X-Men Origins Wolverine Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

X-Men Origins Wolverine Indir - Güncellendi 2022

Filmin ismine dayanan bir kesmek ve eğik çizgi aksiyon-macera video oyunudur. 1 Mayıs 2009 tarihinde Activision tarafından yayınlanan ve Raven Software, Amaze Entertainment, Griptonite Games, Foundation 9 Entertainment tarafından geliştirilen oyun. PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation 2, PlayStation Portable, Wii, Nintendo DS, Windows Mobile ve PC Oyunları için Microsoft Windows için yayınlanan tek oyunculu bir macera video oyunudur. Wolverine’nin iyileşme faktörünün gerçekçi vitrine rağmen, düşmanlar birkaç farklı şekilde sökülebilir. Savaş üç seçime bağlıdır.

– hafif saldırılar, ağır saldırılar ve koparmalar. Başka bir saldırı türü, Wolverine’in bir düşmana ayrılmayı hızla kapatmasını sağlayan hamle. Wolverine de benzer şekilde dünyayı, örneğin sivri uçlardaki rakipleri çarpıtarak potansiyel faydasını ilerleterek kullanabilir. Savaş sırasında Wolverine’nin şiddet ölçer gelişir ve dolu olduğunda, pençe dönüşüne ve öfke ölçer boşalıncaya kadar Wolverine’nin pençe kalitesini oluşturan bir çılgınca moduna benzer şekilde ek olarak azalan saldırıları kullanmasını sağlar.

Çizgi romanlar, filmler ve oyunlar sayesinde X-Men mutantları birçok kişiye tanıdık geliyor. Ama her biri hakkında ne biliniyor? Takma ad ve benzersiz yetenekler – muhtemelen hepsi bu. “X-Men: Başlangıç.” Wolverine, takımın en renkli savaşçılarından biri olan Wolverine’ye daha yakından bir bakış sunuyor.
Sanal aksiyon filmi, kahramanın geçmişine ışık tutan ama ötesine geçen filmin olaylarını sadece kısmen yeniden yaratmaz. Oyuncular Wolverine’in nasıl ve ne için yaratıldığını, onları kontrol etmeye ve nasıl özgürlük kazandığını öğrenecek ve ayrıca geçmişinin diğer karanlık ve korkutucu sırlarını açacaklar. Ancak, gerçeğe giden yol dikenlidir. Çok sayıda rakiple savaşta hayatta kalmak için Wolverine, tüm yeteneklerine – inanılmaz çevikliğe, olağanüstü güçlere ve elbette adamantik pençelere – ihtiyaç duyacak.

X Men Origins Wolverine Free Download PC için a2009 hack ve eğik çizgi macera oyunu aynı adı taşıyan filme dayanmaktadır. Oyun sürümü, filmin 1 Mayıs 2009’da PlayStation 3, Xbox 360, Windows, Wii, PlayStation 2, Nintendo DS ve PlayStation Portable için piyasaya sürülmesine denk geldi. Oyun, Unreal Engine teknolojisinin kullanımı ile öncelikle Raven Softwar tarafından geliştirildi. Amaze Entertainment Wii ve PS2 portlarını geliştirdi ve Griptonite Games PSP ve DS portlarını geliştirdi.

X-Men Origins: Wolverine, Activision tarafından yayınlanan ve Marvel lisansını kullanan diğer oyunların çoğunun listesi kaldırıldı ve 1 Ocak 2014’te tüm dijital vitrin camlarından kaldırıldı. X Men Origins Wolverine İndir Ücretsiz Tam Sürüm.

X-Men Başlangıç: Wolverine Raven Software tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan bir hack and slash aksiyon-macera oyunu. 1 Mayıs 2009’da PC için yayınlandı. Wolverine’nin iyileştirici faktörünün grafik görüntüsüne ek olarak düşmanlar parçalanabilir. Combat üç seçeneğe dayanır – hafif saldırılar, ağır saldırılar ve kapmak. Bir başka saldırı şekli, Wolverine’nin bir düşmana olan mesafeyi hızla kapatmasına izin veren hamle. Wolverine, sivri uçlardaki düşmanları kazımak gibi çevreyi de kendi yararına kullanabilir. Savaş sırasında Wolverine’nin öfke ölçeri birikir ve dolu olduğunda pençe dönüşü ve vahşi bir mod gibi daha yıkıcı saldırılar kullanmasına izin verdiğinde, Öfke Ölçer boşalıncaya kadar Wolverine’nin pençe gücünü arttırır. 3 GB altında sının bu oyunu ücretsiz ve Pc içindir? Evet bu oyun ücretsiz bilgisayar oyunu ve Bilgisayar için.  Sizi anlamak için aşağıdaki ekran görüntüleri  ve  sistem gereksinimlerine bakın  , Bu oyunu PC’de oynayabilir misiniz? Bu yüzden kontrol ettikten sonra indir, Yükle, oynat ve tadını çıkar! .Aşağıdaki kullanıma göz atın  Download linki  , oyunu indirin ve keyfini çıkarın! Bana göre  indirin >> Yükle >> Oyna >> Keyfini çıkarın!

X-Men Origins: Wolverine gevşek bir şekilde aynı adı taşıyan filme dayanan bir hack ve eğik çizgi macera oyunu. X-Men Origins, God of War ve Devil May Cry gibi oyunlardan üçüncü şahıs bakış açısıyla etkiliyor. Uncaged Edition’da ayrıca çok miktarda kan ve kan bulunur. Wolverine’nin iyileştirici faktörünün grafik görüntüsüne ek olarak düşmanlar parçalanabilir.

X-MEN ORIGINS: WOLVERINE NASIL İNDIRILIR VE KURULUR

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. X-Men Origins: Wolverine için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. X-Men Origins: Wolverine indirmeyi bitirdikten sonra WinRAR gibi bir yazılım kullanarak dosyayı çıkarın  .
 4. Oyun kurulumunu ayıklanan klasörün içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

X-MEN ORIGINS: WOLVERINE SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşlemci: Intel (R) Pentium (R) 4 3,0 GHz veya Intel (R) Core (TM) 2 E6300 veya AMD Athlon ™ 64 3000+
 • CPU HIZI: Intel (R) Pentium (R) 4 3.0 GHz veya Intel (R) Core (TM) 2 E6300 veya AMD Athlon ™ 64 3000+
 • RAM: 1 GB RAM
 • İşletim Sistemi: Windows XP (TM) ve Windows Vista (R)
 • VİDEO KARTI: 3D donanım hızlandırıcı kartı gerekir -% 100 DirectX® 9.0c uyumlu 256 MB ekran kartı ve sürücüler. Tüm NVIDIA GeForce 7800 GT 256 MB RAM ve daha iyi yonga setleri (8400 kartlar hariç). Tüm ATI Radeon ™ X1800 256 MB RAM ve daha iyi yonga setleri (X1800 GTO, Radeon HD2400, Radeon HD2600 ve Radeon HD3450 hariç).
 • TOPLAM VİDEO RAM: 256 MB
 • DONANIM T&L: Evet
 • PİKSEL GÖLGESİ: 3.0
 • VERTEX SHADER: 3.0
 • DIRECTX SÜRÜMÜ: DirectX (R) 9.0c (Dahil)
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 8 GB sıkıştırılmamış sabit disk alanı (artı Windows (R) takas dosyası için 400 MB ve kaydedilmiş oyunlar için 12 KB ücretsiz)
 • DVD-ROM: 6x hızlı DVD-ROM sürücü (600 K / sn sürekli aktarım hızı) ve sürücüler

Just Cause 2 Indir 

Spore Indir 

F1 2018 Indir

Outlast Whistleblower Indir

WWE 2k18 Indir

FM 2019 Oyun Indir

Driver San Francisco Indir

Heavy Rain Indir

Total War Rome 2 Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *