Zula Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

Zula Indir - Güncellendi 2022

Zula  – çok oyunculu birinci şahıs nişancı, kullanıcılara Türkiye’nin genişliklerine gitme ve şehri suç çetelerinin istilasından kurtarmaya çalışıyor. Oyunun hikayesi, bu ülkenin toplam kaos içinde ve 50 yıldır suçun kontrolü altında olduğunu söylüyor. İnsanları kaostan kurtarmanın ve ülkeyi normal yaşama döndürmenin zamanı geldi.

Oyun iki grup arasında bir seçim sunar: Zula ve Gladio. İlk grup, ülkenin cezai etkiden kurtulması için şiddetle mücadele ediyor ve ikincisi, ülkenin restorasyonunu önlemeye hazır olan suç örgütleri sendikası. Bir seçim yapmaya hazırsanız, Zula torrent’i PC’nize indirin ve oyuna başlayın.

Gruba ek olarak, her biri belirli özelliklere ve görünüme sahip 16 kullanılabilir karakter arasından seçim yapabilirsiniz. Ve böylece oyun sırasında sıkılmıyorsunuz, bireysel öğeleri değiştirme ve hatta özelleştirmeyi değiştirme yeteneği ile 150’den fazla silah çeşidi var. Her durumda, kişisel ve alakalı bir şey seçebileceksiniz. Torrent ile Zula indirmek için yeterince yakın modları tanımak için.

Zula – Europe, çevrimiçi oynanabilen ücretsiz bir oyundur. Başlık FPS türüne aittir. Zula -Europe IDC Games tarafından yayınlandı ve MadByte Games tarafından oluşturuldu. Oyun bir sürü oyun modu sunuyor. Bunlar arasında Deathmatch, Team Deathmatch, Bayrağı Yakala, Herkes İçin Ücretsiz ve Aranıyor bulacaksınız. Oyunda İstanbul, Kuzey Irak ve Orta Doğu’daki diğer yerleri keşfetmenizi sağlayan on harita bulunuyor.

Zula ücretsiz çevrimiçi bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Zula’da İstanbul, Kuzey Irak ve Orta Doğu’nun diğer yerleri gibi gerçek eşsiz yerleri ve iç mekan haritalarını keşfedeceksiniz. Şimdilik on harita mevcut, hepsinin kendine özgü özellikleri var ve benzersiz bir meydan okuma sunuyor. Çok gerçekçi grafikler sayesinde kendinizi Zula dünyasına tamamen kaptıracaksınız. Oyuncu olarak, iki farklı savaşçı grubu arasında seçim yapabileceksiniz: organize bir suç sendikası olarak yanlış anlaşılan bir grup uyanık olan Zula ve dünyadaki hemen hemen her askeri organizasyona sızmış uluslararası bir paramiliter güç olan Gladyo.

Orta Doğu’dan İstanbul, Kuzey Irak, vb.Gibi bazı gerçek konumları içeren hızlı tempolu bir birinci şahıs nişancı oyununda becerinizi test edin. Wanted, Team Deathmatch, Herkes için Ücretsiz veya Flag Capture tümü popüler TV kahramanlarına dayanan 16 karakter.

İndir  Zula Oyunu  ücretsiz olarak web sitemizden 1,3827. Yerleşik antivirüs programımız bu indirmeyi taradı ve% 100 güvenli olarak derecelendirdi. Yazılım Oyunlar, daha kesin bir Eylem içinde yatıyor. Ücretsiz programın asıl geliştiricisi MadByte Games.

SISTEM GEREKSINIMLERI:

Zula Europe  Free Download programını başlatmadan önce  PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

 • İşletim Sistemi : Windows XP (SP3), Windows Vista (SP3), Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 Windows 10
 • İşlemci:  Intel (R) Core (TM) 2 Duo 2.4, AMD Athlon (TM) X2 2.8 Ghz
 • Bellek : 2 GB  RAM 
 • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 950 2GB / AMD Radeon R9 270
 • Ses : Evet
 • Disk Alanı : 2  GB

ZULA AVRUPA PC OYUNU NASIL İNDIRILIR VE KURULUR

 1. İndirme işleminin tamamlanmasını bekleyin.
 2. WinRAR kullanarak dosyayı ayıklayın.
 3. Kurulum exe dosyasını yükleyin.
 4. Kurulumu çok zaman alabilir. Bu yüzden tamamlanana kadar bekleyin.
 5. Gerekirse, crack dosyasını kopyalayın ve kurulum dizinine yapıştırın.
 6. Şimdi oynamak ve keyfini çıkarın !!!
 7. Burada Geri Bildirim Ver.

FNAF Sister Location Indir

NBA 2k12 Indir

Scum Indir

Flatout 4 Indir 

Resident Evil 7 Indir

Football Manager 2010 Indir

NBA 2k12 Indir

Delta Force Black Hawk Down Indir

Point Blank Indir

Adobe Audition Cs6 Indir

Fireworks Indir

Microsoft Office 2013 Indir

PES 2010 Indir

Napoleon Total War Indir 

Fnaf 1 Indir

Playerunknown’s Battlegrounds Indir

Happy Room Indir

Getting Over It Indir

Poly Bridge Indir 

Leave a Reply

Your email address will not be published.