Youtubers Life OMG Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

Youtubers Life OMG Indir - Güncellendi 2022

Youtubers Life, videoları düzenleyerek, hayranların sayısını artırarak ve kendinizi zengin bir adama dönüştürerek tarihteki dünyanın en büyük içerik yaratıcısı olabileceğiniz nihai yaşam simülasyonu / iş adamı video oyunudur. Karakterinizi oluşturun ve ilk yayınlarınızı küçük yaştan beri büyüdüğünüz ebeveynlerinizin rahat odasında yapmaya başlayın. Hayranlarınızla, arkadaşlarınızla, ailenizle ve zaman yönetiminizle uğraşırken popülerliğinizi artırmak için günlük görevlere göz atın ve kendinizi sosyalleştirin! İnternetteki en önemli oyuncu ol! Yeni oyunların sunumlarına katılın, yeni ve klasik konsollar satın alın, en sevdiğiniz oyunları çevrimiçi satın alın, evde teslim alın ve oyun oturumlarınızı hemen kaydetmeye başlayın! İnternette bir müzik yıldızı olmak istediniz mi? 30’a kadar farklı enstrüman çalın ve her müzik türünde ustalaşın – 10’dan fazla var! Kapak videoları, müzik dersleri, düetler yayınlayın ve canlı bir konserde odak noktası olun. En iyi mutfak temalı videoları çevrimiçi olarak kaydedeceğiniz yeni Pişirme Kanalının keyfini çıkarın! Malzemeler satın alın, uygun mutfak araçlarını seçin ve tarifler oluşturun. Yemek önerileri vermek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Şu anda bir simülasyon oyunu mu arıyorsunuz? Bir sürü simülasyon oyunu var. Sizin için uygun olanı anlayabiliyor musunuz? Burada Youtubers hakkında konuşuyoruz ömür boyu çevrimiçi fantastik ve en sıcak oyunlardan sadece biri. Tamamen iş hayatına bağlıdır. Youtubers Life, İspanya merkezli ve Android, OS ve Linux ile uyumlu bağımsız bir şirketten gelişti.

Bu oyun Mayıs 2016’da buharla erken erişime başladı. Youtubers Life, Game Dev Tycoon ve Sims video oyunlarından da iş simülasyon öğeleri ve etkileri ile birlikte geliyor. Oyuncunun karakteri yönetmesi ve YouTube kişiliğiyle bir kariyer oluşturmaya çalışmasıyla ilgili en iyi şey. Oyuncu karakterin eğitimini ve sosyal yaşamını da yönetmeli,

Daha fazla bilmek ister misiniz? O zaman makaleyi okumaya devam etmeli ve Youtubers Life hakkında etkileyici detayları kavramalısınız. Youtubers hayatını oynadıktan sonra, resmi siteden başarılı Youtuber olabilirsiniz. Youtubers yaşam oyunu tamamen klasik simülasyon / tycoon türüne dayanmaktadır. Böyle bir oyun Game Dev Tycoon’a tamamen benzer, bu da oyun oynamaya odaklanır ve Play Store’dan olumlu eleştiriler alabilirsiniz. Sadece belirli bir insan için özel bir oyundur.

YOUTUBERS LIFE NASIL İNDIRILIR VE KURULUR

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Youtube kullanıcılarının Hayat bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Youtubers.Life.Incl.OMG.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Youtubers Life klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşletim Sistemi:  Windows XP
 • İşlemci:  Intel i3 veya eşdeğeri
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 512MB VRAM (NVIDIA GeForce)
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Depolama:  3 GB kullanılabilir alan
 • Ek Notlar:  16: 9 çözünürlükte daha iyi oynanır. Performans sorunları yaşarsanız oyundaki kalite ayarlarınızı kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.