Zula Hile – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 1

Report this app

Description

Zula Hile 2020 Mart | Wall Hack Chams Güncellenmiş Sürüm

Zula Hile - Güncellendi 2022

Zula hile 2020 mart ayı son güncellenmiş ve en son sürüme uygun wallhack paylaşıldı. Uzun zamandır zula hile geliştirmelerine ara vermiş bulunmaktaydık. Oyuna yeni gelen güncellemeyle beraber zula hile çıkartmak oldukça zorlaşmıştı. Neyse ki yeni zula wallhack 2020 geldi! Zula hileleri ile ilgili bir diğer sıkıntıda oyunun anti hile sisteminin yenilenmiş olması. Anti hile sistemi güncellendiği için çok fazla sıklıkla zula hile ve zula wallhackler gelmiyor. Çok sık zula hilesi paylaşan siteler genellikle çalışmayan hileleri sizler ile paylaşıyorlar. Videolu kanıt sunmaya sitelere güvenmenizi tavsiye etmiyoruz. Zula hile 2020 mart özelliklerine dair gerekli bilgileri, yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Zula Hile 2020 Mart Wallhack + Chams Özellikler:

Zula wallhack 2020 menülü olduğu için hileye ait tüm özellikleri menü üstünden görebileceksiniz. Hile komutlarını aktif etmek için kısayol tuşlarına ihtiyaç duymayacaksınız.

  • Wallhack

  • EspBox: Düşmanların çevresinde rengini sizin belirlediğiniz bir kutu oluşur. Böylelikle düşmanları çok daha rahat şekilde fark edebilirsiniz.

  • EspLine: Yukarıdaki box özelliğinin çizgi halidir. Aynı işe yarar.

  • Chams: Düşmanlarınızı istediğiniz renkte gösterir. Örneğin gladyo takımını tamamen kırmızı renkte görebilirsiniz. Bu sayede keskin nişancılık yapan veya pusmuş düşmanları kolaylıkla görebilirsiniz. Yine atayacağınız rengi kendiniz seçebiliyorsunuz.

  • CrossHair: Sniper silahlarını kullanıyorsanız işinize çok yarayacaktır. Dürbün açmadan düşmana hedef alabilirsiniz.

  • Aimbot: Bu zula hile 2020 mart ayı versiyonunda ki aimbot özelliği gerçekten çok gelişmiş. Attığınız mermiler illa kafaya gitmiyor. Gideceği bölgeyi seçebiliyorsunuz. Bu sayede hile kullandığınız anlaşılmıyor. Benim size önerim isabet bölgesi olarak gövdeyi seçmeniz olacaktır.

Kurulumun nasıl olacağını ve çalıştırmanız için gerekli bilgileri aşağıda ki görsel ile paylaştık.

Şifre: hilecin

Evet yazımızın sonuna geldik. Lütfen yorum atarak ve sitemizi takip ederek bizlere destek olun. Zula’nın p2w yapısına karşı, parasını olmayan kardeşlerimiz için bu hileleri paylaşmaktayız. Zula wallhackini çalıştırırken yaşadığınız problemler olursa lütfen bize yazınız. Bu sayede hem sizlere yardımcı olabilir, hem de gerekli güncellemeleri yapabiliriz. Bazı arkadaşlar Windows ile ilgili uyumluluk problemleri yaşıyor. Bu noktada da elimizden gelen her türlü desteği sizlere sağlayacağız. Yeni ve güncel zula hilelerinde görüşmek üzere.

Grand Theft Auto: San Andreas Ücretsiz İndir

Daemon Tools Indir

Winrar Indir

Youtube Mp3 Indir

PUBG Mobile PC Hile

Zula Altın Hilesi 2019

Skyrim Indir 

Mafia 1 Indir

Bus Simulator 18 Indir 

Download links

Indir

How to install Zula Hile - Güncellendi 2022 APK?

1. Tap the downloaded Zula Hile - Güncellendi 2022 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.