Zula First Person Shooter Ücretsiz Fps Çok Oyunculu İndir

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Zula – Europe, çevrimiçi oynanabilen ücretsiz bir oyundur. Başlık FPS türüne aittir. Zula -Europe IDC Games tarafından yayınlandı ve MadByte Games tarafından oluşturuldu. Oyun çok sayıda oyun modu sunuyor. Bunlar arasında Deathmatch, Team Deathmatch, Bayrağı Yakala, Herkes için Ücretsiz ve Aranıyor bulacaksınız. Oyunda İstanbul, Kuzey Irak ve Orta Doğu’daki diğer yerleri keşfetmenizi sağlayan on harita bulunuyor.

ZULA NASIL İNDIRILIR – AVRUPA

Oyun Steam platformundan indirilebilir. Alternatif olarak, IDC Games web sitesine kaydolabilir ve oyunu oradan indirebilirsiniz. İndirme işlemini başlatmak için bu incelemenin sonunda bulacağınız düğmeyi tıklayın.

Zula First Person Shooter Ücretsiz Fps Çok Oyunculu İndir

OYNANIŞ

Oyuna başladıktan sonra, kullanıcı iki seçenekten birine katılma seçeneğine sahiptir: bir uyanık grubu olan isimsiz Zula ve Gladyo adlı bir paramiliter grup.

Oyuncu on altı oynanabilir karakter arasından seçim yapabilir. Her karakter TV şovlarından farklı kahramanlardan esinlenmiştir.  Bu kahramanların silahlara ihtiyacı olacak. Ancak bunlar her oyuncu tarafından ayrı ayrı elde edilmelidir ve süreç seviyelendirme ile ilişkilidir. Bu böyledir çünkü oyun sırasında kontrol ettiğiniz karakter becerilerini ve hatta karakter özelliklerini geliştirecektir.

Her oyunda, oyuncular ayrıca silahlarını geliştirebilecekleri malzemeler alırlar. 150 tip silahlandırma arasında bir seçim var ve yenileri hala sistematik olarak ekleniyor.

Zula Avrupa’da, mağazadaki öğelerin çoğunu satın almanızı sağlayan Zula Puanları şeklinde bir para birimi vardır. Silahlarınız için kaplama paketleri ve süs eşyaları paketleyebileceğiniz Zula Gold adlı ikinci para birimi de var. Oyundaki dükkan, sizi veya donanımınızı daha güzel hale getirecek silahlar, yükseltmeler ve süslü şeyler satın almanızı sağlar.

Oyundaki her parça katı paramiliter şartnamelere dayanıyordu. Oyun Diğerleri arasından, böyle  ünlü silahlar  Amerikan Barett M468 tüfeği olarak, FAMAS, Fransız saldırı tüfeği, Belçika FN FAL tüfek, Amerikan KRISS Vektör makine tabanca, Kalaşnikof AK-47, Alman HK G36 otomatik tüfek, veya Amerikan modüler XM8 hafif keskin nişancı saldırı tüfeği.

Zula – Avrupa arkadaşlarınızla oynamanıza izin verir ve  hatta kendi klanınızı bile kurabilirsiniz.

ZULA IÇIN DONANIM GEREKSINIMLERI – AVRUPA

Oyun aşağıdaki minimum gerekliliklere sahiptir:

 • CPU Pentium 4 işlemci – 2,4 GHz, / Athlon XP 2500 +,
 • RAM belleği en az 2 GB,
 • Intel HD grafik işlemci,
 • DirectX Sürüm 9.0c,
 • Windows 7, 8 veya 10 işletim sistemi,
 • en az 1 GB boş alan.

Ancak, bilgisayarın aşağıdaki kuruluma sahip olması önerilir:

 • CPU Pentium 4 3.0 GHz işlemci, Athlon XP 3000+,
 • en az 4 GB RAM,
 • Intel HD 4000 grafik işlemci,
 • DirectX Sürüm 9.0c,
 • Windows 7, 8 veya 10 işletim sistemi,
 • en az 2 GB boş disk alanı.

ZULA VE E-SPOR

Oyun yayıncısı, eSports Arena sunucusunda oynanan ve ödül kazanabileceğiniz turnuvalar düzenler. Oyunlar, IDC Games web sitesinde bulunan turnuva merdivenine göre oynanır. Zula ayrıca özel görevler ve GM Etkinliği olarak da adlandırılır. Zula – Avrupa’yı ziyaret etmeye değer. Orada Zula Dünya Kupası gibi etkinlikler hakkında bilgi bulacaksınız  .

Download links

Indir

How to install Zula First Person Shooter Ücretsiz Fps Çok Oyunculu İndir APK?

1. Tap the downloaded Zula First Person Shooter Ücretsiz Fps Çok Oyunculu İndir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.