Zuma’s Revenge Indir – Güncellendi 2022

Indir
5.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

Zuma’s Revenge Indir - Güncellendi 2022

kendini kızgın ada tanrısı Zuma’ya karşı bulan kayıp bir kurbağayı kontrol ettiğiniz, kabarcık patlayan bilmece oyunu Zuma’nın bağımlılık yaratan devamıdır  .Hikaye, Zuma’nın İntikamını oluşturan bazen çılgın bulmaca aksiyonu için sadece bir dekorasyon! Bununla birlikte,  esprili  ve  saygısız  metin ve diyaloglar, bunu büyüleyici bir deneyim haline getirmeye gerçekten yardımcı oluyor

Zuma’nın İntikamı!  PopCap Games tarafından 2009 yılında PC ve çok çeşitli diğer oyun platformları için geliştirilen ve yayınlanan  inanılmaz derecede bağımlılık yapan bir karo eşleştirme  bulmaca video oyunudur . Daha önce piyasaya sürülen “Zuma” adlı oyunun tam özellikli bir devamı olarak tasarlanan bu oyun, geliştirilmiş kontrolleri, sezgisel kontrolleri, kusursuz sesli / görsel sunumu ve kullanımı basit ve ustalaşması zor oynanışı ile dünya çapındaki izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. hem sıradan hem de rekabetçi oyuncuları ödüllendiren sistem.

Bu  balon patlatan bilinmez sizi öfkeli tropik ada tanrısı Zuma’ya meydan okuyan top atan kurbağanın kontrolüne sokar. Her maçta amaç, topları yaklaşan misket çizgisine atmak ve aynı renkteki misketleri üç veya daha fazla sayıda ortadan kaldırmaktır. Oyuncunun sadece topunu nereye yerleştireceğini belirlemesi ve ardından doğru şekilde nişan alması ve atışı zamanlaması gerekir. Eşleşen topları basitçe yok etmenin yanı sıra  , oyunda gelişmiş hareketler, oyuncuların mücadelenin akışını daha iyi kontrol etmesine yardımcı olabilecek güçlendirmeler ve hatta patron savaşları için destek de var.

ZUMA’S REVENGE NASIL İNDIRILIR VE KURULUR!

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Bir Zamanlar Zuma’nın İntikamı! bitti indirilmesi olduğunu, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Zumas.Revenge.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Zuma’nın İntikamı’na çift tıklayın! klasörünü açın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşletim Sistemi:  Windows XP / Vista
 • İşlemci: 700MHz (minimum, düşük çözünürlük modu); 1 + GHz (önerilen, yüksek çözünürlüklü mod)
 • Bellek: 256MB (minimum, düşük çözünürlük modu); 768 + MB (önerilen, yüksek çözünürlüklü mod)
 • Grafikler:  DirectX uyumlu; 16 MB (minimum, düşük çözünürlük modu), 92 + MB (önerilen, yüksek çözünürlüklü mod)
  16 bit veya 32 bit renk modu (256 renk çalışmayabilir) –
  Not: Yüksek çözünürlüklü mod için en az 768MB RAM ve en az 92MB video RAM ve ayrıca yüksekliği 1000 pikselden büyük veya buna eşit bir masaüstü çözünürlüğü.
 • DirectX®:  8.1 (gerekli, düşük çözünürlük modu); 9.0c + (gerekli, yüksek çözünürlüklü mod)
 • Sabit Disk:   250 + MB
 • Ses:  DirectX uyumlu

Leave a Reply

Your email address will not be published.