Zula Altın Hilesi 2019 – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Zula ZA Altın Hilesi 2019 Haziran

Zula Altın Hilesi 2019 - Güncellendi 2022

Zula za altın hilesi ve para hack 2019 haziran ayında en çok aranan hileler arasında. Daha önceden de sizler ile zula altın hileleri paylaşmıştık. Sitemiz yaklaşık 20 gündür güncellenmedi. Bunun sebebi ise yeni bir zula altın hack hazırlamamızdı. Zula altın ve para hilesini vip olarak satışını yapan yabancı bir forumdan bulduk. Lakin zula za hile 2019’u kırmamız ve ücretsiz hale getirmemiz oldukça vaktimizi aldı. Bu yüzdende bir süredir konu paylaşamamıştık. Lakin bugün bomba konu ile karşınızdayız. Zula para hilesi 2019 haziran anlatımına başlayalım.

Zula Za Altın Hile 2019 Haziran Nasıl Çalıştırılır?

Hilenin nasıl çalıştığına dair bir video çektim. O videodan yararlanabilirsiniz. Zula altın hilesini indirin ve setup ile kurulumunu gerçekleştirin

Fakat zula altın hilesini hemen çalıştırmayın. Za hacki açmadan oyuna giriş yapın.

Daha sonrasında oyunu alta alın ve zula vip za hack 2019’u çalıştırın.

Hileyi çalıştırmanız için sizde id ve şifre isteyecek. Lakin istediği id ve şifre sizin oyun hesabınızın ki değil. Normalde bu zula hilesi paralı olduğu için parayla kayıt olup o şekilde kullanıyorsunuz. Fakat ben size alt kısımda kullanacağınız id ve şifreyi verdim. O bilgiler ile zula altın hilesine giriş yapabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra aktarmak istediğiniz altını yazmanız gerekiyor. Günlük sınır 100 k za’dır. Daha fazla aktarım yapamazsınız. Bu sınırın sebebi yüksek ihtimalle adminlerin dikkatini çekmemesi için. Her gün aynı oranda aktarım yapmanızı da önermem. Mesela bir gün 100 k altın aktarın, başka bir gün 20 k aktarın. Bu şekilde fazla dikkat çekmezsiniz.

Zula Para Hack Hilesini Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yukarıda da belirttiğim gibi hileye giriş yapabilmeniz için id ve şifre gerekmektedir. Kullanacağınız id ve şifreyi hemen alta yazdım:

Şifre: wowzulaxx0205

  • İlk birkaç sefer oyundan atabilir. Oyundan atmayana kadar deneyin. Maksimum 3 veya 4. deneyişinizde olacaktır.

  • İlk olarak ana hesabınız yerine yan hesabınızda kullanmanızı tavsiye ediyorum. Yan hesabınızdan, ana hesabınıza hediye olarak yollayabilirsiniz. Bu sayede ban riskini önemli ölçüde yok etmiş olacaksınız.

Grand Theft Auto: San Andreas Ücretsiz İndir

Daemon Tools Indir

Winrar Indir

Youtube Mp3 Indir

Zula Hile

PUBG Mobile PC Hile

Skyrim Indir 

Mafia 1 Indir

Bus Simulator 18 Indir 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *