ye kadar seviye atladıkça ek yetenekler veya yetenekler kazanmazlar. Ödüller seviyeler ve güçlendirmeler yoluyla deneyimlenmez, bunun yerine karakterinizin ilerlemesiyle deneyimlenir ve oyununuzu daha kişisel bir görev haline getirir. Oyunun yedi genişlemesinin tümü yeni oyuncuları çekmeye ve mevcut oyuncuların ilgisini çekmeye devam ediyor.

World of Warcraft Classic ile Blizz, WoW hayranlarına orijinal hikayeyi yeniden oluşturarak ancak orijinal sürümden bu yana kazandıkları teknik uzmanlık ve hata düzeltmeleriyle farklı bir deneyim yaşatmak istiyor. Açık olan şey şu ki, oyuncular World of Warcraft oynamaya sadece oyun içindeki ödüller nedeniyle değil, daha sonra ne olacağını öğrenmek istiyorlar.

BU PROGRAMI NEREDE ÇALIŞTIRABILIRSINIZ?

World of Warcraft’ı Mac veya PC’nizde oynayabilirsiniz. Daha yenisini kullanıyorsanız, makinenizde en az Windows 7 64 bit yüklü olduğundan emin olun. Blizzard, Intel Core i7-4770 veya AMD FX-8310 işlemci veya daha iyisini önerir. Ancak henüz yükseltme yapmadıysanız, işi Intel Core i5-760 veya AMD FX-8100 yapacak. En az 4 GB TM ve 70 GB kullanılabilir depolama alanına sahip olduğunuzdan emin olun. 1024 x 768 ekran çözünürlüğünü kullanarak oyunun grafiklerinin tadını sonuna kadar çıkarın.

Mac kullanıyorsanız, macOS’inizin 10.12’ye yükseltildiğinden emin olun. Oyunun geliştiricileri bir AMD Radeon R9 M395X video işlemcisi veya 4GB VRAM ve Metal özellikli GPU ile daha iyisi önermektedir. En az 4 GB RAM ve 70 GB kullanılabilir disk alanına sahip olduğunuzdan emin olun.

Blizzard’ın World of Warcraft için geliştirmeye ve genişletmeye devam ettiğini ve bu nedenle sistem gereksinimlerinin zamanla değişebileceğini unutmayın. Bununla birlikte, makinenizde en yeni işletim sistemini kullanıyorsanız ve oyunun minimum gereksinimlerini karşılıyorsanız, gitmekte fayda var.

DAHA IYI BIR ALTERNATIF VAR MI?

Final Fantasy XIV, Square Enix’in MMO dünyasındaki en son sürümüdür. WoW gibi, Final Fantasy de yıllar içinde oldukça büyük bir oyuncu topluluğu oluşturdu. Hayranlar, yeni oyun deneyimi ekleyen heyecan verici genişletmelerle serinin tadını çıkarmaya devam ediyor. Bu oyunun hikayesi, bazı ilginç karakter gelişimi ve mükemmel bir film müziği ile sizi bir roller coaster duygu yolculuğuna çıkaracak. İster PvP’den ister çikolata sürmek gibi oyun içi maceralardan hoşlanıyor olun, FF XIV ile kesinlikle harika bir deneyim yaşayacaksınız.

Aylık bir abonelik ödemekten kaçınmayı tercih ederseniz, Guild Wars ücretsiz olarak heyecan verici bir MMORPG deneyimi sunar. Ana hikayenin dışında, diğer oyuncularla PvP tarzında savaşabilirsiniz. Bununla birlikte, türünün diğer oyunlarından farklı olarak, PvP ile uğraşan karakterlere en yeni ekipman ve beceriler verilir, bu nedenle zaferiniz büyük ölçüde stratejinize ve takım çalışmanıza bağlıdır. Bütün gün bilgisayarınızın başında olduğunuzu fark etmeden uzun süre oynayabileceğiniz oyunlardan biridir – bu tehlikeli olabilir …

BIZIM ALMAK

Blizzard, World of Warcraft ile kesinlikle birçok şeyi doğru yaptı. Oyun, 15 yıldan uzun bir süre önceki ilk sürümünde olduğu kadar heyecan verici olmaya devam ediyor ve sadık WoW oyuncuları topluluğu, geliştiricilerin yenilikçiliğinin ve tutkusunun kanıtı. Genişletme paketleri, size oyunu keşfetmeniz ve ilerlemeniz için neredeyse sonsuz sayıda yol sunar. Yeni bir göreve her girişinizde heyecan verici yeni bir macera bekleyin.

İNDIRMELI MISIN?

Evet. World of Warcraft yıllardır kararmadı ve gelecekte de yeniliklere ve genişlemeye devam edecek gibi görünüyor. Genişletme paketleri, bu klasik MMO RPG’ye göz atmanız için yeterince iyi nedenlerdir. Sizi her seferinde saatlerce içine çekebilecek oyunları seviyorsanız, bu kesinlikle tam size göre.

Leave a Reply

Your email address will not be published.